Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen
10627 Abeleven-Labberton, Wil
Bloemen…
Middelburg 1971 Benthem & Jutting 1e druk Serie: nr.
softcover, geniet goed 8vo 27 pp.
gesigneerd door de auteur, Veere
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6693 Alberdingk Thijm, J A
Verspreide Gedichten Van J. A. Alberdingk Thijm 1841- 1889
Amsterdam 1894 Van Langenhuysen 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 14,5 x 22 Cm. 211 pp.
met portret, (verantwoording: J F M Sterck), het betreft een expl. van het leesmuseum Amsterdam, wat stempeltjes en is waarschijn door dat museum gekartonneerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 28 Euro
4817 Angelo, Michel
Sonnetten
Amsterdam-Antwerpen Wereld-Bibliotheek-Vereniging 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 12mo 16 pp.
tien sonnetten uit het Italiaans vertaald door Nico van Suchtelen, z. j., enkele roesspotjes op de platten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
2211 Barnes-Murphy's, Rowan
Mother Goose
London 1989 Hodder and Stougthon 1e druk Serie: nr.
hardback Fair in DJ Poor DJ 4to 156 pp.
Illustrated nursery rhymes.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3728 Bastet, F L
Drieluik*
Amsterdam 1985 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 52 pp.
Voorpat met wat vlekjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
6851 Baumann, Hans
Russische Lyrik 1185-1963
Gütersloh 1963 Mohn 1. Auflage Serie: nr.
hardback good+ with DJ 8vo 255 pp.
211 Gedichte aus einem Jahrtausend Von den Anfängen bis zu den Massgebenden Autoren der jüngsten Gegenwart, autorenverzeichnis, anmerkungen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
1385 Beek, Richard etsen van Andre van der Veeke
Spaanse aarde onder glazuur
Middelburg 1986 Sylo 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed Stofomslag goed pp.
Zeven etsen- zeven gedichten, vijftig jaar na het uitbreken van de burger oorlog. Ongepagineerd. Spaanse burgeroorlog
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1383 Benschop, Nel
De vogel van het woord
Kampen 1982 Kok 3e druk Serie: nr.
softcover goed 52 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3490 Benschop, Nel
Geloof Je Dat Nog
Kampen Kok 2e Druk Serie: nr.
Hard Cover Goed+ Stofomslag Goed 8vo 30 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1382 Benschop, Nel
Gouddraad uit vlas
Kampen 1981 Kok 55e druk Serie: nr.
softcover gebruiksporen 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
3489 Benschop, Nel
Goud-draad Uit Vlas
Kampen 1980 J H Kok 52e Druk Serie: nr.
Paperback Zeer Goed 8vo 48 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1381 Benschop, Nel
Verborgen bloemen
Kampen 1981 Kok 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed Stofomslag Redelijk pp.
ongenummerd - geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
7461 BENSCHOP,NEL
Hemelhoog en aardediep
Kampen 1985 Kok 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag Goed+ 8vo 47 pp.
Illustraties: Frouke E Botma,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3741 Beranova, Jana Ed.
World Trade Center - Gedichten*
's Gravendeel 1987 Robbemond 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 30 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9838 Berge, H C Ten Omslag: Lucebert
Nieuwe Gedichten
Amsterdam De Bezige Bij 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover zeer goed 11 x 17,5 cm. 66 pp.
De Bezige Bij poeziepocket nr. 12, nawoord Maarten van Buuren
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3748 Berge, H C Ten Omslag Lucebert
Nieuwe Gedichten*
Amsterdam De Bezige Bij 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 11 x 17,5 cm. 66 pp.
De Bezige Bij poeziepocket nr. 12 , nawoord Maarten ban Buuren
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3744 Berge, H C Ten
Zelfportret Met Witte Muts*
Amsterdam 1985 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 71 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3098 Bergh S.J. Van Den
Onze Muze - Album Van Gemengde Zangen Onzer Vaderlandsche Dichters Der Negentiende Eeuw
Schiedam 1868 Roelants 2e , Vermeerderde, Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Redelijk 12.5 x 18.5 cm. 583 pp.
geen bandbelettering, enkele pagina bijna los.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
4134 Bergh, Paul van den ill.: Gerhard Lentink
Stil zijn is ontmoeten - aforismen
Soest Kairos 1e druk Serie: nr.
gebonden, papieren omslag goed+ 10 x 16 cm. 28 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9828 Berghe, F. Van den, J Van den Heuvel, G. Verhelst
Bethels Schatkiste, gedichten van Guido Gezelle en van Michiel English over de zwartzusters van Brugge, Diksmuide, Menen, oostende en Veurne
Brugge 1981 Marc van de Wiele 1e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 19 x 27 cm. 72 pp.
genummerd exemplaar 269/ 800, waarvan 600 in de handel, geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 65 Euro
382 Berghuis, Hans
Een winter in Tomi*
Amsterdam 1987 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 23 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
8851 Bernlef, J.
Verschrijvingen
Amsterdam 1985 Querido Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
3206 Berrevoets, Simon Il. Wim Reijnhout
Kaotje Tippelaer - Een Fantasie Op De Werkelijkheid - Een Ode Aan De Wandelsport
Wissenkerke 1982 Markusse 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 82 pp.
Een lang gedicht in zeeuws-dialect
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
3424 Besten, Ad En Bert Voete Ed. Ill: Jan Van Keulen
De Muze En Het Meisje - Een bloemlezing van Verzen
Amsterdam 1957 CPNB 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 8vo 79 pp.
Jeugduitgave tgv de boekenweek. Een bloemlezing van verzen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
797 Beversluis, Martien
De Kinkhoorn*
Nijkerk Callenbach N.V 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
796 Beversluis, Martien
De Zeeuwsche Lier
Nijkerk 1940 Callenbach N.V 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
798 Beversluis, Martien
Doorzichten
Nijkerk Callenbach N.V 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
9854 BLOEM, J.C.
Verzamelde gedichten
Amsterdam 1968 Athaneum-Polak & van Gennep 3e herzienedruk Serie: nr.
Gebonden goed 8vo 263 pp.
Ex- bibliotheek exemplaar, stempels en nummer op de rug,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
48 Blom, Ester
Waterlijn - gedichten*
Amsterdam z.j. Wereldbibliotheek 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 60 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
1378 Boens, Daan
Het rijk van den mensch
Brussel 1939 Onze Tijd 1e druk Serie: nr.
softcover goed 70 pp.
Van Het rijk van den mensch werden 206 exemplaren opgelegd waarvan waarvan 6 exemplaren op geschept Hollands papier… en 200 exemplaren op vederlicht Espartopapier genummerd 7 t/m 206. Dit is nr. 89. Het boek is door de auteur voorzien van opdracht en handtekening.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
3013 Boogaard, Geert
Brood En Wijn
Nijkerk 1976 Callenbach 3e Druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 68 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
182 Boogaards, Carla
God bewogen*
Amsterdam 1997 Meulenhoff 2e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 137 pp.
miniscule sticker verwijderschade
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
32 Boskma, Pieter
In de naam*
Amsterdam 1996 Bert Bakker 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 84 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1391 Bosmans, Phil
Bloemen van geluk
Tielt-Amsterdam 1977 Lannoo 1e druk Serie: nr.
paperback redelijk pp.
Bloemen van geluk moet je zelf planten - spreuken van bond zonder naam. Ongenummerd. Naam binnenin. 90st duizendtal.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3910 Bosmans, Phil
Bloemen Van Geluk moet Je Zelf Planten - spreuken Van Bond Zonder Naam
Amsterdam Lannoo/tielt 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk+ 8vo pp.
ongepagineerd. , z.j. achterplat minder mooi.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
4248 Bosmans, Phil
Zomaar Voor Jou - Vrede En Alle Goeds
Tielt 1987 Lannoo 3e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed 12mo 123 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1374 Boutens, P.C.
Alianora - spel van het huwelijk
Bussum 1924 Van Dishoeck 1e druk Serie: nr.
softcover goed 45 pp.
Katernen ongeopend. Alianora - spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw hertog van Gelre en Alianora van Engeland. Papier roestvl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
11958 BOUTENS, P.C.
Honderd Hollandsche kwatrijnen
Haarlem 1932 Joh. Enschedé en Zonen 1e druk Serie: nr.
Linnen, goudopdruk Goed+ 12,5 x 20,5 cm. pp.
111 pp., bovenkant boekblok goud op snee onder- en zijkant onafgesneden en deels ongeopend,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
1803 Boutens, P.C.
Stemmen
Amsterdam 1925 P.N. Van Kampen En Zoon 5e druk Serie: nr.
Hard Cover Goed 8vo 112 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
2115 Brandt, Willem
De achterkant van de maan
Amsterdam 1959 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover redelijk 8vo 47 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
380 Bremt, Stefan van der
Van een*
Haarlem-Brussel 1986 In de Knipscheer 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band nieuw 68 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3751 Breytenbach,Breyten Ill.: Breytenbach,Breyten
Alles Een Paard - Verhalen En Beelden*
Amsterdam 1989 Meulenhoff/Van Gennep 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Restant, Nieuw 16 x 24 cm. 126 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10476 BROEK, PETER DE
Er was eens een man in Cairo… Limericks verzameld en bekeken door Peter de Broek
Laren 1969 Skarabee 1e druk Serie: nr.
paperback redelijk+ 8vo 104 pp.
ill, Verdi, voorplat met beschadiging,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3345 Brouwer, Gerben
Waegen
Dokkum 1934 Kamminga 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Matig 8vo 79 pp.
Gedichten in het Fries, Rugje aan boven- en onderkant beschadigd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9462 Bruggen, Geo
Als vogels op een dak, aforisme
Sanderus, Oudenaarde 1964 Prive uitgave 1e druk Serie: nr.
softcover redelijk 8vo pp.
oplage wa 200 expl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9461 Bruggen, Geo
Dans van Bitterheden, dertig gedichten
Oudenaarde 1956 Danderus 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 8vo 39 pp.
Gesigneerd, nr 146 van 150.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
9463 Bruggen, Geo
In het kristal der gestalte
Sanderus, Oudenaarde 1965 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
oplage was 250 expl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
12559 BUDDINGH', C. EN EDDY VAN VLIET (SAMENSTELLING)
Poëzie is een daad van bevestiging. Noord- en Zuidnederlandse poëzie van 1945 tot heden
1978 Elsevier 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo pp.
272 pp., met inleiding,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
10033 BUNING, WERUMEUS, J.W.F.
Mária Lécina, een lied in honderd verzen met een zangwijs
Amsterdam 1983 Querido 47e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
9274 Bunning, J.W.F. Werumeus
Mária Lécina. Een lied in honderd verzen Met een Zangwijs
Amsterdam 1983 Em. Querido's Uitgeverij Zevenenveertigste Druk Serie: nr.
Paperback goed 8vo 32 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
6873 Busch, Wilhelm
Zu guter Letzt
München 1951 Bassermann Serie: nr.
Hardback, H Leinen very good 11 x 18 cm. 140 pp.
116.-125. Auflage
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9146 Buson, Yosa Buson, Yosa
Op De Punt van een tak- Haiku
Soest 2002 Kairos Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 10 x 16 Cm. 30 pp.
Nederlandse vertaling door Henri Kerlen.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11766 Cadou, Rene Guy, Manoll, Michel preface
Poesie la vie entiere, oeuvre poetiques completes
1978 Seghers 1e druk Serie: nr.
softcover good 15,5 x 24 cm. pp.
474 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 21 Euro
8866 Cairo, Edgar
A Nowtoe Foe Mi ai/ IN De nood Van Het Aangezicht
Haarlem 1980 In De Knipscheer Eerste Druk Serie: nr.
Paperback As New 31 pp.
Gedichten met vertaling en uitleg
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
2465 Campert, Remco
Dit geval gebeurde overal
Amsterdam 1964 De Bezige Bij 1e druk Serie: LP nr.84
softcover goed- 12mo 92 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1248 Cardenal, Ernesto
Mayapan - zes oden aan de indianen
Haarlem 1980 In de Knipscheer 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band matig 30 pp.
Keuze en vertaling: Theo Hermans. Trefw: indianen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
12589 CLAES, P. EN DENISSEN, F. SAM. en INL.
Gedicht en omgedicht, Dertig jaar wereldpoezie in vertaling 1960-1990
Gent 1993 Poeziecentrum Gent 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo pp.
250 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9445 Claus, Hugo
Figuratief
Amsterdam 1973 De Bezige Bij 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 17x 26 cm. 51 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6640 Clercq, Rene De
Uit Zonnige Jeugd
Amsterdam Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur Serie: nr.
Gebonden Goed+ 12 x 18 Cm. 75 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 331, z.j. (1924?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
31 Cloet, Guide
Levend*
Leuven 1995 Uitgeverij P 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
6277 Cneudt, Richard De
De Stille Bloei - Verzen
Amsterdam 1926 Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 12 x 18,5 Cm. 142 pp.
De Ned. Bibl. nr 488,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
1379 Cnodder, Remi de ill. N. Frans Loock
Hontenisse
Clinge 1991 Galerie Esprit 1e druk Serie: nr.
garenloos zo goed als nieuw pp.
Ongenummerd. Oplage 300 stuks, waarvan de eerste 75 werden gesigneerd door de dichter. Dits is nr. 60.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9458 Cnodder, Remy de
Middelheim
Gent 1986 Open Kring 1e druk Serie: getuigenisreeks nr.40
softcover zeer goed 8vo 40 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
782 Coster, Dirk e.a.
Religieuze poezie
De Tijdstroom 1e druk Serie: nr.
linnen goed Zonder Stofomslag / No DJ pp.
keuze uit nederlandse religieuze lyriek van 1880 tot 1950
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
10932 CREBOLDER, EMMA
Dansen met een vos
Goes 1998 De Koperen Tuin 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 12 x 20 cm. 47 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12,5 Euro
3382 Cremer, J J
Gedichtjes Van J J Cremer
Arnhem-Nijmegen 1881 Gebr. Cohen 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Matig 13,5 x 19,5 cm. 95 pp.
lossig in versleten band. Gedichtjes in (Betuwe?) dialect
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6659 Da Costa
Da Costa's Kompleete Dichtwerken Uitgegeven Door J P Hasebroek
Leiden 1876 Sijthoff 3e Druk Serie: nr.
Gebonden, Versierd Linnen Goed- 12 x 17 Cm. 964 pp.
band wat vervuild/sleets, evengoed goed bewaard exemplaar, met portret ( J G Schwartze, pinx-J H Rennefeld,sculps.), Dit is de de 1e uitgave in 1 band,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6660 Da Costa
Da Costa's Kompleete Dichtwerken Uitgegeven Door J P Hasebroek / 3 Banden
Leiden Sijthoff 7e Druk Serie: nr.
Gebonden, Bedrukt Linnen Goed 12 x 18 Cm. 154 pp.
vijftig-cents-editie, frontispice portret, volksuigave in 3 delen, I, 295 pp., II, 342 pp., III, 291 pp. Mooie set, z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3712 Deelder, J A
Portret Van Olivia De Havillland*
Amsterdam 1985 De Bezige Bij 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 63 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1389 Deelder, Jules
Moderne gedichten
Amsterdam 1981 De Bezige Bij 2e druk Serie: nr.
paperback redelijk 150 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9844 DELEU, Jozef
Nooit zag ik eerder, een keuze gedichten met een inleiding van Jan van der Vegt
's Gravenhage 1987 Nijgh & Van Ditmar 1e druk Serie: nr.
Gebonden als nieuw 12 x 20,5 cm 32 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
381 Deleu, Jozef
Tekeningen van de tijd*
's Gravenhage 1984 Nijgh en Van Ditmar 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 30 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
181 Demets, Paul
De papegaaienziekte*
Amsterdam 2000 Meulenhoff 2e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 62 pp.
Band iets vervuild en papierschade na verwijderen sticker.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11246 Dixhoorn, F. van
Jaagpad,Rust in de tent,Zwaluwen vooruit, Gedichten
Amsterdam 1994 De Bezige Bij 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
93 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3423 Donker, Anthony Ed. Ill.: Mary Schoonheyt
De Dichter En De Muze - Verzen over dichten, gedicht, dichter en Dichterschap
Amsterdam 1964 CPNB 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 8vo 96 pp.
Jeugduitgave tgv de boekenweek.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9464 Doorne, Frank van
Ik heb de dag in blauw genomen, gedichten
Gentbrugge Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
geniet goed 8vo 24 pp.
Gesigneerd, zj,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
3724 Drunen, Theo Van
De Ratten Van Het Paradijs*
Amsterdam 1978 Rodopi 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 53 pp.
rug wat verkleurd, achterplat met wat vlekjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3492 Duinkerken, Anton Van
Beeldenspel Van Nederandse Dichters
Utrecht-Antwerpen 1957 Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12 x 17.5 cm. 216 pp.
prisma 295, boek is geplastificeerd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11929 DUINKERKEN, ANTON VAN
De muze en de zeventien provinciën. Een bloemlezing van verzen over Noord- en Zuidnederland, bijeengebracht door ANTON van DUINKERKEN
Amsterdam 1962 CPNB 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed+ 13,5 x 21,5 cm. pp.
89+4 p.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
6390 Durry, Marie Jeanne
Le Huitième Jour, poëme
Paris 1949 José Corti 1th ed. Serie: nr.
softcover good 12,5 x 16,5 cm. 47 pp.
Signed: A Emma Koevoets qui me parle…Terneuzen, 19 mai 1949,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
9903 Dusser, Yvonne
Eveil, poemes
Bruxelles 1948 Arc en Ciel 1e druk Serie: nr.
softcover good 14 x 18,5 cm. 62 pp.
no 56/500, poetry in French,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
11195 EEKHOUT, JAN H.
Ainyahita, een mytisch gedicht
Nijkerk z.j., Callenbach 1e druk Serie: nr.
brochure Goed+ 8vo pp.
geschreven in 1941/1942,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11920 EEKHOUT, Jan.H. / OOSTEN, A.J.D.VAN (RED.)
Moderne Nederlandsche religieuze lyriek bijeengebracht en ingeleid door Jan.H. EEKHOUT en A.J.D.VAN OOSTEN
Lochem De Tijdstroom 2e vermeerderde druk Serie: nr.
Gebonden, linnen goed- 12 x 21,5 cm.14 x 21 cm. pp.
361 pp., rugje verkleurd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9851 Eelman, Christa
Over niet meer kunnen
Amsterdam 1981 Fem Uitg. SARA 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 12mo 33 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3746 Elberg, Jan G Omslag:Lucebert
iets van Dat Alles*
Amsterdam 1987 De Bezige Bij 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 11 x 17,5 cm. 124 pp.
De Bezige Bij poeziepocket nr. 11 , nawoord Wiel Kusters
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
10500 ENZINCK, WILLEM ed.
De dichter bidt, Nederlandse gebedslyriek
Kam 1961 Kok 1e druk Serie: Boeketreeks nr.37
pocket 12mo 128 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
10287 ENZINCK, WILLEM, Heinz Helmerking
Vier gedichten
Oostburg 1957 Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
geniet goed 13,5 x 21,5 cm. 12 pp.
Drie van de vier gedichten zijn vertaals in het duits door Heinz Helmerking, De band is wat roestvlekkig. Ingelegd een pagina waarop een opsomming van eerder uitgegeven werk van Enzinck,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10291 ENZINCK, WILLEM, Wim Krull, foto´s
Taal der dingen
Oostburg Drukkerij-Uitgeverij Eka-Druk 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 48 pp.
z.j., ongepagineerd. Met volleblads-foto-illustraties van Wim Krull
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
4234 Esso NL
Dichters Omnibus - Elfde Bloemlezing
1965 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 50 pp.
z.p.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3621 Februay, Vernie
Ik Ben Het Gezicht
's Gravenhage 1986 Novin 1e Druk Serie: nr.
Goed 6mo pp.
tgv de campagne van kerken in Nederland tegen Apartheid, losbladige uitgave in een mapje, Oorspronkelijk engels gedicht met vertalingen - I am the Face, Ich bin das Gesicht, Je suis la visage, Ta ami te e kara, Eu sou o rosto, Yo soy la faz, Mi de da fesi, tego-tego, Yimi ubusa.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
9466 Ferket, Chris, promotie
Met poezie naar Polen, z poezja do Polski, een bloemlezing van Vlaamse gedichten met hun Poolse vertaling
Gent 19779 Open kring 1e druk Serie: Geuigenis Reeks nr.15
softcover goed 8vo 64 pp.
rugje wat verkleurd, gedichten van: dangin, DeCnodder, De Vree, Ferket, Luiten, Oost, Persoon, Spillebeen, Spillemaeckers, Sunaert, van Assche, Vanbrabant, Van Bruggen. Van Gelder, Van Wilderode, Verbruggen en Vercammen, voorwoord: Prof. Dr. Frans Vyncke,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
387 Fokkema, Redbad
Het doek van de dag*
Amsterdam 1990 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 38 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
10222 Forgacs Rezso
Odabent
Budapest 1990 Karalizator Iroda 1e druk Serie: nr.
softcover with DJ good 16 x 23,5 cm. 47 pp.
nr.367/1000,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3503 Gangadin, Rabin
Striptease zonder De Muziek
Tricht 1987 Goosssens 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed- 8vo 44 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
1376 Gellings, Paul met een tekening van Ton Meijer
Courtisane
1991 Exponent 1e druk Serie: nr.
softcover zo goed als nieuw 17 x 24,5 cm. pp.
Ongenummerd. De tekst van de cyclus Courtisane is door Menno Wielinga handgezet uit de Gravure en op de handpers afgedrukt in een oplage van 145 en XXX genumerde exemplaren. Uitsluitend voor deze uitgave vervaardigde Ton Meijer een tekening die door middel van een cliche op de handpers is afgedrukt. Deze cyclus werd eerder gepubliceerd in het maandblad Avenue, nov. 1990. Dit is nummer 80.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
187 Gellings, Paul
De val van verf en roest*
Amsterdam 1993 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 62 pp.
oplage 700 expl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6652 Genestet, P A De
De Dichtwerken Van P. A. De Genestet, Verzameld En Uitgegeven Onder Toezicht Van C P Tiele: Tweede Deel
Amsterdam 1871 Gebr. Kraay 2e Druk Serie: nr.
Gebonden Matig 8vo 366 pp.
Aanhangsel: Over kinderpoezie eene voorlezing, band versleten / beschadigd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
3935 Gezelle, Guido
Guido Gezelle's Motto Album
Amsterdam 1921 Veen 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Bedrukt Linnen Redelijk+ 10 x 13 cm. 185 pp.
Op de ene bladzijde steeds data en ruimte voor aantekeningen voor vier dagen, daarnaast tekst van Gezelle, Op een aantal dagen zijn namen ingevuld, de band is vervaalt en de eerste pagina zit los.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
4976 Gezelle, Guido
Kerkhofblommen - Met Een Voorwoord Van Caesar Gezelle - Schooluitgave
Thielt 1929 Lannoo 16e Druk Serie: nr.
Ingenaaid, Papieren Band Goed 12mo 55 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11089 GEZELLE, GUIDO
Tijdkrans
Rousselaere 1983 Jules De Meester 1e druk Serie: nr.
Gebonden, halflinnen Goed 15 x 22 cm. 400 pp.
398 pp. +2 blanco p. ) Deel V uit verzameld werk, mooi bewaard exenplaar,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 80 Euro
11919 GEZELLE, GUIDO
Uit de mystieke verzen van Guido Gezelle, met een tekening van Jan Toorop
Amsterdam 1918 L.J. Veen, RK Boekcentrale 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 11 x 17 cm. pp.
z.j., ( voorwoord Dr. J Aleida Nijland 1918, tekening Tooprop 1918) 126 pp., frontispice tek. Toorop.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
6828 Gezelle, Guido - Prof. Dr. Frank Baur
Guido Gezelle's Dichtwerken Deel I
Amsterdam Veen 2e , Herziene Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed- 12 x 18,5 Cm. 840 pp.
XLVIII + 840 pp, Inleiding Prof, Dr. Frank Baur, Dichtoefeningen, Kerkhofblommen, Gedichen Gezangen gebden, Driemaal XXXIII Kleengedichtjes, Liederen Eerdichten et Reliqua, The Song of Hiawatha, enkele ill., dundruk, Band wat vuil, rug vervaald/verkleurd, Z.J.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
1070 Gijssen, Marnix
Het huis; verzen
Amsterdam 1981 Meulenhoff 3e druk Serie: nr.
pocket goed 87 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
12105 GINSBERG, ALLEN
Allen Ginsberg: collected poems 1947-80
London 1987 Penguin Books 1st ed. by Penguin Serie: KING PENGUIN nr.
softcover very good 15 x 23,5 cm 837 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
30 Godfroid, Ivan
Omgewoelde Aarde - Rwanda-gedichten*
Leuven 1995 Uitgeverij P 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3420 Greshoff, J
Uitnodiging Tot Ergenis - Keuze Uit Eigen Werk
Den Haag 1957 Bert Bakker / Daamen 1e Druk Serie: nr.
Pocket Matig 12mo pp.
inl. L.Vroman Ooievaar 68
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
28 Groot, Jacob
Losse Schuur*
Amsterdam 1993 De Harmonie 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 60 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11171 GUÉPIN, J.P.
Gedichten
Amsterdam 1984 Bert Bakker 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo pp.
247 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
11235 Haan, Robert de
Zeeuwse dageraad, een cyclus
Zeist 2003 Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
20 pp., oplage 70 expl.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
11908 HAFIZ, JAMSHIDI PUR, Y.
Selected Poems of Hafiz persian text and translation by JAMSHIDI PUR, Y.
Teheran 1963 Serie: nr.
hardback good+ 12,5 x 17,5 cm. pp.
in English and Persian language. 260 ill. pp. and colour ill. in r/v, spine a little discoloures otherwise very good.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
3683 Haft, Lloyd
Brandende, Lisdodden*
Amsterdam 1984 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 51 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3902 Hamelink, Jaques
De Eeuwige Dag
Amsterdam 1964 Polak & Van Gennep 1e Druk Serie: nr.
Paperback Goed + 8vo 44 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1392 Haseth, Carel De Ill. J.M. Capricorne
Kleuren Van Het Leven
Haarlem 1982 In De Knipscheer 2e druk Serie: nr.
softcover Als Nieuw 37 pp.
Tijdens een expostie in Den Haag toonde kunstschilder Jose Maria Capricorne in 1972 zijn Antiliaanse dieren. De dichter Carel de Haseth schreef de dieren in het Papiamente na. Jose M. Eustatia vertaalde de gedichtjes in het Nederlands. ill.z/w. Papiamentu
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9840 HATTUM, JAC. VAN
Een zomer
Amsterdam G.A. van Oorschot 1e druk Serie: nr.
Gebonden, half linnen goed 13 x 20 cm. 128 pp.
z.j., rug met wat verfspikkeltjes,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
2856 Hegmans, A.
in Verscheidenheid
Gent 1951 Fecheyr 1e druk Serie: Oswald de Schamphelaere-fonds nr.14
Soft Cover Goed 8vo 139 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
186 Heijman, Erik
Dagmaat*
Amsterdam 1994 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 50 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
4231 Herreman, R
Het Helder Gelaat
Rotterdam 1937 Nijgh&van Ditmar 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk 8vo 35 pp.
Wat roestvlekkig, papierenband geplastificeerd, de rug is handmatig voorzien van titel en auteur.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
12319 Heyman Erik, Koen Stassijns, Ivo van Strijtem
InVers, poezie moet uit haar boeken treden
Antwerpen 1993 Standaard Uitg. 1e druk Serie: nr.
hardback, leeslint zeer goed 8vo 204 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
8862 Hillenius, D.H.
De onrust Bewaren
Amsterdam 1982 De Arbeiderspers Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover As New 65 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
1951 Hofland, Beb
Wie Zijgt Stemt Toe! - Oostvoorne 1982 - gedichten voor de vrede
Breda 1982 De Geus 1e druk Serie: De Geus nr.3
paperback zeer goed 8vo 43 pp.
Geill. Met foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3378 Hofland, Bep
Wie Zwijgt Stemt Toe ! Gedichten Voor De Vrede
Breda 1982 De Geus 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed- 8vo 42 pp.
geill. voorplat met wat vuile veegjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3689 Hokke, Dana
Gebroken Wit*
Amsterdam 1981 De Arbeiderspers 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 32 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
12623 HÖLDERLIN FRIEDRICH
HÖLDERLIN Gedichten. Vertaald, ingeleid en toegelicht door Ad den Besten
Baarn 1993 De Prom 2e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 8vo pp.
479 pp., tweetalig D/N, frontispice, aantekeningen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
8869 Holvoet-Hanssen, Peter
Santander, Ontboezemingen in Het Vossenvel
Amsterdam 2001 Prometheus Eerste Druk Serie: nr.
Paperback Nieuw 76 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
3422 Hoornik, Ed Bijeengebracht Door Ill.: Henk Broer
De Muze Zwerft Door Nederlan
Amsterdam 1956 CPNB 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 8vo 79 pp.
Jeugduitgave tgv de boekenweek
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3496 Houterman-Verrijzer, C
De Nieuwe Aarde
Groede 1984 Pieters 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Zeer Goed 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3493 Houterman-Verrijzer, C
Een S.O.S Nar De Hemel
Groede Pieters 1e Druk Serie: nr.
Geniet Zeer Goed 8vo 56 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3495 Houterman-Verrijzer, C
God is Overal
Middelburg Eigen Beheer 1e Druk Serie: nr.
Geniet Zeer Goed 8vo 52 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3494 Houterman-Verrijzer, C
Op Weg Naar Het Vanderhuis
Groede Pieters 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Zeer Goed 8vo 56 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
171 Huala, Juan Heinsohn (ed.)
het geluid, de stilte en het woord - winnaars van de dunya poezieprijzen 1993-1995
Breda 1996 De Geus 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 110 pp.
Eijkelboom, Jan ( voorwoord), meertalige poezie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
7128 Huincks, P.J.G.
Zwarte Bladzijden
Baarn 1945 Hollandia 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Halflinnen Goed+ Goed 17,5x 22 cm 100 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1372 Huisman, Michiel H. ill. Rudolf Bakker
Bij neonlicht en het vouwen van de nacht
Terneuzen 1979 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
garenloos goed oblong 22 x 20 cm. pp.
ongepagineerd. Uitgegeven in een oplage van 600 expl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9148 Issa Unga, Tachibana
Een Druppel Plukken- Haiku
Soest 2002 Kairos Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 10 x 16 Cm. 31 pp.
Nederlandse vertaling door Henri Kerlen.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11279 Jansen, Wim, Wilma Bakker, 2 tekeningen
Lachen tegen de regen
NL z.j. eigen beheer Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
ongepagineerd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3904 Jonckheere, Karel
Van Zee Tot Schelp
's Gravenhage 1956 Stols 2e Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Goed- Stofomslag Licht Beschadigd 8vo 37 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
12466 Jonge Ron de, Hein Naerebout ill.,
Vlissingen in grandeur en perspectief*
Vlissingen 2009 ADZ 1e druk Serie: nr.
Gebonden nieuw 8vo 77 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3354 Kanstadt, Kristian
Twee Stembaanshoog Boven Een bruggehoofd*
Haarlem 1982 In De Knipscheer 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Restant, Nieuw 8vo 37 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
4233 Kerckhoven, Irene Van
Weegschaal Van Licht
Antwerpen 1968 Eigen Beheer 1e Druk Serie: nr.
Geniet Matig 8vo 38 pp.
band met vlekken
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11906 KHAYYAM OMAR, Edward J. Fitzgerald- foreword
RUBAIYYAT OF HAKIM OMAR KHAYYAM
Teheran IRAN 1967 Amir-Kabir 3th ed. Serie: nr.
hardback very good 12 x 17 cm. pp.
127+16 en ca. 22 coloured ill. / rv. Foreword in English, poems in Persian with a translation in French, German and English
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
11153 KHAYYAM, OMAR, POGANY, WILLY ill. and decorations A. E. S foreword
Rubaiyat of Omar Khayyam
UK George G. Harrap & Co 1th ed. Serie: nr.
hardback good 8,5 x 12,5 cm. pp.
95 pp., 4 little tippe-in color plates, not dated,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
9457 Kluyskens, Jean
Poemes vecus 1986
Belgie 1986 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 8vo 96 pp.
Franstalig, geill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10668 Kok, G. de, woord vooraf
Zeeland dichtersland bloemlezing
Zeist 2002 Stichting Achterland 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag nieuw 8vo 80 pp.
bronnen, inleidingen, gedichten en foto's uit Zeeland,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11193 Kooiman, Jan
Een heilig moeten? Gedichten
Oostkapelle 1994 Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
gebonden, linnen goudopdruk als nieuw 8vo pp.
118 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9841 KOOL, HALBO C.
MUZE ZONDER CORSET, tien thema's met variaties ter inleiding op de experimentele poëzie
Amsterdam 1955 van der Peet 1e druk Serie: nr.
softcover met omslag goed 12 x 19 cm. 155 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3702 Kouwenaar, Gerrit
autopsie/anoniem*
Amsterdam 1975 Querido 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 74 pp.
rug lichtjes verkleurd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
385 Krol, Gerrit
Hoe ziet ons wezen er uit?*
Amsterdam 1980 Querido 1e druk Serie: nr.
geniet nieuw 13 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
12742 KROON, K.H. , Jan Wit
Sterk als de dood, leven, liefde en vergankelijkheid in de poezie van oud israel, naar Hooglied en Prdeiker
Amsterdam 1957 J.M. Meulenhoff 1e druk Serie: De Ceder nr.37
softcover goed 8vo pp.
40 pp., 2 ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3710 Kusters, Wiel
De Gang Gevolgd Door Carbone Notata*
Amsterdam 1979 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 34 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3733 Kusters, Wiel
Een Bezoek aan de Leermijn*
Amsterdam 1984 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 61 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
3682 Kusters, Wiel
Een Bezoek Aan De leermijn*
Amsterdam 1984 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 61 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3723 Kusters, Wiel
Een Oor aan De Grond*
Amsterdam 1978 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 39 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8860 Kusters, Wiel
Het leven Op Stoomschepen
Amsterdam 1986 Em. Querido's Uitgeverij Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 50 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3681 Kusters, Wiel
Het Mijnmuseum - Notities*
Amsterdam 1981 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 44 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
8865 Kusters, Wiel
Hoofden
Amsterdam 1981 Querido Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover As New 45 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
3694 Kusters, Wiel
Kwelrijm*
Amsterdam 1983 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
12729 LANDELL, OLAF J. DE
Open dichtwoord op de levensvreugde
Amsterdam-Brussel 1982 De Boekerij 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
67 pp., bevat de complete dichtbundels Open dichr woord 1971 en Op de levensvreugde 1977 en de drie gedichten uit Indonesie Weerrzien 1979,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
12189 Langendonck Posper van, Albert Westerlinck inl.
Gedichten, inleiding Albert Westerlinck
Hasselt 1962 Heideland 1e druk Serie: Oetisch Erfdeel nr.3
pocket goed 12mo 80 pp.
bibliografie,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11179 LEDEBOER, L.G.C.
Sions lofzangen in benaauwde tijden, door L.G.C. Ledeboer, Gereformeerd leeraar te Benthuizen. (Thans gevangen.)
's gravenhage 1844 J. van Golverdinge 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed- 10,5 x 16 x 2.7 cm. pp.
(XIV), (2), 316, (4) pp. De rug is voorzien van later aangebracht bruin linnentape, enkele dubbele pagina's los in het boekblok
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
11274 Leeuw, Jan van der
De weg naar Orisande of het Zeeuwsche Landjuweel
Middelburg 1977 Fannoy 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed- 8vo pp.
16 pp., stickerrest en beschadiging aan voorplat, anders zeer goed.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11255 Leimuiden, Manuelle van ps. Mathilde Grasmeijer
van Uitkomst tot Galgenliefde
1982 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
18 pp., dit is nr 60 van ?,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11170 LEMS, MARIET
Een plooi in de afstand
's Gravenhage 1990 BZZToT 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo pp.
55 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
7850 Lennep, Mr J van
De gedichten van den schoolmeester uitgegeven door Mr. J. van Lennep (Kwatta uitgave)
Amsterdam E en M Cohen verbeterde uitgave Serie: nr.
Gebonden redelijk 12,5 x 17 cm. 179 pp.
Op de ban behave de titel; volledige uitgave Aangeboden door de Stoom Choc. & Cacaofabriek "KWATTA' ,Het rugje is licht beschadigd aan de boven- en onderkant,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6696 Lennep, Mr. C En Mr. D J Van
Gedichten Van Mr. C. Van Lennep En Mr. D J Van Lennep Uitgegeven Met Aantekeningen Door Mr. J. Van Lennep
Amsterdam 1861 Frederik Muller 1e Druk Serie: nr.
Gebondenm Half Leer Beschadigd 15 X 23,5 C. 332 pp.
XII en 320 pp. De bovenste 5 cm. rug ontbreekt! anders goed.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 75 Euro
3226 Lennep, Mr. J. Van Met 300 Illustrties Van Anth. De Vries
De Gedichten Van Den Schoolmeester
Amsterdam 1875 Gebr. Kraay 7e Druk Serie: nr.
Gebonden, Versierd Linnen Redelijk+ 15,5 x 22 cm. 324 pp.
band iets scheefgelezen, kleine beschadigingen aan de onder- en bovenzijde van de rug
Foto: GeenFotoBeschikbaar 21 Euro
11266 Lent, Lieska van (Louise, ps Lansipolsjan)
Tempo Europa Avanti / pensées européennes, european thoughts, europaische gedanken 1979 / 1999
Geneve z.j. Champel 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
ongepagineerd,4 talige uitgave, gesigneerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
11243 Lent, Louise van, ps Lansipolsjan, Rudolf Ebert, illustratie
Aléén verder …..Voetstappen in licht en donker -oorlo,liefde,strijd, dagelijks leven en reizen en vliegen
Middelburg 1978 Weigen Beheer 1e druk Serie: nr.
5 geniete boekjes in mapje met begeleidende tekst Goed+ 8vo pp.
genummerd, nr 79, enkele teksten zijn op muziek gezet door R Roland Holst, in de boekjes van van 10,5 x 15 cm. Staan wat opmerkingen van de auteur,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
177 Linden, Gerry van der
Zandloper*
Amsterdam-Antwerpen 1997 Veen 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 45 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3015 Linthorst Homan-Staal, J.M.
Liedjes
Haarlem 1936 Tjeenk-Willink 2e, vermeerderde, druk Serie: nr.
softcover redelijk+ 8vo 59 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
10215 LODEIZEN, FRANK, Carmiggelt, S
Vreugden en verschrikkingen van de dronkenschap, met een inleiding en drie gedichten van S. Carmiggelt
Utrecht-Antwerpen 1984 Veen 1e druk Serie: nr.
softcover goed 16,5 x 23,5 cm. pp.
ongepagineerd, Lodeizen, 17 etsen, Carmiggelt, Drie vrzen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17,5 Euro
10196 LORCA, FEDERICO GARCIA
POESIE di Frederico Garcia LORCA con testo a fronte, Traduzione e prefazione di Carlo Bo, IX edisione accresciuta e riveduta
Parma 1962 Gunda Serie: Fuori serie nr.2
softcover good 8vo 437 pp.
Collezione Fenice, dirretta da Attilio Bertolucci 2, poems one page in spanish the other in italian,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
12115 LUIJTERS, GUUS (SAM)
De moderne Franse poëzie, een anthologie
Antwerpen-Amsterdam 2001 L J Veen 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag als nieuw znd s.o. 15 x 23 cm. 189 pp.
De orginele franse teksten staan in het klein onder of naast de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
11264 Marijs, Elly
als bladeren ritselen …
Breskens 1986 eigen beheer 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 15 x 21 cm. pp.
48 pp., ill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11263 Marijs, Elly
Licht stralen, bronnen van leven
Breskens 1988 eigen beheer 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 13 x 16 cm. pp.
52 pp., ill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10292 Marijs, Elly, tek. Henny Bomert
Als bladeren ritselen …
Onbekend 1986 Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
geniet goed 8vo 48 pp.
z.j., z.p.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3019 Marinis, A. A. Red.
Vader, Een Blijk Van Genegenheid
Rijswijk Elmar Bv Serie: nr.
pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
2974 Marinis, Adam Arie, ed.
Vader - Een Blijk Van Genegenheid
Rijswijk 1986 Elmar 1e druk Serie: nr.
hardback goed 8vo pp.
Gedichten / foto's thema vader
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
11265 Meerman-Ottevanger, Jopie
De goede zijde van de grens
Tholen 1993 W Heijboer 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
ongepagineerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11297 Meijer Joke en ill. Van Jan Lenoir
Licht Bewolkt
Breda 1986 Soma 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo pp.
46 pp., oplage 250 expl., met opdracht auteur, vouwthe in voorplat,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
12567 MESOTTEN, Bart
Een vis die opspringt, haikoe en senrioe
Lannoo 1989 Lannoo 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1679 Mikkers, Jasper
Wie is uiteindelijk*
Amsterdam 1990 Querido 1e druk Serie: nr.
paperback nieuw 41 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
2472 Min, Neeltje Maria
Voor wie ik liefheb wil ik heten
Amsterdam 1971 Bert Bakker 8e druk Serie: nr.
softcover matig 8vo 63 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
1375 Mok, M.
Europa
1945 Bayard Pers 1e druk Serie: nr.
Oorspr. Omslag goed 26 pp.
Gedrukt in Februari 1945 in een beperkte oplage, uitsluitend voor vrienden en bekendevan de dichter.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
3719 Mok, Maurits
Nachtblauw*
's Gravenhage 1987 BZZToH 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 56 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
7590 MONT, POL DE ed.
Verzen van Noord- en Zuid-Nederlandsche Dichters
Zwolle 1913 Tjeenk-Willink 4e herziene en vermeerderde druk Serie: nr.
gebonden, gedecoreerd linnen goed 8vo 342 pp.
Bijeengebracht door Pol de Mondt 1875-1912, 342 en XXIV pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
49 Mulder, Jouke
Wat ik kuste - gedichten*
Baarn 1983 De Prom 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 54 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11185 MULISCH, HARRY
De taal is een ei
Amsterdam 1979 Athenaeum Polak & Van Gennep 2e druk Serie: nr.
softcover, geniet Goed+ 8vo pp.
1e handelseditie van 1500 expl., rugvouw licht verkleurd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
6847 Müller, Claus Jürgen
Blitzlichter
Germany 1. Auflage Serie: nr.
softcover good 8vo 104 pp.
signed by th author, published around 1979,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6890 Müller, Claus Jürgen
Im Alltagsleben geblättert
Germany 1980 1. Auflage Serie: nr.
stampled good 12,5 x 20 cm. 36 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6891 Müller, Claus Jürgen / Hans-Günther Glaser Zeichnungen Hans-Gümther Glaser
Aphorismen
Germany 1980 1. Auflage Serie: nr.
stampled good 12,5 x 20 cm. 44 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11238 Nagi No Kabayaki / Albert Verburg foto's
Gedichten
Vlissingen 1986 ROBRO 1e druk Serie: nr.
geniet als nieuw 10 x 15 cm. pp.
ongepagineerd, 28 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6698 Nahon, Alice
Op Zachte Vooizekens - Gedichten
Antwerpen-Leiden 1928 De Nederlandse Boekhandel-Sythoff 9e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 16,5 x 22 Cm. 53 pp.
hoewel de rug licht verkleurd is is het voorplat, met de zwart-wit tekening, nog erg gaaf, pagina's met wat roestvlekjes, met portret,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1387 Nahon, Alice
Vondelingskens
Leiden 1923 Sijthoff 6e druk Serie: nr.
Gebonden goed 45 pp.
met foto . Naam op titelpagina
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
6697 Nahon, Alice
Vondelingskens - Gedichten
Antwerpen-Leiden De Nederlandse Boekhandel-Sythoff 11e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 16,5 x 22 Cm. 55 pp.
hoewel de rug licht verkleurd is is het voorplat, met de zwart-wit tekening, nog erg gaaf, pagina's met wat roestvlekjes, met portret, z.j., (voor 1930?),
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3905 Nahon, Elice
Op Zachte Vooizekens
Antwerpen 1924 De Nederlandsche Boekhandel 4e Druk Serie: nr.
Gebonden, Goudopdruk Goed + 8vo 53 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
11237 Ne, Y
Het oor de bij, gedichten
Breda 1993 van Kemenade & Hollaers 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
60 pp, geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3697 Niematz, Max
De Bestijging Van Popoque*
's Gravenhage 1987 BZZToH 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 55 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3696 Niematz, Max
Een Wonder Van Morpheus*
's Gravenhage 1989 BZZToH 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 53 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
5027 Nijland, Dr. J Aleida Samenstelling
Bloemlezing Uit Guido Gezelle's Gedichten
Amsterdam 1918 Veen 7e Druk Serie: nr.
Ingenaaid, Papieren Band Goed 11 x 18 Cm. 168 pp.
VIII en 168 pp. 1 dubbele pagina begint los te raken, versierd voorplat inorde, rug wat 'rimpelig' , een aantal bladzijden moeten nog worden geopend.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
9147 NN Onbekend
Sporen Van Stilte- Haiku
Soest 2004 Kairos Tweede Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 10 x 16 Cm. 31 pp.
Diverse dichters, Nederlandse vertaling door Henri Kerlen.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
8868 Nolens, Leonard
De Gedroomde Figuur
Amsterdam 1986 Querido Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover As New 63 pp.
Gedichten
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
9467 Noteboom, Francine
De kring rond de maan
Brugge 1985 Yang 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 54 pp.
gesigneerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9525 Novalis
De Genius van de Aang
Amsterdam 1941 WB Vereeniging 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 32 pp.
COSTER, D., inleiding en vertaling proza, BOUTENS, Dr. P.C, vertaling gedichten, Kertstpremie 1941, ill. En bandt. Thijs Mauve,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10270 O'MILL, JOHN
Louter leuter
amersfoort Andries Blitz 1e druk Serie: nr.
hardback Goed+ 10 X 12,5 CM. 64 pp.
Z.J.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11063 Oorschot, Nel van
Elementen, gedichten
Vlissingen 1987 Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen zeer goed 13 x 20 cm. pp.
Keuze uit eigen werk, oplage: 25 gesigneerde exemplaren
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
11275 Oorschot, Nel van
Geen dierder pkek…
Vlissingen 1989 P J van Oorschot 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 17 x 24 cm. pp.
oplage 100 expl., exvoltisme
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
11276 Oorschot, Nel van
Zonder grenzen, gedichten van Nel van Oorschot
Vlissingen 1990 P J van Oorschot 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 17 x 25 cm. pp.
39 pp., oplage 200 expl.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9465 Oost, Frank ill.: Jaques Bruynserade
een poosje poetisch verpozen
Gent 1980 open Kring 1e druk Serie: Getuigenis reeks nr.20
softcover goed 8vo 30 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9845 OOSTERBEEK. - LABBERTON, M.
Kruisweg, een bundel sonetten
Den Haag Stok/ZHU 1e druk Serie: nr.
Gebonden, half leer met stofomslag zeer goed s.o. goed 16,5 25 cm. 88 pp.
z.j., de verzen zijn geschreven in de periode 17 September 1944 en Juli 1945, Uitg. tbv het fonds tot herstel der door oorlogsgeweld vernielde glas-in-lood-ramen van de Remonstrantse kerk te Oosterbeek, met etsen geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3502 Oosterhuis, Huub
Bid om Vrede
Bilthoven 1966 Ambo N.v. 12e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 151 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
11252 Oosthoek, Andreas
De bladen terug, gedichten
Amsterdam 1987 Meulenhoff 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
188 Os, Th. Van
Beurtzang*
Amsterdam 1996 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 67 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
10452 OSTAYEN, PAUL VAN, Stefan Frenkel Frank
ALPEJAGERSLIED
Amsterdam 1976 Erven Thomas Rap 1e druk Serie: nr.
softcover goed 10 x 10 cm. pp.
ongepagineerd. Opgedragen aan E. du Perron. In beeld gebracht en vormgeving: Stefan Frenkel Frank,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3734 Otten, Willem Jan
Na De Nachttrein*
Amsterdam 1988 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 68 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
11278 Ouwehand-Hartree, Mary
Van hart tot hart, versjes vooe jeugdige senioren
Vlissingen z.j. ADZ 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
57 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11201 OUWENS, KEES
Mythologieën
Amsterdam 2001 Meulenhoff 2e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
75 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
9506 PERNATH, HUGHES C.
Nagelaten gedichten
Antwerpen 1976 Pink Editions & Productions 1e druk Serie: nr.
softcover goed s.o. redelijk 19,5 x 25 cm. 91 pp.
genummerd 580 van 1000, stofwikkel/omslag wat vergeeld,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9843 PIETERSE, JAN J.
Klapvee, Macho's & Kinderverdriet, voorleesteksten uit het theater
Amsterdam 1991 Amber 1e druk Serie: Spijkerreeks nr.
paperback Goed 8vo 112 pp.
Gesigneerd door de auteur,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11277 Pijper, Rudi
Ik heb de hemel opgebeld
Den Haag J N Voorhoeve 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
51 pp., Zierikzee
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10499 Pols, Carla
Polsstokjes
Deventer 1982 Ankh-Hermes 1e druk Serie: Ankertjes nr.80
paperback goed 9,5 x 19 cm. 96 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
6658 Potgieter, E J
Poëzy ( 2 banden)
Haarlem 1881 Tjeenk-Willink 3e Druk Serie: nr.
Gebonden, Papieren Band Matig 13 x 20 Cm. pp.
Eerste deel, 1832-1868, met portret, 438 pp.Tweede deel, 1827-1874 439 pp., het eerste deel mist het papieren achterplat, sommige kartenen van het tweede boek zijn wat losgeraakt en de ruggen zijn beschadigd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6657 Potgieter, E J
Proza 1837-1845
Haarlem Tjeenk-Willink 7e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 135 x 20 Cm. 467 pp.
z.j. ( rond 1900?) enkele pp. los, enkele potlood-onderstrepingen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1386 Pruimers, J.C.
Enkele rijmen van J.C. Pruimers
Zwolle 1966 Tjeenk Willink 1e druk Serie: nr.
geniet good 31 pp.
Bloemlezing uit de "Rijmen", bedrijfsuitgave tgv de jaarwisseling Zwolle
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
12413 RAIZIS, M .Byron
Greek Poetry Translations. Views, texts, reviews
Athens 1983 Efstathiadis 1th ed. Serie: nr.
pocket good 12,5 x 19 cm. 248 pp.
bibliography, index, poems in the two languages (G-E),
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3012 Rasker, W.
Vijfendertig Verzen
Groningen 1976 De Vuurbaak 1e druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 39 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
9837 Reddingius, Joannes
Regenboog, Jeugdverzen
Amsterdam Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur 1e druk Serie: nr.
Gebonden,versierd linnen zeer goed 12 x 18 Cm. 207 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 247-248, z.j. (1913?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
6645 Reddingius, Joannes
Regenboog, Jeugdverzen
Amsterdam Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur Serie: nr.
Gebonden Goed 12 x 18 Cm. 207 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 247-248, z.j. (1913?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3726 Reugebrink, Marc
Wade*
Amsterdam 1991 De Bezige Bij 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 43 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11270 Rijkers, Ton en ill. Ans Rijkers
Fluisteren met de tijd
's Heerenberg z.j. Gouden handen 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
ongepagineerd, 48 pp., gesigneerd, met losbijgevoegd, aan de randen wat gekreukt, gedicht op zwaar papier,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
11244 Rijkers, Ton en ill. Ans Rijkers
Fluisteren met de tijd
's Heerenberg z.j. Gouden handen 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
ongepagineerd, 48 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9842 RIMBAUD, ARTHUR
It dronkene skip / Het dronken schip*
Amsterdam 1987 Querido 1e druk Serie: Transfusie nr.
softcover nieuw 36 pp.
Dubbelvertaling van Theun de Vries, zowel Nederlands-, als Friestalig,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
6928 Ringelnatz, Joachim
Es zwitschert eine Lerche im Kamin: eine Auswahl
Berlin 1958 Henssel 4. Auflage Serie: nr.
hardback good 8vo 92 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
2998 Risseeuw, P. J.
Christelijke dichters van deze tijd -bloemlezing
Kampen 1931 Kok 1e druk Serie: nr.
Gebonden redelijk 8vo 221 pp.
met foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9909 Roberts Michale, revised by Anne Riddler
The Faber Book of Moderne Verse
London 1960 Faber 1e druk Serie: nr.
softcover very good 12mo 432 pp.
xx and432 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
173 Roeven, Jan
Rebel is oude kous*
Amsterdam 1992 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
172 Roeven, Jan
Van de Hak en de Tak*
Amsterdam 1995 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 52 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
6687 Roland Holst Van Der Schalk, Henriette
Opwaartsche Wegen, Verzen
Rotterdam 1914 Brusse 2e , Gecorrigeerde Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Met Opdruk Goed- 16,5 x 21,5 Cm 195 pp.
band wat vuil,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
11937 ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, HENRIETTE
Sonnetten en verzen, in terzinnen geschreven
Rotterdam 1922 W.L. & J. Brusse 3e druk Serie: nr.
Gebonden Goed+ 16 x 21,5 cm. pp.
130+4 p.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
170 Rouwelier, Hannie
Bewegingen*
Leuven 1997 Uitgeverij P 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 40 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
12614 Rutebeuf, Clem Schouwenaars
RUTEBEUF GEDICHTEN, Gebloemleesd, vertaald en geannoteerd door Clem Schouwenaars
Baarn 1986 De Prom 2e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed redelijk 8vo pp.
222 pagina's, Frans / Nederlands, eerste druk Desclee de Bouwer, Brugge 1976,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6639 Salomons, Annie
Nieuwe Verzen
Amsterdam 1917 Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 12 x 18 Cm. 61 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 343
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
12692 SAPPHO van Lesbos
Eros ontwortelt mijn hart, Gedichten en fragmenten. Ingeleid en vertaald door A.R.P. Wildeboer en P.J. Suasso de Lima de Prado
Baarn 1991 Anthos 2e druk Serie: nr.
softcover Goed+ 12 x 19 cm. pp.
150 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
12679 SAPPHO, Josephine Balmer
Poems and Fragments, translated and with an introduction by Josephine Balmer
London 1984 Brilliance Books 1st ed. Serie: nr.
pocket very good pp.
117 pp. A few of the translations of this work have appeared in Spare Rib in a slightly altered form. Bl&wh.ills.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11203 SCHAGEN, J.C. VAN
Schiftsels XIII. Dagboekblaadjes
Middelburg 1980 Merlijn 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 14,5 x 14,5 cm. pp.
ongepagineerd. Oplage 750 expl. Uitgegeven n.a.v. overzichtstentoonstelling van grafisch werk te Middelburg,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
9849 Schelfhout, Honore ed.
De spraak verwart, bloemlezing uit de Nederlandse poezie tgv het 25-jarigbestaan van de katholieke bijbelstichting
Boxtel 1987 KBS 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 80 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
2469 Schierbeek, Bert
Ezel mijn bewoner
Amsterdam 1963 De Bezige Bij 1e druk Serie: LP nr.110
softcover goed 12mo 109 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11941 SCHMIDT, ANNIE M.G., Fiep Westendorp, ill.
Huishoudpoëzie
Amsterdam 1957 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
hardback zeer goed 8vo pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
6221 Scholte, Henne & Jan R Th Campert
Refereinen: verzen van
Amsterdam 1922 van Kampen 1e druk Serie: nr.
Gebonden beschadigd 8vo 69 pp.
zonder rug,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3736 Schouten, Rob
Te Voorschijn Stommelt Het Heelal*
Amsterdam 1988 De Arbeiderspers 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 55 pp.
oplage 800 exempl.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
34 Schouwenaar, Margreet
Talen naar de val - gedichten*
Amsterdam 2000 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 55 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3344 Schraa, C W
Verlang Maar Niet Te Veel - Gedichten Van Kinderen, Verzameld En Ingeleid Doo C W Schraa
Hoorn Westfriesland Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed 8vo pp.
gedichten van schoolkinderen van 7 to 14 jaar, meestendeels uit het dorp HAUWERT, geill, Een bundel voor ouders, opvoeders en studerenden. Zij die het een en ander van de kinderpsyche willen weten, krijgen het hierin aangediend, spontaan, door het kind zelf
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11247 Schrijer, Thom
Uitvergroot, poezie
Uden 2001 Hoenderbossche 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
63 pp.,los bijgevoegd een bijbehorende kaart met een kunstwerk van ….
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11817 Scott, Walter
Das Fraulein vom See
Leipzig Verlag der Bibliografischen Instituts Serie: nr.
Leather 3/4 good 12 x17,5 cm. pp.
not dated( 18..?), 174 pp., aus dem Englischen von Heinrich Niehoff, Spine a little bit damaged at the ends otherwise very good.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 150 Euro
169 Sergen, Karel
Ellips*
Leuven 1994 Uitgeverij P 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3500 Slaager, Willma
Wees Eens Stil - Opgedragen aan De Lijdende Kerk
Andijk 1986 Chr. St. V. Hulp Aan Gewetensvervolgden 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Zeer Goed 8vo pp.
ongepagineerd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
9834 SMIT, GABRIËL
Geboorte
Utrecht-Antwerpen 1952 Het Spectrum 1e druk Serie: nr.
pocket, met omslag goed 8vo 61 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
9850 SMIT, GABRIËL
In het land van de dichter, aangevulde en herziene uitgave
Amsterdam 1961 Het Spectrum 1e druk Serie: Prisma nr.685
pocket zeer goed 12mo 143 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 3 Euro
11236 Smit-van Wuijckhuijse, Elma
Grenzeloos
Zoetermeer 1999 Mozaik 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
geill., 48 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6767 Smulders, W. - bewerking ill.: D Hermsen
Die sevenste bliscap van onser vrouwen: mysteriespel van de XVde eeuw
's Hertogenboscj 1913 Teulings 1e druk Serie: nr.
gebonden, papieren band goed+ 14 x20,5 cm. pp.
inleiding: H Mollee, XXXII + 79 pp., Op de ene baldzijde staan de teksten in het modern-Nederlands en op de pagina ernaast de oorspronkelijke tekst, Los bijgevoegd muziekteksten, VIII pp. Van A Hansen, Bewerkt voor de opvoering tijdens de nationale Tentoonstelling van Oude Kerkelijke Kunst te 's Hertogenbosch in 1913. De pp. Zijn nog niet afgesneden, ( een fotootje van deze uitvoering is te vinden in "Maria's heerlijkheid in Nederland, van J A F Kronenburg), voornaam op voorplat - anders zeer goed.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
11951 SOBRY, PROF. DR. PAUL, A.J.D. VAN OOSTEN & JAN H. EEKHOUT red.
Moderne Vlaamsche religieuze lyriek
Lochem De Tijdstroom Serie: nr.
gebonden, linnen zeer goed 8vo pp.
z.j., 335+1p., pagina's met watermerk deels ongeopend.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11273 Starre, Hannah van der, Luuc Smit, voorwoord,
Geen Antwoord
Middelburg 1996 St. Slachtofferhulp Zeeland 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
32pp., ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11272 Starre, Hannah van der, Marion Verhoosel voorwoord,
Verdriet Valt
Middelburg 1999 St. Slachtofferhulp Zeeland 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 8vo pp.
32pp., ill., afdeling Z. Vl.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11940 STIP, KEES / BERTRAM
De dierkundige dichtoefeningen van Trijntje Fop, uit Pennwips Nalatenschap vergaard door Kees Stip met tekeningen van Bertram
Den Haag L.J.C.Boucher Serie: nr.
Gebonden goed 14,5 x 11 cm. oblong pp.
ongedateerd en niet genummerd, band licht verkleurd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10278 STIP,KEES (TRIJNTJE FOP)
Een mooie melkkoe en andere beesten
Amsterdam 1984 Bert Bakker 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 79 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
12744 STITOU MUSTAFA
Mijn vormen
Amsterdam 1994 Arena 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag nieuw s.o , nieuw 8vo pp.
47 pp,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
8872 Stitou, Mustafa
Varkensroze Ansichten
Amsterdam 2006 De Bezige Bij Vijfde Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 84 pp.
Gedichten met CD.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11260 Stoutjesdijk, Ko J.
Driek\luik (God-Liefde-Dood)
Leiden 1988 Clipeus pers 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 12 x 16 cm. pp.
63 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11259 Stoutjesdijk, Ko J.
Het eiland
Leiden 1984 Clipeus pers 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 11,5 x 15,5 cm. pp.
ongepagineerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11262 Stoutjesdijk, Ko J.
Nagalm
Maarsen 1993 De Ploeg 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 14 x24,5 cm. pp.
76 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11261 Stoutjesdijk, Ko J.
Tussen twee dorpen
Utrecht z.j. De Ploeg 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 12 x 20 cm. pp.
64 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1246 Streete, Craig
In Geronimo's doodkist ;zagen we blanke kamera's .
Haarlem 1979 In de Knipscheer 2e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 29 pp.
zagen we blanke kamera's indiaande wormen interviewen. Trefw: indianen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
9791 STUIVELING, GARMT ed.
De muze en Europa
Amsterdam 1963 CPNB 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 96 pp.
Boekenweekuitgave
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
11885 STURM, ANNE
M'n eign taole - Nao m'n wortels tusn Schorre en de Platte Diek / Mijn eigen taal - Naar mijn wortels tussen Schorre en Platte Dijk met 2 CD's.
Oostburg 2007 Basting 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo pp.
222 pp., 2 cd's, Poezie in west-zeeuwsch-vlaams dialect en ABN,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
6647 Suchtelen, Nico Van
Verzen: Dramatisch-Episch-Lyrisch
Amsterdam Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur Serie: nr.
Gebonden Goed 12 x 18 Cm. 208 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 184-85, z.j., (1902?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
12457 Swanborn, Peter, Niels Smits van Burgst ill.,
Een koud bad, 24 liederen onder water*
Middelburg 2009 St. CBK Zeeland 1e druk Serie: SlibreeksGroot nr.127
softcover nieuw 13,5 x 19 cm. 55 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1373 Swarth, Helene
Morgenrood
Amsterdam 1929 Mij voor goede en goedkope lectuur 1e druk Serie: Nederlandse bibliotheek nr.544
Gebonden goed 140 pp.
feestbundel t.g.v. ter eere van de dan 70-jarige. Uitgave voor abonne's en inteekenaren. Vergulde rugletters iets verschoten.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 21 Euro
6642 Swarth, Helene
Verzen
Amsterdam Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur Serie: nr.
Gebonden Goed+ 12 x 18 Cm. 124 pp.
serie: Nederlandse bibliotheek nr. 298, z.j. (1932?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
11254 Tazelaar, Frank
Dansend om een arm, 22 gedichten
Zld 1986 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
geniet zeer goed 10 x 18,5 cm. pp.
44 blz.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11812 Troiani, Gino
Roma Caput Mundi - poesie…
Amsterdam 1936 Eigen Beheer of UalUal 1e druk Serie: nr.
softcover goed 15 x 24 pp.
Gesigneerd door de auteur, met een orinele vingerafdruk, 135 pp,pagina roestvlekkig. Op de eerste/engelspagina staat de naam "Henrico Johanni Botschuyver" gedrukt. Gedichten in het Italiaans van een in Amsterdam wonende Italiaan. Poems in Italian.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
11239 Vader, Wim, Wim Krull foto's
Bewogenheden, gedichten
Oostburg 1991 NN 1e druk Serie: nr.
softcover goed 10,5 x 21 cm. pp.
45 pp., ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9661 VANBRUSSEL, JOOST
Moderne poëzie
Tielt 1977 Christelijk Vlaams Kunstenaarsverb. Vzw 1e druk Serie: Vlaanderen nr.157
softcover Goed+ 22 x26,5 cm. pp.
de pagina's 65 t/m 124 , nummer 157 van het tijdschrift Vlaanderen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
8042 VANSEVENANT, GEORGES
Gekrulde glimlachjes
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 92 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8033 VANSEVENANT, GEORGES
Georgius met de draak
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 134 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
8029 VANSEVENANT, GEORGES
Gepruimde Offerten
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 96 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8041 VANSEVENANT, GEORGES
Gesmoorde ontboezemingen
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 98 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8032 VANSEVENANT, GEORGES
Het zwaard erin
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 139 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8043 VANSEVENANT, GEORGES
Hoopvol vermanende wijsheidsverzen
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 147 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8044 VANSEVENANT, GEORGES
Ingebusseld leed
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 101 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8036 VANSEVENANT, GEORGES
Kritisch Schilderspallet
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 102 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
8035 VANSEVENANT, GEORGES
kwiklachertjesz.j.,
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 93 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8030 VANSEVENANT, GEORGES
Lachende Tranen
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 101 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8045 VANSEVENANT, GEORGES
Leuke doppers
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 80 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
8048 VANSEVENANT, GEORGES
Monkelende mondhoeken
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 138 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8028 VANSEVENANT, GEORGES
opgeknoopte Lachtraan
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 125 pp.
1 blz losgeraakt. Z.J.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8038 VANSEVENANT, GEORGES
Proper gelach
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 100 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8039 VANSEVENANT, GEORGES
tartende spookzoenen
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 88 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8046 VANSEVENANT, GEORGES
Verzuurde vruchten
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 100 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8047 VANSEVENANT, GEORGES
Vrolijke ziltigheid
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 101 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8034 VANSEVENANT, GEORGES
Zingende stormwind
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 101 pp.
z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8031 VANSEVENANT, GEORGES
Zoenende klappen
Brasschaat Eigen Beheer 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 112 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3752 Veeke, Andre Van Der Etsen Richard Beek
Spaanse Aarde Onder Glazuur*
Middelburg 1986 Sylo 1e Druk Serie: nr.
Geniet Nieuw 8vo pp.
ongepagineerd, 7 etsen, 7 gedichten, vijftig jaar na het uitbreken van de burger oorlog
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
10671 Veeke, André van der, Hans Verhagen
Reizegers voor alle richtingen, gedichten 1993-2003
Vlissingen 2004 ADZ 1e druk Serie: nr.
softcover bnieuw 8vo 112 pp.
nawoord Hans Verhagen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9853 VEEN, JAN VAN (SAMENST.)
Candlelight 4
Baarn 1984 Mingus 1e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo 127 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
11268 Velzen Jaap van, ill. Lidia Schinkel
De tuimelaar, poezie van het gevoel
Middelburg 2000 ADZ 1e druk Serie: nr.
zeer goed 12 x 17 cm. pp.
95 pp., genummerd 157/500,
Foto: ; 18 Euro
11269 Velzen Jaap van, ill. Lidia Schinkel
Verzamelwoede, bedachtzame gedichten
Vlissingen 2003 ADZ 1e druk Serie: nr.
zeer goed 12 x 17 cm. pp.
73 pp., genummerd 192/400,
Foto: ; 18 Euro
29 Verbart, Andre
Gedichten*
Amsterdam 1999 Querido 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 56 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11242 Verbart, Lucie
Zeepbellen
bergen op Zoom 1980 WEL 1e druk Serie: WELPoezie nr.53
geniet zeer goed 8vo pp.
oplage: 300 expl.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
53 Verhaar, Theo
Het Badwater van de Fotograaf*
Amsterdam 1996 De Harmonie 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 49 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
191 Verhaar, Theo
Uitzaaiingen*
Amsterdam 1994 De Harmonie 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 59 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
192 Verhaar, Theo
Valscherm voor Erasmus*
Amsterdam 2000 De Harmonie 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 52 pp.
minimale sticker verwijderschade op voorplat
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
11202 VERHAGEN, HANS
Duizenden Zonsondergangen
Amsterdam 1995 De Bezige Bij 5e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
70 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
11248 Verhagen, Hans
Echoput & Luchtkasteel
Amsterdam 1995 De Bezige Bij 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
65 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6000 Vianen, Bea
Liggend Stilstaan Bij Blijvende Momenten - Gedichten
Amsterdam 1974 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 50 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
9479 VILLON, FRANCOYS
Gedichten, Frans en Nederlands, de legaten, het testament, de losse gedichten en de balladen in het Bargoens
Brugge-Den Haag 1974 Orion-Scheltens & Giltay 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag goed goed 17 x 24,5 cm. 345 pp.
vertaald door J. Fieuws; met zwartwit illustraties in de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
11949 VILLON, FRANÇOYS
Les Oeuvres de Françoys Villon. Les Lais, Le Testament. Poésies diverses. Le Jargon
Den Haag 1941 A.A.M. Stols 1e druk Serie: nr.
half linn. gebruiksporen 8vo pp.
413/1000 genummerd expl. linnen op rug gehavend, in POEMS in FRENCH
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3750 Vinkenoog, Simon Omslag Lucebert
Heren Zeventien - Proeve Van Waarneming*
Amsterdam 1987 De Bezige Bij 3e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 11 x 17,5 cm. 50 pp.
De Bezige Bij poeziepocket nr. 2 , nawoord R A Cornets de Groot
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9505 Vlaskop, Anton en Chris Metdepenningen
Er bloeien zoveel rozen … met tekeningen en houtsneden van Chris Metdepenningen
Ledeberg 1967 Eigen beheer, erasmus 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 17,5 x 25 cm. 78 pp.
genummerde oplage. Dit is nr. 121, Met opdracht en gesigneerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
11148 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge )
Aol Zeêuws Vandaège
Oost-Souberg 2001 Stichting Zuudwest 7 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
39 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11142 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge )
Beeldentuin
Amsterdam 1990 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
48 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11144 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge )
Mijn Antieke Vrienden
Amsterdam 1991 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 14 x 21cm. pp.
54 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11146 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge )
Nog niet thuis
Amsterdam 2001 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
32 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11151 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge ) Ko de Jonge
Verloop van stilte
Alkmaar 1999 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
52 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11145 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge ) Ko de Jonge
Werelddierendag, Gedichten met tekeningen van Ko de Jonge
Alkmaar 2001 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
36 en 4 p.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11150 Vleugelhof, Lou ( ps. L P de Jonge ) Ko de Jonge
Zeven manieren van zwemmen
Alkmaar 1989 De Beuk 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
62 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
10475 VLIET, EDDY VAN, J. Bernlef
Jaren na maart, Nawoord J. Bernlef
Amsterdam 1986 De Bezige Bij 3e druk. 1e als PP Serie: De Bezige Bij Poezie Pocket nr.8
softcover goed 10,5 x 17,5 cm. pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
2464 Voeten, Bert
Een bord bekijken
Amsterdam 1966 De Bezige Bij 1e druk Serie: LP nr.139
softcover goed 12mo 68 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3498 Vollenhoven, Pierre Van Jan Koevoets
Jaag De Vrede Na
Breda 1981 De Geus Serie: nr.
Geniet Goed 8vo 23 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9964 VRIES, THEUN DE
De Chinese Kalender, gedichten en spreuken uit dertig eeuwen in het nederlands herdicht door Theun de Vries
Amsterdam 1956 Pegasus 1e druk Serie: nr.
hardback zeer goed 8vo 100 pp.
bronvermelding,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
3717 Vries, Wim De
Van 8 Tot 5*
Amsterdam 1975 Van Gennep 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 38 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
8864 Vroman, Leo
Dierbare Ondeelbaarheid
Amserdam 1989 Em. Querido's Uitgeverij Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover As New 68 pp.
Gedichen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9906 WAALS, J. VAN DER / LAND, SIPKE VAN DER
De mooiste gedichten van Jacqueline van der Waals verzameld door Sipke van der Land
Kampen Kok 2e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed 11 x 20 cm. 44 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3903 Warren, Hans
Winter in Pompei
Den Haag 1975 Bert Bakker 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 40 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
180 Warrinnier, Alfred
Porismen*
Leuven 1992 uitgeverij P 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 40 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
10145 WEEMOEDT, LEVI
Liedjes van Welzijn, Volksgezondheid & Cultuur
Antwerpen-Amsterdam 1992 Contact 2e geijzigde druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 60 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
11258 Westplate Rita, Martien Beversluis voorwoord
Goudschaduwen
Oostburg z.j., Pieters 1e druk Serie: nr.
Gebonden, kunstleer zeer goed 8vo pp.
37 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11152 Wiebrens-Beekman, A.
Uit de oude doos, een bundel gedichten van weemoed, humor en een stukje folklore
Bruinisse 1987 Gemeentebestuur 1e druk Serie: nr.
Gebonden, kunstleer, goudopdruk als nieuw 8vo pp.
78 pp., geill met met een aantal kleine z/w foto's,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
9847 WIEG, ROGI, inleding en samenstelling
Ieder hangt aan zijn gevallen toren, Jonge Vlaamse en Nederlandse dichters
Amsterdam 1988 Nijgh & Van Ditmar 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 80 pp.
Zwagerman, LANOYE, Inderwisch, Jansma, ea
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11295 WILDERODE, ANTON van, Fil. Coupe
De dag sneeuwt dicht, Kerst- en wintergedichten met frafiek van Fil. Coupe
Tielt 1998 Lannoo 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo pp.
64 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
1384 Wilson, Raymond ed. ill by Tony Meeuwissen
Time's Delight
London 1977 Book Club Associates 1st ed. Serie: nr.
hardback good in good DJ 4to 176 pp.
Poems for all seasons chosen by R. Wilson.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 19 Euro
11257 Wim Hofman,Lou Vleugelhof,A vd Veeke, A Verbart ea
Zo gezegd een gedicht, twaalf dichers, bloemlezing
Middelburg 2000 Mea Sponte 1e druk Serie: Kaaischrift nr.2
softcover zeer goed 8vo pp.
32 + 4 blz.,, oplage: 250 expl., L Geerse,F Bergwerff,Wim Hofman,Y Né,R v Hese,M Ros, J Rijks,T Schrijer,A vd Veeke, A Verbart,Lou Vleugelhof en H v Waarsenburg
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
3727 Winkler, Kees
Vers uit De Veren*
Amserdam 1982 De Arbeiderspers 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 41 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
1388 Zahl, Peter-Paul
Het lijkt wel vrede
Amsterdam 1980 Van Gennep 1e druk Serie: nr.
paperback goed 117 pp.
vert. en gekozen door Gerrit Bussink
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9904 ZIJL, WIL VAN ill. VEEN, FIEL VAN DER
Moeder onze kraai is dood, ja kind we kopen een nieuwe
Amsterdam 1974 Kosmos 1e druk Serie: nr.
softcover 13 x 19 cm. pp.
ongepagineerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
11204 ZOETJE JOBSE, NEELTJE.
Buiten het bereik van lantarens
Amsterdam 1986 Rap 1e druk Serie: nr.
softcover als nieuw 8vo pp.
38 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3699 Zonderland, Peter
Schaduwen*
Amsterdam 1984 Querido 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 47 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
190 Zuiden, Henk van (ed.)
Zij vonden de naam die zou blijven - Nederlandstalige gedichten over familie*
Utrecht 1996 Kwadraat 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 8vo 95 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3686 Zuiderent, Ad
Cycling; Recycling*
Amsterdam 1984 De Arbeiderspers 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 58 pp.
Poems in Dutch by Ad Zuiderent with translations into English, German, Czech, & Serbo-Croation.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
3731 Zuiderent, Ad
De Afstand Tot De Aarde*
Amsterdam 1974 De Arbeiderspers 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 8vo 56 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro