Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen


2339  Adams, Jane   
Vluchten Kan Ik Niet
Houten  1985  Van Holkema & Warendorf  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  238 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


7634  Adriaansen, Martiem   
Zeeland gooit zijn grenzen dicht
Heinkenszand  2004  De Haard  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  224 pp.
Hilarisch beschreven avontuur dat zich afspeelt in Zeeland, Ontspannen fictie met een knipoog.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


4649  Albe   
Moeders Winnen Oorlogen
Leuven     Davidsfonds  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Met Opdruk   Goed   Stofomslag Goed-   8vo  247 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


4668  Albe  Ill.: Marc De Groot
Uit Eigen Buurtschap - Novellen
Amsterdam-Brussel-Gent-Leuven  1944  Standaard  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Karton   Redelijk+       6mo  136 pp.
Een eerste uitgave verscheen onder de titel : De doodskop en zijn Mama, rug en platten met wat vlekjes,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7352  Ammers-Kuller, Jo van   
Tavelinck Trilogie - de geschiedenis van een Amstredamse regentenfamilie in de jaren 1778 tot 1813
Den Haag     NBC   
 Serie:     nr. 
Gebonden, bedrukt linnen   goed+       8vo  894 pp.
z.j., bestaande uit: De patriotten, de sans-culotten, de getrouwen, met de biografische notities van de schrijfster,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


6731  Ammers-Luller, Jo van   
De appel en Eva
Amsterdam  1932  Meulenhoff  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, bedrukt linnen   goed-       8vo  320 pp.
band en rug wat vuil en verkleurd,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


1276  ANDREWS, VIRGINIA   
Als er doornen zijn
Baarn  1982  De Kern  19e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  254 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7333  Ann, Ernest K.   
Masada - het helthaftig verzet van het joodse volk - roman
Amsterdam  1985  Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  317 pp.
Dit boek is eerder verschenen onder de titel "de Antagonisten",        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


9930  ARMSTRONG, ADAM   
Het luipaardspoor
Amsterdam  2000  De Boekerij  2e druk
 Serie:     nr. 
paperback met stofomslag   zeer goed       8vo  320 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


11967  BAARDMAN, C   
Omnibus: Een lied van den Biesbosch / Het gezegende dorp / In de greep van de Waterwolf
Den Haag     Voorhoeve  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed   s.o. goed   8vo    pp.
z.j., 536 pp., Ill.: H.Berserik en G.Douwe. Met licht beschadigd stofomslag en roestig op de sneden,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


4669  Bakker, Piet   
Cis De Man
Brussel     Elsevier  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, H. Linnen Met Opdruk   Goed       8vo  317 pp.
band wat roestvlekkig, zj.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10838  BEAUMAN, SALLY   
Bedwelmend Bedrog
Amsterdam  1997  Luitingh-Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed+   s.o. zeer goed   8vo  467 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


6338  Berkhof, Aster   
Donnadieu
Antwerpen-Baarn  1992  Hadewijch  3e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Goed+   Stofomslag Goed-   8vo  480 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


9205  Binchy, Maeve   
Echo's
Houten  1990  Van Reemst  Derde Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Very Good       14 x 21,5 Cm.  520 pp.
Oorspronkelijke titel: 'Echoes'. Nederlandse vertaling door WVK-groep, Bergeyk.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


9190  Binchy, Maeve   
Het leven is te Mooi voor Tranen
Utrecht  1988  Kadmos  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   Goed+   in good dj.   8vo  543 pp.
Oorspronkelijke titel: 'Light a penny candle'. Nederlandse vertaling door vertaalgroep Bergeyk.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


9189  Binchy, Maeve   
Vrienden voor Het Leven
Houten  1991  Van Reemst  Zesde Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Good       8vo  445 pp.
Oorsponkelijke titel: 'Circle of Friends'. Nederlandse vertaling door René Huigen en Frans Thomése.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


6381  BLAKE, MICHAEL   
De dans van de wolf : verfilmd als 'Dances with Wolves'
Amsterdam  1990  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed+       8vo  285 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


9193  Blasis, Celeste De   
En haar Stem verbrak de Stilte
   1994  ZHU   
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   Very Good   Very Good   15 x 22,5 Cm.  224 pp.
Oorspronkelijke titel: 'The Night Child'. Nederlandse vertaling door Dorien Utermark.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


2672  Borovsky, Natasha   
Prinses aan het keizerlijk hof
Utrecht  1986  Kadmos  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk   Stofomslag matig   8vo  378 pp.
enigszins roestvlekkig expl.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


2864  Bouman, Mies  Omslag: Paul Huf
Mies
Haarlem  z.j.  Gottmer  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Zeer Goed       8vo  120 pp.
Deze cursiefjes verschenen eerder in Margriet        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  11 Euro


7295  Bowen, Marjorie   
De gunsteling van koning Jacobus I
Amsterdam  1981  Tiebosch  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  352 pp.
historische roman, met 1 kaartje        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


4655  Brete, Jean De La   
Mijn Oom En Mijn Pastoor
's Gravenhage     Blankwaardt & Schoonhoven  2e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Met Opdruk   Goed       11,5 x 19,5 Cm .  192 pp.
vert. Wilhelmina Seiffert, z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


4921  Brinn, Fabienne   
Mijn Dochter Sara MMV Daniele Georget
Vianen  2003  The House of Books  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed+       8v  288 pp.
Het dramatische gevecht van een moeder om haar ontvoerde kind - een waargebeurd verhaal        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


6354  Briskin, Jaqueline   
Honora
Vianen  1987  ECI  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed+   Met Stofomslag   8vo  317 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


6353  Broeke-Bruins, Ineke Ten   
Harten in De Branding - Trilogie: Wimpers van de dageraad, een nest tussen de sterren, een vlinder in de Schemering
Kampen  1995  Kok  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed+   Met Stofomslag   8vo  606 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


9191  Bromige, Iris   
Stella
Utrecht  1977  ECI  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   Good   Good      222 pp.
Oorspronkelijke titel: 'The New Owner'. Nederlandse vertaling door Lot Toroz.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


3384  Bruijn, Cor   
Teun Dammers - De Boer Van Landzicht
's Gravenhage     Van Goor Zonen  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Redelijk       8vo  199 pp.
iets scheefgelezen en met wat vlekjes, Frontispice: Cor Bruijn naar een teekening van Jelle Troelstra        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


6631  Brusse, M J  Omslag: Steinlen
Boefje: Naar Het Leven Verteld
Rotterdam  1903  W L Brusse  1e Druk?
 Serie:     nr. 
Gebonden, H. Linnen Met Opdruk   Leesexemplaar       8vo  248 pp.
boekband / bindwerk versleten, Mooie bladversiering        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


4209  Buck, Pearl S   
Het Trortsche Hart
Haarlem     Gottmer  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed       8vo  360 pp.
band licht verkleurd, z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


4650  Buck, Pearl S   
Oostenwind Westenwind
Haarlem-Antwerpen     Gottmer  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, H. Linnen Met Opdruk   Goed   Stofomslag Matig   8vo  220 pp.
z.j., vert. Bep Zody,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


10853  Burgers-Drost, Julia   
Jacomien Trilogie, Jacomien, Geluk heeft vele deuren, De moed om lief te hebben
Kampen  1992  Kok  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       12mo  539 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2673  Cato, Nancy   
Alleen de rivier kent haar geheim
Vianen  1986  ECI  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  525 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


5983  Chiek, Deborah   
Buigen of Barsten: Een Waargebeurd Verhaal Over Het Temmen Vann De Wildste School in Amerika
Utrecht  1989  Kadmos  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed       8vo  176 pp.
Verfilmd als 'Lean on Me",        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3062  Claes, Catalijn   
Bonte Harlekijn
Rotterdam     Lekturama   
 Serie:     nr. 
Gebonden   Zeer Goed   Stofomslag Goed   8vo    pp.
z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3882  Claes, Catalijn   
Judashanden
Hoorn     Westfriesland  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Als Nieuw   Stofomslag Goed+   8vo  195 pp.
z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


10832  CONRAN, SHIRLEY   
Kant
Utrecht  1983  Luitingh  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  610 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


10843  COOKSON, CATHERINE   
Christine
Amsterdam  1977  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed+   s.o. Goed   8vo  236 pp.
kreukel in stofomslag,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  3 Euro


1766  Cookson, Catherine   
Christine
Amsterdam-Brussel  1979  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag goed      236 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


7340  Cookson, Catherine   
De harde strijd om het bestaan
Amsterdam-Brussel  1982  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  181 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


9192  Cookson, Catherine   
Geluk is als een zijden Draad
Amsterdam  1990  De Boekerij   
 Serie:     nr. 
Gebonden met Stofomslag   Goed+   s.o. goed+   15 x 22,5 Cm.  235 pp.
Oorspronkelijke titel: 'The invisible cord'. Nederlandse vertaling door Marja Hilsum.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


7338  Cookson, Catherine   
Tilly - het land van de hoop
Amsterdam-Brussel  1981  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  240 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


4919  Cornman, Avery   
Hij Leek Zo Leuk ...het Verhaal Van Een Verkrachting
Baarn  1992  De Boekerij  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed       8vo  309 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


10828  CORNWELL, PATRICIA   
Het eindstation, een Kay Scarpetta thriller
Amsterdam  2000  Luitingh-Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  463 pp.
.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


8828  Cox, Jennifer   
De Wereld Rond in 80 Dates
Amsterdam  2005  Luitingh-Sijthoff  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Nieuw          375 pp.
Oorspronkelijke titel: Around the world in 80 Dates. Vertaling door Peter Banaart.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3461  Cremer, J J   
Overbetuwsche Novellen
Leiden     Sijthoff  12e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed       12mo  365 pp.
z.j. ca. 1920? ,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


4973  Dalsum, Josine Van   
Ik Mata Hari - Naar De KRO-televisieserie Door John Van De Res*
Bussum  1981  Van Holkema & Warendorf  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Restant, Nieuw       8vo  181 pp.
met z/w foto's        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7230  Danella, Utta   
Adieu, Jean-Claude
Den Haag     ZHU  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Kunstleer   Goed   Stofomslag Goed-   16 x 24 Cm.  354 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


7222  Danella, Utta   
Ontmoeting in De Herfst
Baarn  1976  ZHU  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Zeer Goed   Stofomslag Goed   8vo  218 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


2655  Day, Clarence   
Het leven met vader
Antwerpen  1939  Die Poorte  1e druk
 Serie:  Boekengilde  nr.7
Gebonden   goed   Stofomslag Redelijk   8vo  223 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


9743  Deconinck, Romain  ill."Yvonne Delcour
Ne leeuw zonder tanden, naar het gelijknamige toneelstuk bewerkt door A. Van Acker
Zele-Gent  1978  Reinaert/ Het Volk  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   zeer goed       19 x 27 cm.  95 pp.
ill., inleiding: Ria Lanckrock,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


7331  Delderfield,R F   
Al de dagen van mijn leven
Baarn  1982  De Fontein  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  393 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


5265  Derks, jan   
De Lindeboom
Utrecht  1945  Bruna  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, half linnen   goed       8vo  334 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


4644  Dewachter, Richard  Ill.: Jan Verheyden
Jeanke - Uit Het Leven Der Marollen
Leiden  1942  Davidsfonds  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Papieren Band   Goed       13 x 19 Cm.  190 pp.
Enige verkleuring en zeer kleine beschadiging aan de bovenzijde rug, Volksreek nr.308,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  17 Euro


7957  DIEMEN DE JEL, N.W. VAN   
Niet onze wegen
Kampen  1932  Kok  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, bedrukt linnen   zeer goed       16 x 21 cm.  261 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


3429  Edelman, Maurice   
Jacht Op De Kuprin - Een Ontmoeting Achter Het IJzeren Gordijn
Den Haag     Stok/ZHU  1e Druk
 Serie:     nr. 
Hard Cover   Goed   Stofomslag Goed-   16 x 24,5 cm.  261 pp.
geaut. vert. A van Onck, z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


9415  Edmonds, Walter D   
Chad Hanna
Den Haag     Stok  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, half linnen   redelijk+       8vo  469 pp.
over circus HUGUENINE, z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


4220  Eekhout, Jan H  Teekeningen Nico Bulder
Leven En Daden Van Pastoor Poncke Van Damme in Vlaanderen
Nijkerk     Callenbach  1e Druk
 Serie:     nr. 
Linnen, Gebonden   Goed          263 pp.
z.j., band wat verkleurd        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3379  Eekhout, Jan H   
Rechter Steele
Nijkerk     Callenbach  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Goed   Stofomslag Goed   8vo  256 pp.
z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  16 Euro


7035  Eekhout, Jan H   
Warden, Een Koning
Nijkerk     Callenbach  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, H. Linnen   Goed   Met Stofomslag   17 x 22,5 Cm.  214 pp.
z.j, ( in oorlogstijd: K-nummer = 1833 ), band wat verkleurd, stofomslag beschadigd,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7223  Egbeme, Choga Regina   
Veertig Moeders, Geboren in Een Harem in Nigeria
Amsterdam  2003  Arena  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed +       4to  255 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


3507  Elias, Mr E   
Kleine Reistafel
Amsterdam-Brussel  1953  Elsevier  1e Druk
 Serie:     nr. 
Soft Cover   Goed-       8vo  219 pp.
met enkele potlood onderstrepingen, Bandonterp van Wim Bijmoer, Titelvignet van C.A. Bantzinger        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


4662  Elsing, J M   
De Pioniers - Roman Uit Centraal Afrika
Antwerpen  1954  Vink  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed       8vo  341 pp.
rugletters wat vaal,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


6621  Fabre, Lucien   
Rabevel: De Jeugd Van Rabevel, De Fincier Rabevel, Rabevel's Einde
Baarn  1925  Hollandia  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Goudopdruk   Goed+       8vo    pp.
Romanserie de Baarnsche boeken, no XII/XIV, geaut. vert. Marie van Doorne, inl. J. Greshoff, I, 3+231 pp., II, 263 pp., III, 258 pp.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  45 Euro


6744  FALKBERGET, JOHAN - Anto Pieck  ill: Anton Pieck
Christianus Sextus: De geschiedenis van een mijngroeve: De pioniers
Den Haag  1939  ZHU  3e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed+       17 x 24 cm.  338 pp.
geaut. vert uit het Noorsch: M de Gelder-Jansen        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


4660  Fermor, Patrick Leight   
De Violen Van Saint-Jaques - Een Verhaal Van De Antillen
AntwerpenTilburg     Vink  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Redelijk+       8vo  128 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


8915  FLynn-Hui, Kathleen   
Hoogblond
Amsterdam  2006  Sijthoff  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Nieuw          270 pp.
Dagboekvan een New Yorkse Haarstyliste. Oorspronkelijke titel: ´Beyond the Blonde´. Nederlandse vertaling door Marga van den Herik.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  16 Euro


2758  Gijsen, Marie   
Van "ongeweten levens" - Brabantse schetsen en novellen
's Hertogenbosch  1920  Teulings  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk   Zonder Stofomslag / No DJ   8vo  181 pp.
ex. Bibl. Van een school. Geplastificeerd en genummerd op de rug.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  19 Euro


8901  Goldberg, Myla   
WIcketts Wondermiddel
Amsterdam  2005  Ambo l Anthos  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Nieuw          337 pp.
Roman. Oorspronkelijke titel: ´Wickett´s Remedy´. Nederlansdse vertaling door Wim Scherpenisse.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  23 Euro


1904  Goldsmith, Olivia   
Obsessies*
   z.j.  Luitingh-Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   nieuw   Stofomslag Nieuw   8vo    pp.
boek is ingeseald        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


10826  GOODMAN, CAROL   
De verdronken tuin
Vianen-Antwerpen  2005  Areopagus  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  383 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10844  GOUDGE, EILEEN   
De dochters van Eve
Amsterdam  1992  Luitingh-Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed+   s.o. zeer goed   8vo  445 pp.
kunstleer, leeslint,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


4535  Graaff, Barend De   
Werkend Wacht Ik
Wageningen     Zomer & Keunings  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Met Opdruk   Goed+   Stofomslag Goed   8vo  208 pp.
Spiegel-serie, z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


4212  Grant, David   
Moskou 5000
Amsterdam  1980  Nieuwe Wieken/Omega  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed       8vo  413 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7700  Greup-Roldanus, Sini   
Catelijne van Ingelmunster - een meisjesleven in het begin der zeventiende eeuw
   1938  van Goor & zn  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, linnen   Goed+       8vo  279 pp.
met 2 platen en overzichtskaartje op schutblad,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  24 Euro


2869  Hailey, Arthur   
Hoogspaning
Bussum  z.j  Van Holkema & Warendorf   
 Serie:     nr. 
Hard Cover   Goed   Stofomslag Goed   8vo  464 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


4927  Hand, Elizabeth   
Anna
Utrecht  2000  Bruna  2e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed-       8v  199 pp.
roman gebaseerd op het filmscenario, band wat scheef, met foto's uit de film ' Anna and the King'        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2237  Hans, A   
Havenschuimers
Kontich  nd  A. Hans van der Meulen  1e druk
 Serie:     nr. 
Papieren omslag   beschadigd       8vo  407 pp.
Rug is beschadigd en enkele katernen zitten los.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


7233  Hans, Abraham   
De Vlaamse Boskerel - Volksroman Bewerkt Door Jan Marcheau
Antwerpen-Amsterdam  1982  Helios  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Zeer Goed       8vo  208 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


7325  Harten, Cor van   
Wie de zee liefheeft … - 1 de meeuwen schreeuwen geluk, geluk! 2 Maalstroom
Den Haag  1980  Voorhoeve  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  368 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


3630  Hartog, Jan De   
De Kapitein
Amsterdam-Brussel  1976  Elsevier  8e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed       8vo  341 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6207  Hartog, Jan de   
Het ziekenhuis: een verhaal uit Texas, dat nog altijd het Wilde Westen van Amerika is
Amsterdam-Brussel  1968  Elsevier  8e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed       8vo  304 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


3657  Hartog, Jan De   
Hollands Glorie
Amsterdam-Brussel  1977  Elsevier  43e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed       8vo  377 pp.
Met foto's uit de TV-serie        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


9502  HAS, NELLY   
Haar roeping
Kampen     KOK  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, VERSIERD LINNEN   Goed+       8vo  232 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


3060  Heemskerk-Burggraaf Willy   
Niemand Leeft Voor Zichzelf
Ede-Antwerpen  1992  Zomer & Keuning  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Zeer Goed   Stofomslag Goed+   8vo  191 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


3633  Hemert, Willy Van   
Dagboek Van Een Herdershond
Amsterdam-Brussel  1978  Elsevier  4e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Goed   Geen Stofomslag Aanwezig   8vo  228 pp.
gebaseerd op 'kroniek ener parochie'van Jaques Schreurd, nav de gelijknamige KRO-TV uitzendingen, met kleurenfoto's        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


10833  HEMERT, WILLY VAN   
Tweede dagboek van een herdershond
Amsterdam-Brussel  1980  Elsevier  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  181 pp.
kleuren foto's uit de tv serie buiten de tekst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7300  Hersey, John   
De samenzwering - onthullende roman uit de tijd van Nero
Baarn  1973  Meulenhoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Want zij ontstaken het licht   zeer goed       8vo  232 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


2231  Hirschfield, Burt   
Vuureiland
Laren  zj  Luitingh  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag goed   8vo  504 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


9212  Hoag, Tami   
Dubbelspel
Vianen  2003  The House of Books   
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   zeer goed       14 x 22 Cm.  448 pp.
Oorspronkelijke titel: 'Dark Horse'. Nederlandse vertaling door Karina Zegers de Beijl.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


5291  Hobart, Alice Tisdale   
Hun eigen land
Den Haag  z.j.  Servire  3e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk       8vo  351 pp.
platten bevlekt/onfris,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2427  Holtby, Winifred  Ill. Anton Pieck
Vrouwen Aan Het Roer
Den Haag  z.j.  Zuid-Hollandse Uitgevers Maatschappij  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk       8vo  436 pp.
Frontispice.: Anton Pieck.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


2233  Hoorn, Margeet van   
Achter de horizon - trilogie - Uit vrije wil - Morgen zingen alle merels - In de holte van je hand
Haarlem  1994  Gottmer  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   zeer goed   Stofomslag goed   8vo  478 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7356  Howatch, Susan   
De zonden der vaderen 2 delen in 1 band Het slijk der aarde en de macht van de liefde
Amsterdam-Brussel  1982  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  572 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


10831  HOWATCH, SUSAN   
Golven der tijd, Ontmoeting op Oxmoon
Amsterdam  1985  Elsevier  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  542 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


9999  HOWATCH, SUSAN   
Penmarric,. een familieroman uit Cornwall
Den Haag     ZHU/STOL  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, linnen   Goed+       8vo  679 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2945  Ijsselmonde, Mr. Charlotte Van   
Clementie Edelachtbare
's Gravenhage  1954  Daamen  1e Druk
 Serie:     nr. 
Soft Cover   Matig       8vo  191 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  11 Euro


9197  Jelloun, Tahar Ben   
De blinde Engel
Breda  1993  De Geus   
 Serie:     nr. 
Paperback   Good          203 pp.
Oorspronkelijke titel: 'L'Ange Aveugle'. Nederlandse vertaling door Maria Noordman.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


9997  Johann, A. E.   
Dochter van de sneeuwvelden, een Canadese liefdesgeschiedenis
Utrecht  1989  Kadmos  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   Goed+   s.o. goed   8vo  301 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


10830  KELLY, CATHY   
En jij dan?
Vianen-Antwerpen  2002  The house of books  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zo goed als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  480 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


9253  Kinsella, Sophie   
3 x Shopaholic !
Vianen  2005  The House of Books  Achtste Druk
 Serie:     nr. 
Hard Cover   Good       14 x 22,5 Cm.  922 pp.
Oorspronkelijke titels: 'The secret dreamworld of a shopaholic', 'Shopaholic abroad' en 'Shopaholic ties the knot'. Nederlandse vertaling door Willy Montanus, Mariette van Gelder en Gerda Wolfswinkel.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3993  Kneff, Hildegard   
Het Vonnis
Haarlem  1975  Gottmer  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Zeer Goed   Stofomslag Goed-   8vo  302 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7332  Kombrink, L   
Zwerversgeluk ( Omnibus van Zwerversgeluk, Ik leef van de wind, De zoon van twee vaders )
Den Haag     Voorhoeve  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  496 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


7341  Konsalik, Heinz G   
De smaak van wilde honing
Amsterdam-Brussel  1983  De Boekerij  5e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed          275 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7342  Konsalik, Heinz G   
Engel der vergetenen
Amsterdam-Brussel     De Boekerij   
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed+       8vo  272 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7354  Konsalik, Heinz G   
Het dal der bitterzoete dromen
Baarn     De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag           8vo  239 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2830  Konsalik, Heinz G.   
Als De Geur Van Toverbloesem
Amsterdam-Brussel  1982  De Boekerij  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Stofomslag Goed   8vo  315 pp.
315 pp        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2491  Konsalik, Heinz G.   
De dans van de zwaan
Baarn  1983  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  236 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2832  Konsalik, Heinz G.   
De Jonge Erfgename
Amsterdam-Brussel  1980  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Stofomslag Goed-   8vo  204 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2234  Konsalik, Heinz G.   
De jonge erfgename
Amsterdam-Brussel  1980  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag goed   8vo  204 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2831  Konsalik, Heinz G.   
De Vloek Van De Groene Stenen
Amsterdam-Brussel  1981  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Stofomslag Goed-   8vo  240 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2497  Konsalik, Heinz G.   
Dubbelroman
Baarn  z.j.  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk/leesexemplaar   Stofomslag Redelijk   8vo  283 pp.
Een fatale vakantie en Liefde gaar haar eigen weg.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


2499  Konsalik, Heinz G.   
Een gelukkig huwelijk
Baarn  1977  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  224 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2489  Konsalik, Heinz G.   
Een gelukkig huwelijk
Baarn  1977  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag licht beschadigt   8vo  224 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


2495  Konsalik, Heinz G.   
Het dal der bitterzoete dromen
Baarn  1978  De Boekerij  3e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  239 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2498  Konsalik, Heinz G.   
Het huis der verloren harten
Baarn  1979  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  271 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2828  Konsalik, Heinz G.   
Het Vrouwenbataljon
Baarn  1983  De Boekerij  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   stofomslag Goed   8vo  479 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


2508  Konsalik, Heinz G.   
Ik eis de doodstraf
Laren  z.j.  Luitingh  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag Beschadigd   8vo  314 pp.
Vertaald door Maurits Mok        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2492  Konsalik, Heinz G.   
Konsalik Omnibus
Baarn  1982  De Boekerij  3e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  392 pp.
Liefdes listen, De onfatsoenlijke foto, Komedianten aan het front        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2496  Konsalik, Heinz G.   
Konsalik Omnibus
Baarn  z.j.  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  354 pp.
Als de zwarte godin roept, 178 pp., Liefde in de groene hel, 176 pp.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2829  Konsalik, Heinz G.   
Liefde Op Een Dwaalspoor / Een Stem Uit De Verte
Baarn  1983  De Boekerij  1e Druk
 Serie:     nr. 
Garenloos   Goed   stofomslag Goed   8vo  223 pp.
223 pp.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


4033  Konsalik, Heinz G.   
Promenadedek
Amsterdam  1986  De Boekerij   
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed +   Stofomslag Goed   8vo  348 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2485  Konsalik, Heinz G.   
Terug van het front
Baarn  1984  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo    pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2486  Konsalik, Heinz G.   
Van goede familie
Baarn  1981  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   Stofomslag Redelijk   8vo  351 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2243  Koopmans, Marie   
Mooi-Mienken en 'n Smokkelkoning - folkloristische roman
Zutphen  1936  Thieme  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   redelijk       8vo  271 pp.
Band ziet er niet zo fris meer uit. Vooral de rug is vuil en verschoten. Alfabethische woordverklaring. De schrijfster zelf ziet de los te lezen roman als het derde deel van de trilogie - Bovenmeester, Katoenkoning en Smokkelkonnig. Eerder verschenen als feuilleton van het Overijssels Dagblad,      Twente tukker 
Foto: GeenFotoBeschikbaar  22,5 Euro


9200  Kortooms, Toon   
Boekman En Beekman
Haarlem  1989  J.H. Gottmer  Zevenentwintigste Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   Goed+       15,5 x 22 Cm.  416 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


7716  Kortooms, Toon   
Laat de dokter maar schuiven…
Haarlem  1976  Gottmer  4e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed       8vo  214 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2232  Kray-Sijsma, Cateau   
Als een geheim je geluk bedreigd - dubbelroman Smeulend Vuur en Vuurproef
Kampen  1995  Kok  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   zeer goed   Stofomslag goed   8vo  496 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7359  Landell, Olaf J de   
Een snoer bloedkoralen
Bussum  1979  De Kern  2e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed+       8vo  217 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


5377  Landell, Olaf J de   
Met liefde en respect - het devies
Amsterdam-Brussel  1985  De Boekerij  4e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   s.o. goed   8vo  326 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7358  Landell, Olaf J de   
Met liefde en respect - het devies
Amsterdam-Brussel  1985  De Boekerij  5e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo    pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


7679  Landell, Olaf J de   
Uit naam van de aartsengel
   1978  De Kern  1e druk
 Serie:     nr. 
Bussum   goed       8vo  236 pp.
band wat scheef,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7336  Landon, Margaret   
Anna en de koning van Siam
Utrecht  1986  Kadmos  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  279 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


7695  Langner, Ilse   
Janine, heldin van het verzet
   z.j.  Stok/ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
    redelijk/goed       8vo  291 pp.
geaut. Vert. : F J A Schönau, z/j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


1761  Legrand, Ilka   
Romantiek aan het Engelse hof
Amsterdam  1981  Tiebosch  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag goed   8vo  384 pp.
       Beasdale 
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


3266  Lehnhoff, Joachim   
Lichting '40
Bussum  1922  F G Kroonder  1e Druk
 Serie:     nr. 
Soft Cover   Redelijk       8vo  299 pp.
Corona 88, mica band aan het slijten        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7619  Lemsche, Gyrithe   
Edwarddsgave ( 5 banden):
Den Haag     Kruseman   
 Serie:     nr. 
Gebonden, half linnen   goed       16 x 21 cm.    pp.
Deze cyclus bestaat uit 5 banden: Zakenmenschen, Valeur en Krüger, Het begint te dagen, Stilte voor den storn, Na de nederlaag, banden wat verkleurd, roetvlekkig, z.j., vertaald uit het deensch dor Letta Hingst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  75 Euro


3953  Limburg Brouwer, Mr. P A S Van   
Akbar - Een Oostersche Roman
's Gravendeel  1907  Martinus Nijhoff  7e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed       8vo  313 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


10854  Lofts, Norah   
Naar het de koning behaagt
Den Haag     Sto/ckZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden kunstleer met stofomslag   zeer goed   s.o. matig+   8vo  329 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


3  Looi van, Minus   
De Bastiaensen
Den Haag  1942  Thijmfonds  2e druk
 Serie:     nr. 
half linn.   goed          239 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


7483  Looyens, Vera   
Uit de diepte roep ik tot u
Leuven  1956  Davidsfonds  1e druk
 Serie:  Gulden Reek  nr.445
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  310 pp.
Roman over Margaretha van Corona - de Heilige, Italië 13e eeuw.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3960  Lugt, Arie Van Der   
De Zwerver
Utrecht     De Lanteern   
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed   Stofomslag Goed-   8vo  221 pp.
Lanteern-reeks nr. 67,z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


5066  Lytton, Charles Bulwer   
De Laatste Dagen Van Pompeii
Haarlem-Antwerpen     Gottmer  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Half Linnen   Goed   Stofomslag Matig   15,5 x 23 Cm.  240 pp.
z.j.,met woordenlijst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


1863  Maclaren, Ian ( vert. W. van Nes )   
Zielenadel - nieuwe schetsen
Rotterdam  z.j.  Bredee  4e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed       8vo  294 pp.
1e druk was in 1899. De band heeft een fraai Jugendstil voorplat.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  16 Euro


10834  MANEN PIETERS, VAN JOS   
Geluk heeft veel gezichten Dubbelroman: Dromen sterven niet - Soms krijgt geluk een nieuw gezicht
Ede-Antwerpen  1990  Zomer & Keuning  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zo goed als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  430 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


7347  Manen Pieters, Jos van   
Tuinfluiter Trilogie - het verhaal van een gelukkige familie
Kampen     Kok  12e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  692 pp.
z..j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


6355  Manen Pieters, Jos Van   
Tuinfluiter Trilogie: Het Verhaal Van Een Gelukkige Familie
Kampen     Kok   
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed+   Met Stofomslag   8vo  551 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3961  Mant, Emma   
Om Een Harlekijn
Amsterdam     Contact  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed +   Stofomslag Goed-   8vo  264 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


10749  MARSHALL THOMAS ELIZABETH   
De maan van het rendier
Houten  1987  Van Holkema en Warendorf  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  382 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6881  Martin, Julia Wallis   
Der Vogelgarten
München  1999  Diana Verlag  1. Auflage
 Serie:     nr. 
hardback   good+   with DJ   8vo  350 pp.
Überz.: Mechtild Sandberg-Ciletti,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2966  Masashi, Ito   
De Laatste Soldaten Van Hirohito
Baarn  1969  Hollandia  1e
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Stofomslag Goed   8vo  208 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


10750  McCullough, Colleen   
De Doornvogels
Utrecht/Aartselaar  1977  Bruna  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, flexband   zeer goed       8vo  500 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


7348  McCullough, Colleen   
De Doornvogels
Utrecht/Aartselaar  1977  Bruna  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, flexband   zeer goed       8vo  500 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


10850  McNaught, Judith   
Echo van de eenzaamheid
Den Haag  1991  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw       8vo  492 pp.
kunstleer, leeslint,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


4653  Meester, Johan De  Houtsneden: R Snapper
Geertje
Amsterdam     Contact  6e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed       12 x 19 Cm.  399 pp.
band wat verkleurd,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7492  Mestdagh S.J.L.   
Geef me nog een 'n kans
Leuven  1949  Davidsfonds  1e druk
 Serie:  Volksreeks  nr. 
Gebonden, half linnen   zeer goed       8vo  233 pp.
bandversiering: Arthur Berckmans,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


8717  Michael, Judith   
Het toneel van De Liefde
Houten  1997  Van Holkema & Warendorf   
 Serie:     nr. 
Hard Cover   Nieuw   Kunstleer   14,5 x 22,5 Cm.  384 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  13 Euro


10852  Michael, Sammy   
Victoria: een joodse vrouw in Bagdad, sensuele saga over een vrouw die de leifde trotseert
Amsterdam  1994  Arena  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  414 pp.
         
Foto:    15 Euro


10827  MICHENER, JAMES A   
De ruimte
Bussum  1983  Van Holkema en Warendorf  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   Goed+   s.o. zeer goed   8vo  620 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


9912  Mitchell, Margareth   
Gejaagd door de wind
Den Haag  1964  ZHU- Stok  1e druk
 Serie:  Cultuurboek  nr. 
Gebonden   Goed+       14 x 19,5 cm.  743 pp.
Bed. Vert. W J a Roldanus Jr, geill met z.w foto´s van de fim buiten de tekst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


6356  Mortman, Doris   
Katalin De Wilde Roos Van Boedapest
      ZHU   
 Serie:     nr. 
Gebonden, Kunstleer   Zeer Goed   Met Stofomslag   8vo  797 pp.
met leeslint,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10888  Mortman, Doris   
Katalin, De Wilde Roos Van Boedapest
Den Haag  1991  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, kunstleer met stofomslag   als nieuw   Met Stofomslag   8vo  797 pp.
met leeslint,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


5257  Munthe, Axel   
De geschiedenis van San Michele
Amsterdam  z.j.  Becht  11e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   s.o. Goed   8vo  8 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


9240  Naylor, Phyllis   
Verliefd Verloofd Verloren
   1986  Phoenix   
 Serie:     nr. 
Paperback   zeer goed       8vo  256 pp.
Oorspronkelijke titel: 'Unexpected Pleasures'. Nederlandse vertaling door José Groen.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3911  Nefkens, Gerda  Omsag: Douwe
De Familie Bartels Voedt Zichzelf
Wageningen     Zomer & Keuning   
 Serie:     nr. 
Gebonden   Zeer Goed   Stofomslag Goed-   18,5 x 18,5 cm.  156 pp.
dundruk uitgave, z.j., (tussen '40 en 45)        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  18 Euro


7339  Nery, Gerard   
Santa en de koning van Corsica
Huizen  1980  De Sfinx  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  348 pp.
historische roman, spelend op Corsica, met een overzichtskaarje        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


1311  Nordhoff, Charles en J. N. Hall   
De Orkaan
Haarlem  1979  Gottmer  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag Redelijk   8vo  189 pp.
Geill. Met foto's uit de film 'the hurricane'        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


105  Norman. Marsha   
Stemmen in de nacht
z.p.  z.j.  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  303 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


480  Ooms, J.W. e.a   
Water over Holland
Wageningen     Zomer & Keuning  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   zo goed als nieuw            pp.
samen met de prijs der vrijheid, H. Sturm en Het zwaar getij, Kees Pronk        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


3678  Oostenbroek, Dutschun, Annie   
Annemarie Trilogie
Wageningen  1979  Zomer & Keuning  6e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen, Goudopdruk   Goed       8vo  587 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


6192  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Aanvaard 't leven
Bussum  1983  Van Holkema en Warendorf  9e druk
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.6
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  203 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6195  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Alleen uit liefde
Bussum  1982  Van Holkema en Warendorf  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  1982 pp.
529 + 447 pp.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6189  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
De Oever
Bussum  1982  Van Holkema en Warendorf  10
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.1
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  228 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6190  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
De verte roept
Bussum  1982  Van Holkema en Warendorf  10
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.2
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  228 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6188  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Dwaaltocht naar het geluk
Bussum  1983  Van Holkema en Warendorf  9e druk
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.4
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  207 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6193  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Geef ons het wachtwoord
Bussum  1983  Van Holkema en Warendorf  9e druk
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.5
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  172 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


6191  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Het bitter erfdeel
Bussum  1983  Van Holkema en Warendorf  9e druk
 Serie:  Het geslacht van Marle  nr.3
Gebonden   goed+   s.o. goed+   8vo  205 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7350  Oosterbroek-Dutschun, Annie   
Het geslacht Alving 2
Bussum  1982  Van Holkema en Warendorf  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  447 pp.
bestaande uit: Het laatste woord en Wie zoekt en niet vindt,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7337  Paidy, Jean   
Strijd der vorstinnen
Ommen-Borsbeek  1981  Publiboek/Baart  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  352 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


4641  Parc, Jean Du   
De Nacht Van Nadine
AntwerpenTilburg  1953  Vink  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Goudopdruk   Goed+   Stofomslag Redelijk   8vo  233 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


4642  Parc, Jean Du   
Mevrouw Pilatus
Antwerpen  1949  Vink  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed       17, 5 x 25 Cm.  370 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  16 Euro


4640  Parc, Jean Du   
Wij Zijn Geen Heiligen
Antwerpen-Amsterdam  1950  Vink  2e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen Goudopdruk   Goed+   Stofomslag Redelijk   17,5 x 25 Cm.  255 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


10730  Peters, Karin   
Als de hyancinthen bloeien
Hoorn/Kampen  1994  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  185 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10727  Peters, Karin   
Als het riet in de wind
Hoorn/Kampen  1993  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  203 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10719  Peters, Karin   
Angela & Dokter Miller
Hoorn/Kampen  1986  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  148 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10825  Peters, Karin   
Caroline Omnibus: Op zoek naar de weg / Verboden liefdes / De gesloten cirkel
Helmond/Hoorn  1991  Westfriesland  1e druk in deze uitvoering
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo    pp.
156, 142 en 124 pp.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


10724  Peters, Karin   
De afgewezen bruid
Hoorn/Kampen  1999  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  175 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10722  Peters, Karin   
De weg naar elkander
Hoorn/Kampen  1988  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  171 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10728  Peters, Karin   
Een klaproos tussen korenbloemen
Hoorn/Kampen  1998  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  176 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10725  Peters, Karin   
Een tweede kans
Hoorn/Kampen  1985  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed   s.o. zeer goed   8vo    pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


10734  Peters, Karin   
Geef je dromen niet op
Kampen  1999  kok  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  215 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10720  Peters, Karin   
Geheim verleden
Hoorn/Kampen  1996  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  160 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10735  Peters, Karin   
Gisteren is geweest
Hoorn/Kampen  2000  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  191 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10742  Peters, Karin   
Haar strijd voor geluk
Meije     VIGILA/CHP  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  152 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


10733  Peters, Karin   
Het erfgoed van vader
Hoorn/Kampen  1996  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  160 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10718  Peters, Karin   
Het huis Doornenburg
Hoorn/Kampen  1986  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  171 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10717  Peters, Karin   
Het kind van de rekening
Hoorn/Kampen  1995  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  174 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10723  Peters, Karin   
Het leven heeft voorrang
Hoorn/Kampen  2000  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  176 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10726  Peters, Karin   
Het onwillige hart
Hoorn/Kampen  1992  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  186 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10715  Peters, Karin   
Hoog is de prijs
Hoorn/Kampen  1997  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  159 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10737  Peters, Karin   
Hun tweede keus
Hoorn/Helmond  1992  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  189 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10729  Peters, Karin   
Iets van waarde
Hoorn/Kampen  1998  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  176 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10738  Peters, Karin   
Keerzijde van een liefde
Hoorn/Kampen  1988  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  169 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10721  Peters, Karin   
Later kwam de zon
Hoorn/Kampen  1994  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  172 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10740  Peters, Karin   
Onder de sneeuw bloeit de edelweiss
Hoorn/Helmond  1991  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  197 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10732  Peters, Karin   
Ongrijpbaar als de wind
Hoorn/Kampen  1999  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  175 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10714  Peters, Karin   
Schaduwen achter Celine
Hoorn/Kampen  2001  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  175 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10716  Peters, Karin   
Schakel tussen twee werelden
Hoorn/Kampen  1995  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  160 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10713  Peters, Karin   
Schemervuu
Hoorn/Kampen  2002  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  176 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10739  Peters, Karin   
Tussen zon en schaduw
Hoorn/Kampen  1993  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  193 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10736  Peters, Karin   
Waar liefde beslist
Hoorn  1984  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   Goed+   s.o. zeer goed   8vo  153 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10731  Peters, Karin   
wat blijft, s de herinnering
Hoorn/Kampen  1991  Westfriesland  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  194 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10823  PETERS, KARIN   
Zuster Jetty omnibus: Zuster Jetty / Zuster Jetty als doktersvrouw / Een onvervulde wens
Horn/Kampen  2001  Westfriesland  1e druk in deze uitvoering
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  383 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


10845  PURCELL, DEIRDRE   
Die nacht aan het meer
Amsterdam  1992  Luitingh-Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  461 pp.
kunstleer, leeslint,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  4 Euro


7514  Reimmichl   
De Klokken van Hochwald
Leuven  1938  Davidsfonds  1e druk
 Serie:  Volksboek  nr.276
softcover   zeer goed       8vo  201 pp.
vert.: W Doevenspeck        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


8716  Rice, Luanne   
Terug Naar Huis
Vianen  2000  The House of Books   
 Serie:     nr. 
Gebonden   Nieuw   Nieuw   14,5 x 22,5 Cm.  301 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


9755  RIEM-VIS, Wilhelmina (Isings)  Met Ill. Naar teekeningen van J H isings Jr.
In de Kara-mijnen
Nijkerk     Callenbach  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, softcover   goed       13 x 19 cm  235 pp.
Met Ill. Naar teekeningen van J H isings Jr. kleine scheurtjes in de scheiding tussen rug en platten, Verhaal over corruptie in het Russchise Rijk voor de revolutie, n.d. (ca. begin 1900?)        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


5715  Robbertz, Dignate   
De Grote Wende
Nijkerk  Z.J.  Callenbach N.V  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   zeer goed   s.o. goed+   8vo  271 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


5713  Robbertz, Dignate   
De laatst horizon
Nijkerk  z.j.  Callenbach N.V  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed-   s.o. besch.   8vo  284 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


5714  Robbertz, Dignate   
De stenen zonde
Nijkerk  Z.J.  Callenbach N.V  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   s.o. redelijk   8vo  288 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


4  Robbertz, Dignate   
De stenen zonde
Nijkerk  Z.J.  Callenbach N.V  1e druk
 Serie:     nr. 
linnen   matig   Zonder Stofomslag / No DJ      288 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


2230  Rogers, Rosemary   
Het spel van de liefde
Amsterdam-Brussel  1982  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Stofomslag goed   8vo  256 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


5492  Roothaert, Mr. A   
Doctor Vlimmen - Trilogie - filmeditie
Utrecht-Antwerpen  1978  Bruna   
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   s.o. redelijk   8vo  895 pp.
bestaande uit: Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen en Vlimmens tweede jeugd, foto's buiten de tekst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3628  Roothaert, Mr. A   
Vlimmen Trilogie
Utrecht-Antwerpen  1974  Bruna  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed-   Geen Stofomslag Aanwezig   8vo  895 pp.
Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen enVlimmens tweede jeugd.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


7527  Rooy, Jos Van   
Egmont
Leuven  1942  Davidsfonds  1e druk
 Serie:  Volksreeks  nr.303
softcover   zeer goed       8vo  305 pp.
Verluchting en bandversiering: Jan Waterschoot,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3954  Saint-Laurent, Cecile   
Caroline Cherie - Tien Minnaars... Een Leifde
Bussum     De Kern  7e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Goed   Stofomslag Goed-   8vo  244 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


10746  SANCHEZ, ELEUTERIO   
El Lute, eens was hij de meest gezochte misdadiger. Nu is hij de lieveling van het Spaanse volk
Amsterdam-Brussel  1980  Elsevier  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed   s.o. goed   8vo  448 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


10747  SANDERS, LAWRENCE   
De tweede doodzonde
Laren  1978  Luithing  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed   s.o. goed   8vo  410 pp.
bovenkant bladzijden wat vuil,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


10829  SANT, MIEN VAN 'T   
Aukeshof Trilogie met: Deining op de Aukeshof, Een erfenis voor de Aukeshof, Overwinnaar op de Aukeshof
Kampen     Kok  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  497 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  6 Euro


10841  SANT, MIEN VAN 'T   
Omnibus: Ver van het veilig nest / Langs een omweg / De brug naar de liefde
   1999  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zo goed als nieuw   s.o. zeer goed   8vo  446 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10748  SCANLAN, PATRICIA   
Belofte maakt schuld
Baarn  1996  Areopagus/De Kern  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  430 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10851  Scott, Justin   
Fatale vrouw
Amsterdam  1989  De Boekerij  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  464 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2125  Scott, Paul   
De parel in de kroon - de verborgen oever
Amsterdam-Brussel  1984  ZHU  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  408 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2839  Seton, Anya   
Avalon
Zwolle     Tijl  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Geen Stofomslag Aanwezig   8vo  382 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3380  Sinclair, Upton   
De Millionnair - Het Leven Van Een Man Van Beschaving
Amsterdam  1930  De Arbeiderspers  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Bedrukt Linnen   Goed+       8vo  100 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2949  Sinclair, Upton   
Samuel De Zoeker
Apeldoorn  z.j.  De Zonnebloem  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Redelijk       8vo  169 pp.
ca. 1925        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


6330  Sluysmans, Conny   
Jaren Zonder Seizoenen: Het Verhaal Van Een Strijd
Baarn  1982  Hollandia  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Zeer Goed   Stofomslag Goed+   8vo  112 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


10839  SÖDERHOLM, MARGIT   
Rood kleurt de horizon
Den Haag     Stuk/ZHU  4e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   zeer goed   s.o. zeer goed   8vo  317 pp.
z.j.,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2947  Spruyt, Jo   
Het Vrouwtje Op Den Berg
Wilgenhof-'sGravenland  z.j.  De Driehoek  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed   Geen Stofomslag Aanwezig   8vo  135 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


2500  Star, Nancy   
Welkom thuis lieveling
z.p.  1993  Areopagus  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   zeer goed       8vo  240 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7535  Stifter, A   
Vrijgezellen
Leuven  1942  Davidsfonds  1e druk
 Serie:  Volksreeks  nr.306
softcover   Goed+       8vo  220 pp.
tek.: R de Ruyck, vetaald door: L Dewilder, klein scheurtje in verbinding voorplat/rug        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


9201  Troyan, Sasha   
Het Vergeten Eiland
Amsterdam  2005  Pimento   
 Serie:     nr. 
Gebonden Met Stofomslag   Nieuw   Nieuw   8vo  190 pp.
Oorspronkelijke titel: 'The Forgotten Island'. Nederlandse vertaling door Bert Meelker.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


6918  Varé, Daniele   
Der Schneider Himmlischer Hosen - Das Tor der glücklichen Sperlinge - Der Tempel der kostbaren Weisheit
Germany     Deutscher Bucherbond- Stuttgarter Hausbücherei   
 Serie:     nr. 
hardback, half leather   very good       8vo  542 pp.
not dated, übersetzung: Annie Polzer, Viktor Polzer, Dr. Lotte Leber,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


7633  Verheije, Jos   
Optimale nabijheid ( met behoud van distantie)
NL.  2003  Jos V. Bergboek  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover, POD   goed       8vo  154 pp.
Een jaar na dato beleeft Giel opnieuw de beelden van de psychose van Hellen, zijn vrouw. Hij herinnert zich zijn paniek en onmacht. Nu aan de vooravond van wellicht een volgend kruispunt in zijn leven,komt hij pas tot volledig besef van de impact op hun levens.Hij worstelt nog immer met de vraag hoe het te moeten interpreteren.Waar ging hij fout in hun twintigjarige relatie?Waar is hij haar kwijtgeraakt? Zichzelf kwijtgeraakt? Hoe kan hij haar liefde behouden? Een boek over persoonlijke ambities, eenzaamheid, engagement,distantie en liefde,daar waar DE waarheid niet bestaat.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


5783  Vermeulen, Edward ( oom Warden)   
Stadhuisratten
Tielt  z.j.  Lannoo  2e druk
 Serie:     nr. 
softcover   redelijk+       15 x 20 cm.  206 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


3969  Vetter, Christine   
Circusmensen - Opnieuw Bewerkt Door B V Zwegers
's Hertogenbosch     Malmberg  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Half Linnen   Redelijk       15 x 23,5 cm.  188 pp.
z.j., De blauw linnen rug vevat geen belettering, zelf herbonden?        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


106  Visscher, Kees   
Klaaine Nachtmeziek - lichtvoutege vertelsters van radio Noord
Veendam  1998  Staalboek  2e druk
 Serie:     nr. 
hardback   zeer goed   Stofomslag goed   8vo  100 pp.
       Gronings dialect 
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


10585  Vorst, Simon de   
De zakfles, een verhaal over de WATERSNOOD
Amsterdam     Strengholt  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   goed       8vo  48 pp.
z.j., (niet over 1953)        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


4208  Vries, Anne De   
Bartje zoekt Het Geluk
Nijkerk     Callenbach  1e Druk
 Serie:     nr. 
Linnen, Gebonden   Redelijk+       8vo  279 pp.
z.j. rug wat verkleurd,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


2940  Vries, Anne De   
Bartje Zoekt Het Geluk
Nijkerk  z.j.  Callenbach  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed       8vo  280 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  11 Euro


4105  Vries-Matthys, Marita De   
Marie Huige
Gent  1932  Van Rysselberghe En Rombaut  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Papieren Omslag   Goed +       8vo  73 pp.
Oswald de Schampelaerefonds nr 2, wat roestvlekjes,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


7349  Wageningen, Gerda van   
Tussen het onkruid bloeit de liefde
Baarn  1981  Bigot & van Rossum  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden met stofomslag   goed       8vo  226 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


7409  Wallace, Irving   
Het Chapman Rapport
Laren     Luitingh  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden met stofomslag   zeer goed       8vo  368 pp.
z.j., De schokkende en openhartige roman over het beroemde Amerikaanse onderzoek naar de seksuele gedragingen van de vrouw,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  16 Euro


9985  Werner, E   
De Egoist
Antwerpen     Patria  1e druk
 Serie:     nr. 
gebonden, versierd linnen   goed       14 x 19 cm.  190 pp.
vert. : Dr. Nauds, z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


2649  Williamson, C.N. & A.M.   
Liefdesstrijd
z.p.  z.j.  weekblad '"De Prins"  1e druk
 Serie:  Bibliotheek van "de Prins"  nr. 
Gebonden   redelijk       12mo  160 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


3806  Zahn, Ernst   
Het Tweede Leven
Amsterdam  1919  Wereldbibliotheek  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Goudopdruk   Goed          196 pp.
Zahn's werken        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


5251  Zilinsky, Ursula   
De glorie van gisteren
De Bilt  1967  Fontein  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   s.o. goed   8vo  337 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


Naar Boven

HOME