Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen
2777 Aafjes, Bertus e.a
Hier is Oisterwijk
Utrecht z.j. Bruna 1e druk Serie: Zwarte Beertjes nr.520
pocket goed 96 pp.
Geill. Schuttersgilden
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9332 ANWB Polders, Loek - Scholten, Herman - Doorgeest, Yvon
De Mooiste Steden Van Nederland
Amsterdam Reader's Digest Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Nieuw Nieuw 23,5 x 31 Cm. 324 pp.
Onder redactie van Jac. G. Constant.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9331 ANWB
Toeristische atlas Van Nederland
Amsterdam 1989 Reader's Digest Eerste Druk Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Nieuw Nieuw 25 x 30,5 Cm. 220 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
2761 Archiefdienst
Het raadhuis van Roosendaal en Nispen door de eeuwen heen
Roosendaal z.j. Huisdrukkerij 1e druk Serie: nr.
brochure goed 8vo 10 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
953 Balen, Mr. W.J.
Naar de indische wonderwereld; met van Linschoten
1967 A'damse boek en courant Mij. 1e druk Serie: Die grootste van dit volk/ABC nr.
pocket goed 211 pp.
rug verkleurd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4,95 Euro
2226 Bardoel, Jo e.a.
Informatie in Nederland - Theorie, Achtergronden
Groningen 1987 Wolters-Noodhoff 1e druk Serie: nr.
originele omslag zeer goed 8vo 231 pp.
communicatie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
2225 Bardoel, Jo e.a.
Media in Nederland - Feiten, Analyses
Groningen 1988 Wolters-Noordhoff 5e druk Serie: nr.
originele omslag zeer goed 8vo 228 pp.
Geill. Communicatie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
4047 Beishuizen, Jan En Evert Werkman
De Magere Jaren - Nederland in De Crisistijd 1929-1939
Alphen a/d Rijn 1980 Sijthoff 3e Herziene Druk Serie: nr.
Paperback Goed 8vo 239 pp.
geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
1406 Besselaar, Herman
Molens van Nederland - een rondreis door onze molenwereld
Amsterdam 1974 Kosmos 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed Stofomslag goed folio 142 pp.
Met foto's van Aart Klein en Hans Samsom en kaarten van F.W. Michels. (De eerste druk was het boek van de maand april 1974) molens
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2776 Besselaar, J.H.
Noord-Brabant en Limburg
Amsterdam-Brussel 1966 Elsevier 1e druk Serie: Elseviers reisgidsen -U nr.15
pocket goed 239 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1521 Bijhouwer, Prof. Dr. Ir. J.T.P.
De Steden
Amsterdam 1951 Contact 1e druk Serie: De Schoonheid van ons Land nr.10
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ folio 238 pp.
Veel fraaie z/w foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
1202 Bijkerk, J.C.
De laatste landvoogd
Leiden 1982 Sijthoff 1e druk Serie: nr.
softcover goed 295 pp.
geill. Van Mook en het einde van de Nederlandse invloed in Indie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
930 Bosscher, Dr. Ph. M.
Vlootvoogden en zeeslagen
1985 Wever 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
399 Bosscher, Ph. M. e.a
Het hard van Nederland: steden en dorpen rond de Zuiderzee
Bussum 1973 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
2242 Bouman, Prof. Dr. P.J. red.
150 jaar Koninkrijk der Nederlanden ( luxe editie)
Amsterdam 1963 Bussy 1e druk Serie: nr.
Gebonden als nieuw Stofomslag zeer goed 22,5 x 31 cm. 304 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
9342 Bouws, Tom Scherer, Kees - Keyzer, P.J. - Voogel, E.F. - Groo
Kijk Op Friesland
Amsterdam Elsevier Zesde Druk Serie: nr.
Hard Cover As New Good 22 x 29 Cm. 440 pp.
Met ca. 450 kleurenfoto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9341 Bouws, Tom Scherer, Kees - Seebus, J.H. - Tillema, K. - Keyze
Kijk Op Gelderland
Amsterdam Elsevier Zevende Druk Serie: nr.
Hard Cover As New Beschadigd 22 x 29 Cm. 493 pp.
Met ca. 500 kleurenfoto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9334 Bouws, Tom Scherer, Kees & Poelsr, J.P.
Kijk Op Groningen
Amsterdam Elsevier Elfde Druk Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag As New As New 22 x 29 Cm. 327 pp.
Met ca.400 kleurenfoto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9343 Bouws, Tom Scherer, Kees - Poelstra, J.P.
Kijk Op Groningen
Amsterdam Elsevier Zesde Druk Serie: nr.
Hard Cover Good Good 22 x 29 Cm. 327 pp.
Met ca. 400 kleurenfoto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1518 Brandligt, Walter e.a. foto's Karel Cleyn en Cas Oorthuys
Het Landschap
Amsterdam 1948 Contact 1e druk Serie: De Schoonheid van ons Land nr.3
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ folio 232 pp.
Veel fraaie z/w foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3923 Colijn, Dr. H ( Min. Van Staat )
Op De Grens Van Twee Werelden
Amsterdam 1940 Dagblad En Drukkerij De Standaard 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk 8vo 53 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
1965 Cornelissen, Dr Anthohy J. M.
Wilhelmus Van Nassouwe - een Nieuwe Historische Plaatsing
Nijmegen-Utrecht 1945 Dekker & Van De Vegt N.V. 1e druk Serie: nr.
paperback goed 8vo 80 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
5259 Couvee, D H en Dr. G Pikkemaat
1813-15 ons koninkrijk geboren
Alphen a/d Rijn 1963 Samson 1e druk Serie: nr.
paperback goed+ 8vo 191 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
1560 Dam, Dr. P.J. van den en Drs. J.M.W.G. Lucassen
H.J.H. Maas, 1877-1958 onderwijsman, literator en journalist
Tilburg 1976 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.37
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 174 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
520 Dijkhuizen, Sietze en Kees Scherer
Kijk op het groene Noord-Brabant
Amsterdam 1982 Elsevier Elsevier Serie: nr.
Gebonden zeer goed Stofomslag Goed folio 136 pp.
Een portret en een reisgids van het groene Noord-Brabant in woord en beeld. Rug van de stofomslag iets verkleurd. Peel, Markiezaat
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
2749 Eerenbeemt, Prof. Dr. H.F.J. M. van den
Bestaan en Bedrijvigheid - asp.v/h sociaal en economisch leven in de Stad en de Meierij van 's Hertogenbosch 1750-1850
Tilburg 1975 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.32
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 252 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2750 Eerenbeemt, Prof. Dr. H.F.J. M. van den
Ontwikkelingslijnen en scharnierpunten in het Brabants industrieel bedrijf 1777-1914
Tilburg 1977 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.15
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 169 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1215 Endt, Friso red.
Weet je nog wel de jaren dertig
Amsterdam 1955 De Bezige Bij 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 260 pp.
20,5 x 27 cm. 127 pagina's foto's.reportages, intervieuws, gesprekken over feiten en gebeurtenissen tussen 1930 en 1940. Mmv. H.C. Buurman, G.H. 's gravezande, Pol Kleijn, Henri Knap, H.J. Oolbekkink, Jan Vrijman en H. Van de Weg. Kleine beschadiging aan s.o.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3459 Faber, Ir. F J
Geologie Van Nederland
Amsterdam 1926 Mij. Voor Goede En Goedkope lectuur/Wereldbiblithe 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen, Goudopdruk Goed 8vo 468 pp.
Ned. Bibliotheek 498 . met 125 figuren, kaarten en profieklen, 19 zwarte en 3 gekleurde platen. register.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1966 Feith, Jhr. Jan
Wilhelmina Regina - Nederland gedurende veertig jaren, samengesteld in de veerig meest belangrijke onderwerpen
's-Gravenhage 1938 Zuid-Hollandse Uitgevers Maatschappij 3e druk Serie: nr.
Gebonden goed 8vo 196 pp.
Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1562 Franssen, Dr. J.J. M.
De Bossche arbeider in zijn werk- en leefmilieu in de tweede helft van de negentiende eeuw (2 delen)
Tilburg 1976 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.33
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 646 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
3618 Fuchs, Dr. J M En W J Simons
Shell Jornaal Van Nederlandse Stadspoorten
Rotterdam 1978 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 119 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
3619 Fuchs, Dr. J M En W J Simons
Shell Jornaal Van Nederlandse Stadspoorten
Rotterdam 1978 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed- 119 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
3595 Fuchs, Dr. J M En W J Simons
Shell-journaal Van Nederlandse Stadspoorten
Rotterdam 1978 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 12mo 119 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1221 Fuchs, Dr. J.M. en Simons W.J.
Shell journaal van Nederlandse monumenten
1974 Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 125 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
1222 Fuchs, Dr. J.M. en Simons W.J.
Shell journaal van Nederlandse stadspoorten
1978 Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 120 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
1598 Groen, A
Klederdrachten in Nederland
Delft z.j. Elmar 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 8vo 88 pp.
62 pagina's prachtige kleurenfoto's. folkore
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
9284 Groot, A. De Scherer, Kees
Nederland Wat ben je Toch Mooi
Amsterdam Tirion Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Good Redelijk 22 x 29 Cm. 364 pp.
Met medewerking van: Dr.TJ.W.R. de haan - P.Terpstra - R. Reyntjes - W. Boxma - Wina Born - Jac.Gazenbeek - J.H. Besselaar - A.C. De Gooyer - J.J. Schilstra - B. Kroon - R. Nieman - P.G. Bins - Dr.L. van Egeraat - Chr.C. Smits. Met een ten geleide van Prof. Dr. J.J.M. Timmers. Samenstelling en redactie door A. de Groot.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1558 Groothuis, Dr. L.H.A.
De Branbantse bisschoppen Bekkers en de Vet - wegbereiders van een vernieuwingsbeweging
Tilburg 1973 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.28
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 312 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9308 Grootveld, Henny & Buter, Adriaan ed. Lucas, Rob - Loerts, Arend - Vegte, Henk van De -
Bekijk Het Oosten Eens Anders ( Gelderland en Overijsel)
Leeuwarden M.A. Van Seijen Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Very Good Good 23 x 30 Cm. pp.
Samenstelling door Wim de Vries en Laura Luiks. Tekst en fotoboek
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
1528 Haan, Dr. Tj. W. R. de e.a
Nederland wat ben je nog mooi
Amsterdam 1979 Tirion 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Stofomslag Redelijk 4to 364 pp.
geill. 2 kl. Scheurtjes in stofomslag,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 21 Euro
1416 Haan, Dr. Tj. W.R. de red.
Folklore der Lage landen
Amsterdam-Brussel 1972 Elsevier 1e druk Serie: nr.
paperback goed 350 pp.
Rijk geill. Met bijdragen van Hil Bottema, S.J. van der Molen, B.W.E. Veurman, Wina Born, Dr. P.J. Meertens, R. van der Linden en A. Buter.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
2737 Haar, Jaap ter
Geschiedenis van de Lage Landen (4 dln.)
Haarlem 1975 Fibula-Van Dishoeck 3e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
geill. Met o.a. ill. Van Rien Poortvliet. Rug s.o deel 2 verkleurd. 21.5 x 30 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 60 Euro
1641 Helsdingen, samenst.
Hecht verbonden in lief en leed - voortzetting van "Daar werd wat groots verricht"
Amsterdam-Brussel 1946 Elsevier 1e druk Serie: nr.
half linn. goed small-4to 374 pp.
Met foto's, dundruk, sommige pagina's roestvl. Voorplat met lichte verkleuring/ Nederlands-Indie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
3440 Heusden, Elsa Van Foto's:W F Van Heemskerck
Bonte Kleren En Blanke Kappen
Den Haag 1948 Boek En Periodiek 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Zeer Goed Stofomslag Goed+ 8vo pp.
114 pp. en buiten de tekst 25 foto's, dit is het derde deeltje uit 'van eigen grond ', z.j. het stofomslag is ontworpen naar een Staphorster 'kraplap' . trefwoorden: beuken en strikken, hullen, Marken, Fryske klayinge, in en om IJsselemeer, knipmuts, poffers.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
2755 Heuvel, N.L.H. van den
De ambachtsgilden van 's hertogenbosch voor 1629
Utrecht 1946 Kemink 1e druk Serie: nr.
ingenaaid, papieren omslag goed 8vo 439 pp.
geill. En losse bladzijde met stellingen.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 65 Euro
1932 Houter, Frans den
Nederland Van De Weg Af Gezien
Rotterdam 1979 Shell 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 120 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1563 Hurk, Dr. W.J.C.C. van den
Het verborgen leven van de Abdij van Berne in haar parochies 1797-1857
Tilburg 1977 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.39
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 276 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2735 Jansma, Klaas red.
10.000 jaar geschiedenis der Nederlanden
Seijen 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 434 pp.
geill. Rode letters op bruin linnen band. Formaat: 23,5 x 30,5 cm. Populair en eendlig standaardwerk.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
6347 Joode, Ton De
Feesten in Nederland: Uitgegeven Ter Gelegenheid Van Het Vijftigjarig Bestaan Van De Nederlandse Middenstandsbank NV 1927-1977
Amsterdam 1077 NMB-Meijer Pers 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed Stofomslag Goed 22 x 27,5 Cm. 111 pp.
register, bronnen, geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
1408 Joode, Ton de
Folklore in het dagelijks leven - gewoonten en gebruiken in de Lage Landen
Alphen a/d Rijn 1977 Sijthoff 1e druk Serie: nr.
Gebonden l. besch. 4to 128 pp.
Geill. Rug beschadigd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3614 Kam, Jan Van De
Shell-journaal Van Het Waterlandschap
Rotterdam 1977 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Matig 12mo 123 pp.
enige vochtschade
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
10565 KAMPA, THEO EN HANS VANDERSMISSEN
Atlas van de monumenten in de Zeeuwse Delta
Alphen aan den Rijn 1983 Sijthoff 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag Goed+ 22 x 30,5 cm 204 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1228 Klol, Drs. R.H.J.
Archeologisch reisboek voor Nederland
Haarlem 1977 Fibula-Van Dishoeck 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 363 pp.
16,5 x 26 cm. Geill. Netjes geplastificeerd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3480 Koster, F
Ons Schoone Land
Amsterdam 1943 Allert De Lange 3e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed- 8vo 111 pp.
tekeningen en foto's, wat roestvlekjes, Heemschutserie 5
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3476 Kuile, Dr. E H Ter
De Torens Van Nederland
Amsterdam 1942 Allert De Lange 2e , Herziene Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk 8vo 109 pp.
Heemschut-serie 7, 57 foto's van torens buiten de tekst, index, Het boekje is geplastificeetd, met bibliotheekstempel, roestvlekken in papier en enige niet hinderlijke vochtplekjes. Gelet op de leeftijd redelijk exemplaar.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
395 Lagendijk, A
Scheepvaart van de lage landen
Rotterdam 1976 Wyt 1e druk Serie: nr.
softcover goed 96 pp.
Passagiersschepen in het Noord-Atlantisch Vaargebied, Veel foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9333 Landwehr, John
De Nederlander Uit En thuis. Spiegel van het Dagelijkse Leven Uit Bijzondere Zeventiende-eeuwse Boeken
Alphen aan den Rijn 1981 A.W. Sijthoff Eerste Druk Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag As New As New 21 x 26,5 Cm. 200 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
1238 Leeuwen, W.L.M.E. van red.
De liefde tot zijn land is ieder aangeboren
Haarlem 1941 De Haan 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 255 pp.
geill. 21 x 27.5 cm. Land envcolk van Nederland in Kunst en Letteren
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2554 Lintum, Dr C. te
Ons vaderland onder koningin Wilhelmina - Met portretten als illustratien
Zutphen 1927 Thieme & Cie 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 4to 349 pp.
Populaire uitgave van Nederland en de Indien gedurende de laatste kwart-eeuw
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
1173 Looyen, A.J.L.
Tussen Maas en Schelde
Gebr. Veen- Berchem- Het echte Kruis 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 36 pp.
plaatjesalbum. 30 x 23 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
2583 Lopez, Robert fotografie: Weerbijn, Tom
Hofjes in Nederland
Haarlem 1983 Gottmer 4e druk Serie: nr.
softcover goed- folio 160 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2410 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En De Lagere School
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek B.V. 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.5
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
Blz. 113 t/m 140
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2412 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En De Mooie Natuur
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek B.V. 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.3
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
Blz. 57 t/m 84
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2408 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En De Textielnijverheid
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek B.V. 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.7
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
blz. 169 t/m 196
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1119 Manning, Dr. A.F, red.
Erfgoed van Nederland
Amsterdam 1984 Reader's Digest 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 427 pp.
geill. 24 x31 cm. Wat ons bleef uit een roerig verleden
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
9280 Manning, Prof. Dr. A.F.
Erfgoed Van Nederland. Wat ons Bleef uit Een Roerig Verleden
Amsterdam-Buitenveldert The Reader's Digest Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag As New Very Good 24 x 31 Cm. 427 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1997 Molen, S. J. van der en Vogt, Paul
Onze Folklore - het jaar rond
Amsterdam-Brussel 1980 Elsevier 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed Stofomslag Goed 4to 264 pp.
geill. Kleur en z/w
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2752 Mooij, Drs. Ch. C.M. de
Over Aristocraten, Keezen en Preekstoels Klimmers - voorgesch. en totstandbrenging v/d omwenteling van 1975 te B. op Z.
Tilburg 1981 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.52
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 204 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
219 Mulder, G.J.A. Red.
Handboek der geografie van Nederland deel III
Zwolle 1952 Tijl 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Stofomslag licht beschadigt 4to 514 pp.
geiil. Uit de inhoud: 3. Amsterdam door Drs. J. Diederich, 4. Het havengebied van Rotterdam door Drs. J. Kreiken, 5. 's gravenhage door Dr. Jan van Wijk, 6, De noordoostpolder wn verdere inpoldering van het Ijsselmeer. De grote kaart achterin het boek= Intelligentie-klassengemiddelde 1948
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
1241 Naber, Johanna W.A.
Overheersching en vrijwording: geschiedenis van Nederland tijdens de inlijving bij Frankrijk 1810-1813
Zwolle 1909 Tjeenk-Willink 1e druk Serie: nr.
gek. goed 345 pp.
geill. Onder toezicht van E.W. Moens, direkteur van 's Rijks Prentenkabinet - Geschiedenis van Nederland tijdens de inlijving bij Frankrijk juli 1810-november 1813- met goud bekroond door Teyler's Tweede Genootschap. Waarschijnlijk heringebonden door bibliotheek. Van binnen ziet het boek er goed uit. Trefw: Napoleon
Foto: GeenFotoBeschikbaar 23 Euro
3479 Nispen Tot Sevenaer, Jhr. Dr. E O M Van
Nederlandsche Kasteelen
Amsterdam 1943 Allert De Lange 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk 8vo 110 pp.
Heemschut 20, geill en 34 buitentekst foto's, Band beschadigd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9281 NN
Dorpen in Nederland. Een toeristische Gids naar meer Dan 250 Historische dorpen en Stadjes
Amsterdam 1999 Reader's Digest Serie: nr.
Hard Cover Nieuw 18,5 x 28,5 Cm. 480 pp.
Met ca. 40 wandelroutes.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4439 Noord-Holland, Bestuur
Waar Zetelt En Wat Doet Het Provinciaal Bestuur Van Noord-Holland
Z.P. 1966 Eigen Beheer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Flexband Goed 17,5 x 25 cm. 128 pp.
Mica op de band laat wat los bij de rug. Foto's z/w, provinciewapen in kleur, 3 uitklapbare plattegronden van het provinciehuis te Haarlem en in de band een kaartje in kleur van het streekplan Noord-Kennmerland
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
973 Onbekend
Contrast '45 '70
Amsterdam-Haarlem 1970 Onbekend 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 141 pp.
Een kwart eeuw Nederland in woord en beeld
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1935 Onbekend
Logboek Natuur - een Verkenning Van Twaalf Nederlandse Natuurgebieden
Amsterdam Amro Bank 1e druk Serie: nr.
Gebonden redelijk Zonder Stofomslag / No DJ 4to 120 pp.
beschreven op voorplat en eng. Pagina.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
2847 Onbekend
Oranje En Indonesie - Officieel Herdenkingsalbum
Z.P. z.j. Geen Uitgever Verlmeld 1e druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk 4to 48 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2753 Oudheusden, Drs. J.L.G. van en Drs. J.A.M. Verboom
Herstel- en Vernieuwingsbewegingen in het bevrijde zuiden - Eindhoven, 's Hertogenbosch en Waalwijk 1944-1945
Tilburg 1977 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.38
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 317 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3460 Ozinga, Dr. M D
Ons Eigen Land - in zijn rijke Verscheidenheid - Bevattende 44 studies met 242 afbeeldingen over karakter, leven en bedrijf onzer elf Provincies
Amsterdam 1942 Wereldbibliotheek 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Zeer Goed 14 x 20 cm. 396 pp.
W.B. nr. 749.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2951 Poortenaar, Jan Ed.
Wilhelmus Van Nassouwe
Naarden In Den Toren 3e Druk Serie: nr.
Gebonden Leesexplaar 8vo 71 pp.
tekstverklaring, melodie en toonzetting - met notenschrift
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
2785 Pos, G.A.
Rijwieltochten langs rustige wegen (deel 1)
Amsterdam 1918 A.N.W.B. 2e druk Serie: nr.
gebonden, half linnen zeer goed 8vo 72 pp.
geill. En een grote doorzichtige kaart die bestemd is om op de Bondsatlas te worden gelegd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
3514 Rhyn J. Van
Holland a Pocket Guide
Amsterdam Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 95 pp.
year unknown
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3596 Rooijen, Maurits Van
Shell-jounaal Van Nederlandse Parken En Plantsoenen
Rotterdam 1984 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 12mo 125 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
5298 Rooymans, G J
Stam en staat - geschiedenis van het nederlandse volk van de vroegste tijden tot heden
Amsterdam 1951 Urbi et Orbi 1e druk Serie: nr.
Gebonden redelijk 8vo 638 pp.
met 106 historische portretten en 47 kaarten, overzichten, register, de boekband is vuil/onfris,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1530 Roy van Zuydewijn, Noortje van
Met het oog op onderweg - een tocht in woord en beeld langs monumenten in Nederland
Amsterdam 1974 Van Kampen 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed 4to 144 pp.
geill. En dertien overzichtskaarten.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
2751 Scheerder, J. o.s.c.
Henricus van den Wijmelenberg: een religieus emancipator in Oost-Brabant 1800-1881
Tilburg 1976 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.35
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 311 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2051 Scherer, Kees en Jan Romein
Hier is Nederland - Les Pays Bas - Holland
Utrecht 1960 Bruna 1e druk Serie: Zwarte Beertjes nr.262
pocket goed 63 pp.
63 pagina's tekst. Aangevuld met z/w foto's. Zwart Beertje 262/263. Zeer goed exemplaar
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
3478 Sierksma, Kl
Nederlands Vlaggenboek - Vlaggen van Nederland, provincies en gemeenten
Utrecht-Antwerpen 1962 Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Pocket Goed- 12 x 17.5 cm. 156 pp.
met tekeningen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2754 Slootmans, C.J.F.
Paas- en Koudemarkten te Bergen op Zoom 1365-1565 (3 delen)
Tilburg 1985 St. Zuidelijk Historisch Contact 1e druk Serie: Bijdr. t/d geschiedenis v/h zuiden van Nederland nr.64
Gebonden zeer goed Stofomslag goed 8vo 1789 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 55 Euro
10310 SMISSAERT H. JHR MR. red.
Nederland in den aanvang der twintigste eeuw, Geschetst in woord en beeld door verschillende schrijvers
Leuven 1910 A.W. Sijthoff, 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed- 20 x 26 x 6 cm. 1037 pp.
kaart, ill, register, de band is redelijk maar zit "wat ruim" om het het boekblok,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2736 Tamse, Dr.C. A.
Nassau en Oranje in de Nederlandse geschiedenis
Leiden 1979 Sijthoff 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 422 pp.
geill. 20 x 25.5 cm. S.o iets verkleurd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
1086 Te Lintum, Dr. C.
Ons vaderland onder koningin Wilhelmina
Zutphen 1927 Thieme 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ 349 pp.
geill. 18 x 23 cm. Met (veel paginagrote) portretten als illustratien - populaire uitgave van "Nederland en de Indien gedurende de laatste kwart eeuw".
Foto: GeenFotoBeschikbaar 60 Euro
1529 Timmers, Dr. J.M.M.
De Glorie van Nederland
Amsterdam-Brussel 1982 Elsevier 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Stofomslag goed 4to 382 pp.
Geill. De Glorie van Nederland is een leidraad door het verleden, een gids voor ieder die oog heeft voor de trotse historie van ons land.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 23 Euro
9340 Timmers, Prof. Dr. J.J.M Scherer, Kees - Zanders, J.M. - Tillema, K. - Hey
Kijk Op Limburg
Amsterdam Tirion Serie: nr.
Hard Cover As New 22 x 29 Cm. 447 pp.
Met ca. 500 kleurenfoto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2783 Vanweesenbeeck, Cees
De geschiedenis van de openbare drinkwatervoorziening te Bergen op Zoom
Bergen op Zoom 1985 Juniorkamer "het Markiezaat" 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 20.5 x 29 cm. 56 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
3458 Ven, D J Van Der
De Torens Zingen! - Nederlandsche torens en hunne Klokkenspellen
Amsterdam 1916 Meulenhoff 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 12mo 227 pp.
Met 62 afbeeldingen naar photographische opnamen. Photo-uitgave no. 3 van de Meulenhoff-editie. Het achterplat heeft een scheurtje van 4,5 cm in de vouw naar de rug, het voorplat 1 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
909 Verhave, Joke en Jan Peter
Jan de prentenknipper (1789-1870)*
Goes 1993 De Koperen Tuin 1e druk Serie: nr.
Gebonden nieuw 21.5 x 30.5 cm. 104 pp.
Zeeuwse volkskunst langs 's Heeren wegen. "Jan de Prentenknipper " is het verhaal van een zwerver, doe langs 's Heeren wegen trok, leurend met zijn zelfgemaakte bijbelprentjes. Soms vervaardigde hij, in ruil voor kost en inwoning, in dezelfde naieve stijl een prent van een hofstede, met rondom taferelen van het werk op het land. Generaties lang zijn ze overgeleverd, bewaard in bijbels, ingelijst aan de muur, als een herinnering aan het lven van onze voorouders. Doorgegeven zijn ook de verhalen over deze "schurenslaper". Dat hij leed onder gebrek - Jan was klein en had een kromme rug - was zeker. Toch kon niemand vertellen hoe hij precies heette en waar hij vandaan kwam. Men beweerde dat Jan dominee was, vanwege misdragingen afgezet. De menigen verschilden, van "Het is zo'n beste niet geweest tot 'Jan was een vroom mens". Joke en Jan Verhagen beschrijven de speurtocht naar de ware identiteit van "Jan de prentenknipper", zijn leven en werk. Ze geven een beeld van een door het leven getekend mens, die zich wende tot God. Met veel liefde heeft hij zijn prentjes gesneden en gekleurd. Hoewel dit boek over een Zeeuwse prentenknipper gaat, staat Jan model voor veel "prentenknippers" uit onze historie. Het boek is rijk geillustreerd met veel ingekleurde prenten. Kortom: "Lieve Kunst" van hoog niveau.
Foto: 909 65 Euro
479 Voorbergh, Cruis
Erfenis van eeuwen
Amsterdam 1962 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Hoofdstuk over Walcheren
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
617 Vrijburg, Ir. G.S. e.a.
Een ereschuld ingelost
1973 Comite 15 augustus 1970 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed 142 pp.
geill. 22 x 28 cm. Op 15 augustus 1970 werd een ereschuld ingelost; 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de tweede wereldoorlog.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
2775 VVV - Noord-Brabant -Eindhoven
Reisboek voor Noord-Brabant
Eindhoven 1956 VVV 1e druk Serie: nr.
ingenaaid goed 12mo 798 pp.
geill. + uitklapkaart
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
1227 Werumeus Buning, J.W.F.
Ik zie, ik zie, wat gij niet ziet; zwerftochten door ons land
Amsterdam Querido 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 294 pp.
nieuwe vermeerderde uitgave, geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
4238 Wielek-Berg, W
Ons Nationale Monument
Amsterdam 1955 Ivio, Stichting 1e Druk Serie: nr.
Geniet Goed 8vo 16 pp.
AO nr. 559
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1171 Wigman, A.B.
Zo leeft de Hoge Veluwe
1960 Rama 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 108 pp.
plaatjesalbum. 22.5 x 30 cm. Ill. Van Frida Holleman en Rien Poortvliet
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2744 Winkler Prins red.
Het jaar in woord en beeld; encl. Jaarboek 1977
Amsterdam-Brussel 1977 Elsevier 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 392 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4603 Wolters, Max, Inl. En Samenst.
Prisma Toeristengids Oveijssel, Gelderland, Utrecht
Amsterdam 1966 Het Spectrum 2e Verbeterde Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12mo 271 pp.
Prisma nr.925, ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
5079 Woudt Collectief
Wie Wat Waar - Sijthoff's Almanak 82/83
Alphen a/d Rijn 1982 Sijthoff 1e Druk Serie: nr.
Paperback Goed 13 x 20 Cm 260 pp.
geill., register,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
5080 Woudt Collectief
Wie Wat Waar - Sijthoff's Almanak 83/84
Alphen a/d Rijn 1983 Sijthoff 1e Druk Serie: nr.
Paperback Goed 13 x 20 Cm 239 pp.
geill., register,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3824 Zandstra, Evert Foto's Bram Wisman
Onbekend Nederland - Drieentwintig speurtochten naar het leven der Mensen
Amsterdam 1959 De Arbeiderspers Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Goed 17,5 x 24 cm. 304 pp.
met kaarten en foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1226 Zandstra, Evert
Shell Boerderijengids
Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 127 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3601 Zandstra, Evert
Shell Toergids Langs Burchten En Buitens
Rotterdam z.j. Shell Nederland BV Serie: nr.
Soft Cover Goed 12mo 128 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
1224 Zandstra, Evert
Shell toergids langs Burchten enBuitens
Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 128 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
1225 Zandstra, Evert
Shell toergids langs Oude dorpskerken
Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 128 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
2780 Zuidkwartier, 't - heemkundige kring
Tijding 1979/2
Ossendrecht 1979 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
reader redelijk 4to 66 pp.
Huijbergen, Woensdrecht, Putte en Ossendrecht Zuidwesthoek
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
2781 Zuidkwartier, 't - heemkundige kring
Tijding 1980/1
Ossendrecht 1980 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
reader redelijk 4to 85 pp.
Huijbergen, Woensdrecht, Putte en Ossendrecht Zuidwesthoek
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
2782 Zuidkwartier, 't - heemkundige kring
Tijding 1980/2
Ossendrecht 1980 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
reader redelijk 4to 72 pp.
Huijbergen, Woensdrecht, Putte en Ossendrecht Zuidwesthoek
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro