Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen
12311 AMI, BEN
Tussen hamer en sikkel, de positie van de joden in Rusland
Baarn 1968 In den Toren 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 248 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11196 AMSTEL HANS VAN
De laatsten der Wajarikoele's in Suriname
Bussum 19456 Brand 1e druk Serie: nr.
Gebonden Goed+ 8vo pp.
196 pp., ll. Buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 26 Euro
12386 ANTWERPEN
Antwerpen Twintig Wijken, Twintig Werelden , op zoek naar de ziel van Antwerpen
Antwerpen 2003 Standaard uitg. Gazet van Antwerpen 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 15 x 23,5 cm. 303 pp.
De diverse bevolkingsgroepen in de wijken worden goed getypeerd door de eigen bewoners. Geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
9235 Banska Bystrica
Banska Bystrica, Sbornik prac K 700. Vyrociu zalozenia mesta
Martin 1955 Osveta Serie: nr.
hardback good 18 x 25 Cm. 222 pp.
ill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 60 Euro
10046 BASTET, F. L
TUSSEN KEULEN EN PARIJS - een keuze uit de Wandelingen door de Antieke wereld
Amsterdam 1990 Querido 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 16 x 24 cm. 272 pp.
ill in z/w,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9266 Benda, K. - Hanák, P. - Makkai, L. - Nagy, Zs. L. - Niederhauser, E. - Spira, Gy. - Voros, K.
Die Geschichte Ungarns. Von Den Anfangen bis Zur Gegenwart
Budapest 1988 Corvina Kiadó 1th ed. Serie: nr.
Paperback Good 16 x 23,5 Cm. 303 pp.
Duitse vertaling door Bakay, Jolán - Galambosi, Agnes - Dira, Liane - Toronyi, Attila - Zalán, Péter - Ferenczi, Harriet.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
2514 Benima, Tamarah
Kippesoep was ondenkbaar zonder saffraan - joods leven in nederland voor 1940
Den Haag 1983 Omniboek 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 142 pp.
rugje wat verkleurd. Geill. z/w foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
8015 BERGER, NATALIA [ED.]/ Shalom Seri
Wo sich Kulturen begegne, Die Geschichte der tschechoslowakischen Juden
Prag 1992 Mladá fronta 1. Aufl. Serie: Jüdische Gemeinden in aller Welt nr.
hardback, with dustcover very good in fine dj. 24,5 x 28 cm. 222 pp.
In German, 226 b/w phothographs,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
9474 Berkhof, Aster
Angst om Afrika
Antwerpen/Utrecht 1969 Standaard 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed s.o. redelijk 8vo 307 pp.
Met foto's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 26 Euro
1644 Bijlmer, Dr. H.J. T.
Naar de achterhoek der aarde - de Mimika-expeditie naar Nederlands Nieuw-Guinee
Amsterdam z.j. Scheltens en Giltay 3e druk Serie: nr.
gebonden, verguld linnen goed 8vo 255 pp.
Met kaarten en foto's Nederlands-Indie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9236 Bober, Juraj
Laureati Nobelovy Ceny
Bratislava 1971 Obzor Serie: nr.
hardback Good 18 x 25 Cm. 378 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9870 BOLT, RODNEY
Dat zijn nou typisch Hollanders, gids voor xenofoben
Leiden 1995 Krikke c.s.. 1e druk Serie: nr.
pocket zeer goed 12mo 63 pp.
ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
10236 BROGAN, H.
Longman history of the United States of America
London,New York, Toronto, Sydney 1994 BCA 7th ed. Serie: nr.
hardback with DJ as new in very good dj. 16 x 12,5 cm pp.
VIII+740 pp. With 6 maps, bibliogr., index,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4129 Bruggen, Link van
Het eiland aan de overzij
Assen 1955 Torenlaan 1e druk Serie: Nederlanders zien het Buitenland nr.3
gebonden, linnen goudopdruk zeer goed Stofomslag goed 13 x 19 cm. 214 pp.
Met foto's beschikbaar gesteld door de Britse ambassade, Engeland
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
4670 Brusse, Jan Foto's : Max Koot
Mensen in Montmartre
Utrecht 1958 Bruna 4e Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12mo 173 pp.
Zwarte Beertjes nr. 33,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11950 Cassady, F. Foreword John Julius Norwich
The Norman Achievement
1987 GUILD Serie: nr.
Hardback with DJ very good 16 x 25 cm. pp.
480 pp., index, ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
10253 CHI TSUI
Het eeuwige China, 5000 jaren beschavingsgeschiedenis van het oudste volk der aarde
Utrecht 1949 De Haan 1e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goed 19 x 26.5 cm. 308 pp.
geill. En fotopagina's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9238 Chmelár,Vladimír Frantisek Kalina Ml.
Na Praom Brehu Boli Bosoráky
1983 Vydavatel'stvo Osveta Serie: nr.
Hardback with DJ Very Good Very Good 18 x 5 Cm. 186 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3475 Chorus, Prof.Dr. A
De Nederlander Uiterlijk En Innerlijk - Een Karakteristiek
Leiden 1965 Sijthoff 4e Druk Serie: nr.
Gebonden, Papieren Omslag Goed 8vo 191 pp.
foto;s , index
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8016 CHROPOVSKY, BOHUSLAV
Die Slawen. Historische, politische und kulturelle Entwicklung und Bedeutung
Prag 1988 Orbis 1. Aufl. Serie: nr.
hardback, with DJ very good in fine dj. 23 x 27,5 cm. 343 pp.
index, bibliographie, ill. Color and b/w
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
3200 Cross, Nigel En Rhiannon Barker Red.
Aan De Oever Vande Woestijn - Ertellingen Uit De Sahel
Amsterdam-Den Haag 1993 Mets/Novib 1e Druk Serie: nr.
Paperback Zeer Goed 8vo 286 pp.
Woordenlijst en botanische woordenlijst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
8018 DAVIES, NORMAN
God's Playground, A History of Poland, 2 volumes
Oxford 1981 Clarendon Press 1st ed. Serie: nr.
softcover very good 14 x 21 x 8 cm. pp.
Volume I: The Origins to 1795, Volume II: 1795 to the Present. Two volumes, Volumes, I: xxxii+605pp., Vol. II xxvii+725pp., maps, photo's, index, notes.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 75 Euro
7382 Davies,Nigel
De Azteken: Opkomst, Bloei En Ondergang Van Een Exotische Beschaving
Baarn 1973 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed+ 8vo 336 pp.
register, foto's buiten de tekst, kaartjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10438 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Drente en Overijssel, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van Johanes Mulders
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover goed- 13 x 19 cm. 104 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald, onder- en bovenzijde rugje wat beschadigd, voorplat bij de rug wat ingescheurd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10433 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Friesland, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van E. Caspers
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 13 x 19 cm. 128 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald, anders zeer goed
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
10437 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Gelderland, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van Jan wittenberg
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 13 x 19 cm. 108 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10434 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Groningen, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van N. J. B. Bulder
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover goed 13 x 19 cm. 108 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
10432 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Nederland, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van J. Franken Pzn.
Groningen-Batavia 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover goed 13 x 19 cm. 168 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald, kleine beschadiging onderzijde van het rugje.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10429 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Noord-Brabant en Limburg, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van B. Essers
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 13 x 19 cm. 112 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
10435 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Noord-Holland en Utrecht, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van Jan Boon
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover goed 13 x 19 cm. 128 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald, onderzijde rugje wat beschadigd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10436 Diet Kramer, P J. Meertens, J. Waterink, Anne de Vries, P. van Ipemburg, D, Deken, D.Wouters ea ed.
Nederlansche Volkskunde Zuid-Holland en Zeeland, volkskundig leesboek voor de lagere scholen, met houtsneden van J. Melse
Groningen 1931 P. Noordhoff 1e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 13 x 19 cm. 127 pp.
Lagere school, zesde en zevende leerjaar, rugbelettering vervaald, onderzijde rugje wat beschadigd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9254 Dittrich, Z.R. & Goudoever, A.P. Van
De geschiedenis van De Sovjet Unie
's-Gravenhage 1991 SDU 1e druk Serie: nr.
Soft Cover Good 17 x 24 Cm. 286 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 62 Euro
7474 DRIESKENS, PAUL
Levet scone !: Vlaamsche Volksaard, Vlaamsche Levenskunst
Leuven 1943 Davidsfonds 1e druk Serie: Volksreeks nr.310
softcover zeer goed 8vo 244 pp.
wat roest op pp., foto-ill, buiten de tekst, Bekroond met de EM. Vliebergprijs 1940-1942,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10009 EECHOUD, J. VAN
Met Kapmes en Kompas door Nieuw-Guinea
Amsterdam 1953 C. de Boer Jr 1e druk Serie: nr.
Gebonden, kinnen goed- 8vo 316 pp.
60 afbeeldingen buiten de tekst, De band is aan de voor- en achterzijde aangetast, verder goed exemplaar,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
68 Ersson, Bores and Brigitta Hedin
We are Lapps - Lapp children tell about themselves
Stockholm 1978 Tiden Norsk Forlag 1st ed. In English Serie: nr.
hardback good folio 40 pp.
Ill. With beautiful coulor photogr.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9237 Ferko, Milan
Vel'komoravske Zahady
1990 Tatran Serie: nr.
hardback Very Good Very Good 17,5 x 24,5 Cm. 189 pp.
edicia Korene
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
11914 FOSTER, R.F., ED
THE OXFORD ILLUSTRATED HISTORY OF IRELAND
Oxford 1989 Oxford University Press 1e druk Serie: nr.
hardback with DJ very good in VG dj. 20 x 25 cm, pp.
382pp., index
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
5096 Fox, Sir Frank O.B.E.
The British Empire
London 1929 Black 2th Ed. Serie: nr.
Hard Cover Good+ 8vo 199 pp.
42 full-page illustrations in colour,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
9244 Fraser, Angus
De Zigeuners. De geschiedenis van een Volk
Amsterdam 1994 Atlas Serie: nr.
Paperback goed 14 x 20,5 Cm. 383 pp.
Oorspronkelijke titel: 'The Gypsies'. Nederlandse vertaling door Tinke Davids.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 23 Euro
11980 GASCOIGNE BAMBER
Encyclopedia of Britain, The A - Z of Britain's Past and Present
London 1993 Macmillan 1st ed. Serie: nr.
Hardback with DJ as new 20 x 27,5 cm. pp.
720 pp., illustrated in colour and black & white,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
9563 Gemeentebestuur Antwerpen red.
Kijkjes in Belgisch Kongo
Antwerpen 1922 Gemeentebestuur Antwerpen 1e druk Serie: nr.
geniet l. besch. 29 x 21 cm pp.
Was een 1e prijs uit 1922, 4 pp. text + 48 pp. B/W foto's, De nietjes ontbreken dus losbladig, wel compleet en in goede staat / speurwerk van een belgische collega (MERS) bracht aan het licht dat het om een uitgave (Prijsalbum) van 1922 van het Gemeentebestuur van Antwerpen gaat.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
911 Gentilis, Aster O.F.M cap.
God kapt zich een weg door de bossen
1957 Foreholte 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ pp.
Het ware gezicht van een missie in Borneo
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11090 GESCHER F.M.
Naar de uiteinden der aarde, per slede en door de lucht, een halve eeuw poolontdekkingen
1948 Dekker en Van de Vegt 2e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goed 19,5 x 27 cm. 332 pp.
foto's in z/w buiten de tekst, krtn, bibl., de rug heeft geen belettring, die heeft waarschijnlijk op het , niet bijgevoegde, stofomslag gestaan.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10008 GOULLART, PETER
De geheimzinnige Lolo's, het leven in het Tibetaanse grensgebied
's Gravenhage 1959 NBC 1e druk Serie: Verre landen reeks nr.
gebonden, versierd linnen Goed+ 8vo 255 pp.
Band netjes geplastificeerd met boeklon, illustrties buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10063 GROLMAN, HERMINA C.A.
Nederlandsche Volksgebruiken,naar oorsprong en beteekenis, Kalenderfeesten
Zutphen 1931 W.J. Thieme 1e druk Serie: nr.
Gebonden, geel linnen Goed+ 16 x 22 cm. pp.
XI en 244 pp., register, literatuurlijst, met tal van ill. en fotopagina's buiten de tekst, 1 zit er los bij,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10002 HALL, DR. C.J.J. VAN
Insulinde werk en welvaart, geschreven in opdracht van het Koloniaal Instituut te Amsterdam
Naarden 1944 In den Toren 3e druk Serie: nr.
gebonden, halflinnen Goed+ 8vo 192 pp.
met foto's buiten de tekst en een kaart achterin het boek,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10066 HANNA , WILLARD A.
Bung Karno's Indonesia, A Collection of 25 Reports Written for the American Univesities Field Staff, Revised Edition
New York 1961 American Universities Field Staff Inc. Serie: nr.
hardback good+ 22 x 28.5 cm. pp.
ach report paginated individually., a few pencilmarks else very good, Indonesia
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
11973 HEISSIG, Walther
Een volk zoekt zijn geschiedenis, de Mongolen en de verloren documenten uit hun gouden tijd
Zeist 1964 N.I.B. 1e druk Serie: nr.
gebonden, linnen goudopdruk zeer goed 8vo pp.
302 pp, (Ein Volk sucht seine Geschichte, vert. A. Frans Lenders);
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
7732 HEMMER GUDME, PETER DE
Finland - Land van leed en heldendom
Den Haag Stok/ZHU 3e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goudopdruk Goed+ 4to 203 pp.
Z.J. , Geautoriseerde vertaling van Dr. Annie Posthumus, Fotopagina's buiten de tekst, rug wat vervaald anders zeer goed.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
8797 Hermans, Dr. Hub.
Cheek to Cheek, Chiquitita: De ontdekking Van Amerika en De Chicano-cultuur
Houten 1992 Het Wereldvenster Eerste Druk Serie: nr.
Paperback As New 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
12139 Hertzberg Arthur en Aron Hirt-Manheimer
Joden, identiteit van een volk
Antwerpen-Amsterdam 1998 Ambi-Icarus 1e druk Serie: nr.
paperback Goed+ 8vo 316 pp.
register,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10001 HOEVEN, J. van der
De vuren spreken, oerwoudverhalen van Nieuw-Guinea
Amsterdam 1952 De Boer 1e druk Serie: nr.
G, linnen goudopdruk Goed+ 8vo 359 pp.
Met woordenlijst, z/w foto's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
1882 Holm, Nils F. ea.
SWEDEN AND THE WORLD - DOCUMENTS FROM THE SWEDISH NATIONAL ARCHIVES
Stockholm 1960 Norstedt & Soner 1st ed. Serie: nr.
softcover fair/good 25 x 33 cm. pp.
unpaginated (79 plates). Introduction by Ingvar Andersson. Translated by Alan Blair eo.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2890 Hoogenstraten, Willem
De Oosterse Vrouw - ( Hare Zeden En gewoonten)
Amsterdam-Soerabaia 1934 Graauw 10e Druk Serie: nr.
Beschadigd Redelijk 8vo 255 pp.
Met 50 illustraties tusschen de tekst en 16 groote platen in kleurendruk. Zonder rug.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
10007 Hubbard, Wynant Davis
IBAMBA
1962 NBC 1e druk Serie: Verre Landen Reeks nr.
Gebonden, gedecoreerd linnen Goed+ 8vo 308 pp.
Band netjes geplastificeerd met boeklon, illustrties buiten de tekst, Centraal Afrika, Rhodesie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
10389 JAGER, J.L. DE
Volksgebruiken in Nederland, een nieuwe kijk op tradities
Utrecht-Antwerpen 1981 Het Spectrum 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 21 x 29 cm. 160 pp.
Met afbeeldingen in kleur en zwart/wit,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
310 Janira, Simbo
Kleine Grote Zwarte Man - levensherineringen van een neger uit de oostafrikaanse steppen
Amsterdam z.j. Scheltens & Giltay 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 4to 240 pp.
Geiil z/w foto's mmv Prof. Dr. Ludwig Kuhl-Larsen. Boek is netjes gekaft met boeklon
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9218 Janosik
Janosik Obraz Zbojnika u Narodnej Kulture
Bratislava 1988 Tatran Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Good 17,5 x 25 Cm. 291 pp.
Edicia Korene
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1170 Jansen, Drs. J. Viktor
Volkerenatlas Amerika
Breda De Faam 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
plaatjesalbum. 29 x 21 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
7468 JANSSEN, E M ed.
Kongo Ya Lobi
Leuven 1961 Davidsfonds 1e druk Serie: Gulden Reek nr.497
softcover Goed+ 8vo 285 pp.
32 Artikelen/verhalen, "een tropische novellenbundel" samengesteld uit 18 jaargenagen van BAND, band wat vlekkerig,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7486 JANSSEN, E M ed.
Kongo Ya Lobi
Leuven 1961 Davidsfonds 1e druk Serie: Gulden Reek nr.497
Gebonden met stofomslag zeer goed 8vo 285 pp.
32 Artikelen/verhalen, "een tropische novellenbundel" samengesteld uit 18 jaargenagen van BAND, band wat vlekkerig,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2615 Jong, J. de
Het geestesleven der volken van Indonesie
Groningen-Batavia 1948 Wolters 3e druk Serie: Insulinde nr.3
softcover goed 8vo 119 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
7213 Julien, Dr Paul
Kampvuren Langs Den Evenaar
Eindhoven 1946 De Pelgrim Serie: nr.
Gebonden Goed- Geen Stofomslag Aanwezig 19,5 x 24 Cm. 253 pp.
rug wat verkleurd en bovenaan wat beschadigd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
7214 Julien, Dr Paul
Kampvuren Langs Den Evenaar - Herinneringen Aan Tien Jaar Bloedonderzoek in West- En Centraal Afrika
Eindhoven 1940 Poirtersfonds Serie 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed Geen Stofomslag Aanwezig 19,5 x 24 Cm. 253 pp.
verlucht met oorspronkelijk foto's van den schrijver,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
225 Julien, Dr. Paul
De Eeuwige Wildernis - Herinneringen aan tien jaar bloedonderzoek in equatoriaal Afrika
Eindhoven 1949 De Pelgrim 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 4to 213 pp.
24 foto's vd auteur
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
224 Julien, Dr. Paul
Kampvuren langs de evenaar - Herinneringen aan 10 jaar bloedonderzoek in west- en centraal Afrika
Eindhoven 1943 De Pelgrim 5e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 4to 247 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
226 Julien, Dr. Paul
Zonen van Cham - onder oost-afrikaanse steppenvolken
Amsterdam z.j. Scheltens & Giltay 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 4to 239 pp.
32 foto's , 2 tab. 1 kaart
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
1355 Jungblut, Leon
Misdadige Stammen
1945 Soverdi 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 376 pp.
geill. + 2 kaartjes, Ervaringen van een missionaris/ hoogleraar volkenkunde in India onder de Bhiels, een volk in het noordwesten van India. India
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
1688 Kern, Prof. Dr. H.
Landen en volken der vreemde werelddelen in woord en beeld - deel 1 - Amerika - Stille Oceaan
Amsterdam-Weltevreden ca 1925 Gebr. Graauw 1e druk Serie: nr.
half linn. ( band laat los) gebruiksporen 19 x 25 cm. 584 pp.
Geillustreerd. Bewerkt door G. Fuldauer e.a. (waarschijnlijk van Helmolt's Weltgeschichte ). 1 kleurenplaat voorin het boek. Met uitgebreid naam- en zaakregister.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
1689 Kern, Prof. Dr. H.
Landen en volken der vreemde werelddelen in woord en beeld - deel 2 - Oost-Azie en Occanie - De Indische Oceaan
Amsterdam-Weltevreden ca 1925 Gebr. Graauw 1e druk Serie: nr.
half linn. gebruiksporen 19 x 25 cm. 550 pp.
Geillustreerd. Bewerkt door G. Fuldauer e.a. (waarschijnlijk van Helmolt's Weltgeschichte ). 1 kleurenplaat voorin het boek. Met uitgebreid naam- en zaakregister.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
1687 Kern, Prof. Dr. H.
Landen en volken der vreemde werelddelen in woord en beeld - deel 3 - West-Azie en Afrika
Amsterdam-Weltevreden ca 1925 Gebr. Graauw 1e druk Serie: nr.
half linn. gebruiksporen 19 x 25 cm. 680 pp.
Geillustreerd. Bewerkt door G. Fuldauer e.a. (waarschijnlijk van Helmolt's Weltgeschichte ). 1 kleurenplaat voorin het boek. Met uitgebreid naam- en zaakregister.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
9897 KOCK, W.J.DE
Geschiedenis van Zuid-Afrika
Pretoria 1972 Departement van Inligting 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 21 26 cm. 64 pp.
geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
7380 Konzelmann, Gerhard
De Hebreeën: Oorsprong En Geschiednis Van Het Volk Israël
Baarn 1976 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed+ 8vo 210 pp.
register, z/w foto's buiten de tekst, kaartjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10944 KRUIZINGA, J.H
Levende folklore in Nederland en Vlaanderen
Assen De Torenlaan 2e druk Serie: nr.
gebonden,gedecoreerd linnen zeer goed 8vo 285 pp.
z.j., ca. 1952, register,bibliografie, fotoill., buiten de tekst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9222 Lazistan, Eugen
Bratislava
1965 Vydavatel'stvo Serie: nr.
hardback Good in fair dj. 23,5 x 30,5 Cm. 196 pp.
Veel zwartwit illustraties.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
7384 Lehmann, Johannes
De Hettieten: Volk Van Duizend Goden
Baarn 1975 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed+ 8vo 289 pp.
register, foto's buiten de tekst, kaartjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10082 LENNEP, MR. J. VAN en J. TER GOUW
De Uithangtekens in verband met Geschiedenis en Volksleven beschouwd , 2 delen plus Het Boek der Opschriften. Een bijdrage tot de Gechiedenis van het Nederlandsche Volksleven
Den Haag J.J. Couvreur Serie: nr.
Gebonden met stofomslag Goed+ s.o. goed 15 x 22 x 10 cm. pp.
z.j., met etsen van F.W. Zürcher. (reprint van de oorspronkelijke, in 1869 verschenen editie), De boeken hebben een stofomslag maar als die eraf is zijn de oranje linnen banden met goudopdruk genummers op de rug van I tot III,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
9348 Lubis, Mochtar
Het Land onder De Regenboog. De geschiedenis Van Indonesie
Alphen aan den Rijn 1979 A.W. Sijthoff Serie: nr.
Gebonden met Stofomslag As New As New 23 x 30 Cm. 206 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 34 Euro
9239 Lutovsky, Michal & Profantova, Nada
Samova Rise
Praha 1995 Academia Praha 1th ed. Serie: nr.
Hard Cover As New 8vo 89 pp.
ill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
2848 Mannerheim, C.G.
Rit Door Azie
Amsterdam 1943 Strengholt 2e Druk Serie: nr.
Band Los en Zwaar Beschadigd Leesexplaar 4to 391 pp.
Z/W geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
2404 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En De Erotiek
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek B.V. 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.11
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
Blz. 281 t/m 308
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
2400 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders in Andermans Ogen
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.15
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
Blz. 363 t/m 420
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
11982 MARSHALL, ROBERT
Storm from the East, From Genghis Khan to Khubilai Khan, accompanies the major tv series
London 1993 BCA/ BBC 1st ed. Serie: nr.
Hardback with DJ as new in VG dj. 19,5 x 25 cm. pp.
256 pp, index, very richly illustrated, maps, credits, list maps, dynastic table, chronology, bibliography, index.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
9927 MEERTENS, P.J. EN ANNE DE VRIES, red.
De Nederlandse Volkskarakters beschreven door…(31 auturs)
Kampen 1938 Kok 1e druk Serie: nr.
Gebonden. Linnen goudopdruk Goed+ 21 x 25 x 6 cm. pp.
foto's buiten de tekst van Willem van Malsen, VII en 552 pp., literatuurlijst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 55 Euro
10010 MEULEN, D. VAN DER, Ernst Crone, inleiding
MEULEN, D. VAN DER
Amsterdam 1951 H. Meulenhoff 1e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goudopdruk zeer goed 8vo 291 pp.
geill. Met 77 afb. nuiten de tekst, en openslaand kaart achterin het boek,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
133 Meulenbeld, Anja
Kleine voeten Grote voeten - vrouwen in China, een indruk
Amsterdam 1982 Sara 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo 272 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10003 MORGENTHALER, HANS
In het Rijk van Siameezen en Maleiers, Vertaald door Alice van Nahuys, met 32 autoypieën
1932 Querido 1e druk Serie: nr.
Gebonden, versierd linnen zeer goed 16 x 22,5 cm. 332 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
9547 MORIN-BARDE, MIREILLE
Le Maroc étincelant, Respendent Morocco, Leuchtendes Marokko
Paris, Casablanca 1965 marcus, Edita 2e druk Serie: Collection Prestige de L'image nr.1
very good in good+ dj. 25 x 30 cm 147 pp.
text also in English and German, ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10308 MULDER, ANNE H.
Zeven eeuwen Nederlandschelevenskunst, Amsterdam die groote stad , deel 3/5
Amsterdam 1947 Querido 4e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed s.o. goed- 8vo 281 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4,5 Euro
10306 MULDER, ANNE H.
Zeven eeuwen Nederlandschelevenskunst, In Holland staat een huis , deel 1/5
Amsterdam 1941 Querido 2e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed s.o. goed- 8vo 220 pp.
geill., fotopagina's buiten de tekst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4,5 Euro
10307 MULDER, ANNE H.
Zeven eeuwen Nederlandschelevenskunst, Tusschen Keulen en Parijs , deel 2/5
Amsterdam 1942 Querido 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed s.o. goed- 8vo 227 pp.
geill., fotopagina's buiten de tekst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4,5 Euro
10573 Muynck, Maria de
Verdwenen in Nepal
Middelburg 1987 Stichting Petra 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 13,5 x 20 cm. 48 pp.
Jeugdboekje, opbrengst tgv Jan van Burg, arts in Nepal, TFN,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
56 Nooter, G.W. (ed.)
Over leven en overleven - Cultuulveranderingen in de poolgebieden
's Gravenhage 1984 SDU 1e druk Serie: Volkenkundige reeks Verre naasten naderbij nr.
softcover zeer goed folio 152 pp.
Uitgave onder redaktie van het Rijksmuseum voor Volkenkunde te Leiden. Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
86 Norman, Howard (ed.)
Northern Tales - traditional stories of Eskimo and Indian peoples
New York 1994 Pantheon 1e druk Serie: nr.
softcover good+ 8vo 343 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
3209 O'Brien, Edna Ph.: Fergus Bourke
Mother Ireland
1979 Penguin Books 1th Ed.by This Publisher Serie: nr.
Soft Cover Very Good 13 x 19,5 cm. 89 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9217 Ortutay, Balassa Balassa Ivan - Ortutay Gyula
Magyar Néprajz
1979 1th ed. Serie: nr.
Hardback with DJ Good 21 x 28 Cm. 747 pp.
Tjechisch? Hongaars? Illustrated History,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 45 Euro
9229 Perman, D.
The Shaping of the Czechoslovak State
Leiden 1962 E.J. Brill Serie: nr.
Gebonden very good 16,5 x 24,5 Cm. 339 pp.
Inclusief 2 uitvouwbare landkaartjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 125 Euro
11930 PIECK ANTON en THOMAS FRED
Droom in De Delta, het sprookje der lage landen in woord en beeld
Den Haag STOK/ ZHU Serie: nr.
gebonden, linnen goed 21 x 27 cm. pp.
nd, 330 pp., ill. Z/w en kleur, Linnen voorplat met verkleuring bovenkant, anders zeer goed,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
637 Ploss, Dr. Heinrich
Das Kind - in Brauch und Sitte der volker (Erster Band)
Leipzich 1911 Grieben's Verlag 3th ed. Serie: nr.
hardback poor/damaged 18 x25 cm. 608 pp.
In German - Mit 230 Abbildungen im Text.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
9276 Polisenský, Josef Vincent
History of Czechoslovakia in Outline
Praha 1991 Bohemia International 2th ed. Serie: nr.
Soft Cover Very Good 15 x 21 Cm. 142 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2734 Priestley, J.B.
The English
London 1974 Heineman 3th ed. Serie: nr.
hardback very good 256 pp.
ill. 21 x 27.5 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
5150 Rothuizen, G
Engeland is Een Dorp
Zutphen 1981 Terra 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Met Opdruk Zeer Goed Stofomslag Beschadigd 243 pp.
foto's en fotoverantwoording, literatuurlijst, Het stofomslaf heeft een stootgaatje
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3788 Schamelhout, Dr. G
De Volkeren Van Europa En De Strijd Der Nationaliteiten - Derde Deel
Amsterdam 1930 Mij. Voor Goede En Goedkope lectuur/Wereldbiblithe Serie: nr.
Gebonden, Goudopdruk Redelijk 13 x 19 cm. 413 pp.
Rug belettering verkleurd. Nederl. Bibliotheek nr. 555, Afbeeldingen, kaarten, index, Oekrajiners, Wit-Roetenen, Russen, Slovenen, Kroaten en Serven
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10095 SCHOTEL, Dr. G.D.J. / Verbeterd door Dr. H.C.Rogge
Het maatschappelijk leven onzer vaderen in de zeventiende eeuw
Leiden 1905 A. W. Sijthoff 2e verbeterde en geillustreerde uitgave Serie: nr.
gebonden, linnen Goed+ 16 x 22 cm. 450 pp.
VIII en 453 pp., Aantekeningen, rug lichtjes vervaald,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10096 SCHOTEL, Dr. G.D.J. / Verbeterd door Dr. H.C.Rogge
Het Oud-Hollandsch huisgezin, der zeventiende eeuw
Leiden 1904 A. W. Sijthoff 2e verbeterde en geillustreerde uitgave Serie: nr.
gebonden, driekwart leer Goed+ 16 x 22 cm. 450 pp.
VII, 440 en 3 pp., Aantekeningen = noten, de leren rug, 5 ribben en auteur/titel in gouden letters is vergeleken bij het leer op de platten wat vervaald, verder zeer mooi exemplaar,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 145 Euro
10097 SCHRIJNEN, DR. JOS
Nederlandsche volkskunde / 2 delen
Zutphen W.J. Thieme & Cie 1e druk Serie: nr.
gebonden, rood linnen goudopdruk Goed+ 18 x 24 x 6,5 cm. pp.
zonder jaar, enkele ill., 1e. XV, 5 en 316 pp. Index, 2. 8 en 361pp. Index, ruggen wat vervaald, toch mooie set
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
85 Serton, Prof. Dr. P.
Zuid-Afrika - Land van goede hoop
Meppel 1953 Boom 1e druk Serie: Terra-bibliotheek nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 280 pp.
Geill. Enkele kleine verkleuringen op linnen voorplat
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10250 STEINITZER, A.
Aus dem Unbekannten Italien, Letzte Folge = 3/3
München 1921 R. Piper & Co 1. aufl. Serie: nr.
hardback, 3/4 linnen very good 16,5 x 21 cm. 316 pp.
XVI + 300 pp. Mit 150 Aufnahmen des Verfassers, 2 Karten, Het eerste deel werd uitgegeven in 1911. Dit deeltje werd voor WO I geschreven maar pas na de oorlog, met tegenzin, uitgegeven wegens het "verraad"van Italie. De auteur eindigde de reeks. Blijkens een bijgevoegd kranten artikel, Vandaar ook het hoofdstukje: Eine Eipsode aus den Kampfen an der Sudfront.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
11939 STEN, MARIA, Rafael Lopes Castro ill.,
The Mexican Codices and their Extraordinary History
Orozco y Berra [Mexico] 1974 Editiones Lara 1st ed. in English Serie: nr.
paperback good- 14 x 20 cm. pp.
142pp. very richly illustrated, bibliography, a bit discoloured else good
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
10848 Steuart Trench, W.
Realities o Irish Life
London 1870 Longmans, Green & Co. 5th ed. Serie: nr.
hardback good- 14 x 20 cm. 416 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 80 Euro
2618 Suasso de Lima de Prado, P.J.
Luipaardmannen en slangendansers
Amsterdam z.j. Scheltens & Giltay 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed 4to 254 pp.
Geill. Met 32 foto's Congo
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9228 Svec, Lubos - Macura, Vladimir - Stol, Pavel
Dejiny Pobaltskych Zemi
Praha 1996 Nakladatelstvi lidové Noviny Serie: nr.
Gebonden very good 17 x 22 Cm. 423 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3453 Tadema Sporry, Bob
We Aten Bij De Menseneters - Ontmoetingen in het duistere hart van Afrika
Den Haag Stok-Forum Boekerij 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Bedrukt Linnen Zeer Goed Stofomslag Goed 16 x 24 cm. 277 pp.
z.j. z/w foto's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1705 Thiery, Michel
De Sahara
Gent z.j. Rombaut-Fecheyr 1e druk Serie: nr.
half linn. goed 22 x 27,5 cm. 190 pp.
Wat vlekjes op voorplat. Met kaarten en foto's . Duizend exemplaren werden in den handel gebracht. Dit is nummer 274.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 58 Euro
9272 Tschilingirov, Assen
Bulgarien. Vom Altertm Bis 1878, Kultutgeschichte im Prisma
Leipzig 1987 Prisma Tweede Druk Serie: nr.
Good Good Fine 15 x 20,5 Cm. 346 pp.
Kultutgeschichte im Prisma, ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
9268 Tumler, Marian & Arnold, Prof. Dr. Udo
Der Deutsche Orden. Von Seinem Ursprung is Zur Gegenwart
Marburg 1992 N.G.Elwert Vijfde Druk Serie: nr.
Hard Cover Very Good 8vo 108 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
9324 Vacietis, O.
Riga
1981 Avots Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Good Good 23 x 29,5 Cm. pp.
Boordevol kleurenfoto's. Bijschrift in o.a. Engels en Russisch
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7385 Vandenberg, Philipp
De Orakels: Het Mysterie Van Toekomstvoorspellingen in De Oudheid
Baarn 1980 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed+ 8vo 285 pp.
register, foto's buiten de tekst, kaartjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
5642 Velde. Frans van de - O.M.I./ Anthony van Kampen eindredactie
Eskimo's mensen zonder tijd - met een reisverslag van H K H Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven
Bussum ZJ Van Holkema en Warendorf 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed s.o. goed+ 21 x 30,5 cm. 144 pp.
kaartjes, foto's,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9629 Vennet, Hugo van der
Boeketje Vlaanderen
Brussel 1988 BRT-Uitgave 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 15 x 21 cm. 309 pp.
register, ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 26 Euro
57 Vergunst, Drs. A. en H. Vergunst
Een foto-verslag van een reis op Irian Jaya - Selamat Datang di Irian
Rotterdam z.j. De Bron 1e druk Serie: nr.
hardback goed folio 100 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10005 VERSCHUEREN, J. en MEEUWESE, C.
Nieuw Guinea uw naam is wildernis, avonturen van J. VERSCHUEREN M.S.C. en C. MEEUWESE M.S.C. ontdekkers van de Koningin Juliana Rivier.
Bussum 1950 Paul Brand 1e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goed 8vo 192 pp.
z/w foto's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
7493 VERTHÉ, ARTHUR
Vlaanderen in de wereld 3
Zele 1976 Reinaert 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed 8vo 301 pp.
wel een wee vd Vlaamse uitwijkelingen naar de landen van Europa, fotopagina's buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
9937 VICKERS, Adrian
Bali - een gecreëerd paradijs
Nieuwegein 1997 Signature 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag nieuw, restant 8vo 318 pp.
Noten, index, verklarende woordenlijst, ill., achtergrondverslag van de historische en culturele ontwikkeling van Bali,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 28 Euro
12361 VLAAR,M. Samenst.
DE SCHEPPING, verhalen over het begin van de wereld uit alle windstreken
Amsterdam 1997 De Bezige Bij 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo 231 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
4058 Whitlock, Ralph Drawings By Eva Wilson
Everyday Life of The Maya
New York 1987 Dorset 1th Ed.by This Publisher Serie: nr.
Hard Cover Very Good Jacket Good+ 8vo 175 pp.
b/w photo's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
12111 WICKS, BEN
De geur van melk en honing. De wording van Israël: Het aangrijpende verhaal van een volk in zijn strijd om een vrij bestaan
Utrecht 1988 Bruna 1e druk Serie: nr.
paperback Goed+ 8vo 196 pp.
Met persoonlijke getuigenissen van de eerste immigranten onder wie Shimon Peres en Yizhak Shamir. Met foto's geillustreerd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9746 WOLDERING, Irmgard
Egypt,. The art of the Pharaohs
London Methuen 1th ed. Serie: Art of the world nr.12
hardback in SC good+ 18,5 x 24 cm, 261 pp.
n.d., cloth in box, with tipped plates, figures and maps.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
10004 WORMSER, C. W., red
Zóó leven wij in Indië
Deventer 1942 Van Hoeve 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 18 x 24,5 cm, 332 pp.
ill. Buiten de tekst, 1 ingeplakte gekleurde plaat naar Ger. P. Adolfs,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3536 Wouters, Dr. Herman
Volken En Volenkunde
Amsterdam 1959 Querido Serie: Salamander nr.16
Pocket redelijk/goed 224 pp.
geill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 3 Euro
3530 Wouters, Dr. Herman
Volken En Volkenkunde
Amsterdam 1959 Querido Serie: Salamander nr.16
Pocket redelijk/goed 224 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 3 Euro