Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen
4672 Acht, R J M Van
Volksmuziek En Volksinstrumenten in Europa - Een Beeldverhaal
De Haag 1976 Haags Gemeentemuseum 3e Druk Serie: nr.
Geniet Goed 24 x 17 Cm. - Oblong 48 pp.
vouwtje in voorplat,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
8881 Amerongen, Martin Van
Zijn Blisem, Zijn Donder. Over De Mattheus Passe Van Johann Sebastian Bach
Amsterdam 2006 Ambo Achtste Druk Serie: nr.
Paperback Nieuw 126 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
1157 Andriessen, Pieter
Muziek zien 1
1985 Artis-Historia 1e druk Serie: nr.
Gebonden gebruiksporen 159 pp.
Plaatjes Album.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
4305 Beek, Joost Van
Shell-journaal Van Nederlandse Harmonie- En Fanfare-Orkesten
1981 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 124 pp.
geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
4632 Beethoven
Beethoven - Samtliche Lieder Fur Eine Singstimme Mit Klavierbegleitung
Leipzig 1933 Peters Serie: nr.
Soft Cover Good- 19,5 x 27 cm. 193 pp.
Edition peters nr. 180, covers foxing,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
11287 Benda, Dr. L.
Buch der Lieder, 253 beliebte Volksweisen aus alter und neuer Zeit, Für Mittlere Singstimme Mit Pianobegleitung
Braunschweig Henry Litolff´s Verlag 1. Aufl. Serie: Collection Litolff nr.846
hardback good- 21 x 28,5 cm. pp.
n.d. (ca. 1929), 281 pp., rug wat beschadigd aan kanten,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 52 Euro
6619 Berkel, Cor Van
Carl Maria Von Weber
Haarlem 1948 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 282 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr. 1
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6605 Berkel, Cor Van
Gioacchino Rossini
Haarlem 1950 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 260 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
4505 Bernet Kempers, Dr. K Ph
Meesterd Der Muziek
Rotterdam 1942 Brusse 2e , Herziene Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Goed 8vo 260 pp.
Levensbeschrijing van dertig der grootste componisten met hun portret, vermeldng hunner werken en van het belangrijkste, dat over hen is geschreven. Gevolgd door alphabetisch gerangschikte biopgaphische aanteekeningen over drie honded anderen.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
6755 BERNET KEMPERS, Dr. K. PH
Muziekgeschiedenis
Rotterdam 1932 Brusse 1e druk Serie: nr.
gebonden, versierd linnen zeer goed 8vo 350 pp.
Met 25 afbeeldingen, 17 muziekvoorbeelden en een register,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
1315 BLEIJ-PEL, MARIJKE (RED.)
Voor de kinderen van Korach - Dramatiek en Liturgische Gestalte van de Psalmen ** - De Lofzang - De 'Hallel'-psalmen 113-118
Amsterdam 1987 Prof.Dr. G. van der Leeuw-Stichting 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 4to 96 pp.
80 p. en XVI muziekschrift
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4509 Bos, Han
Muziekwijzer ( 5 delen)
Den Haag Bert Bakker Serie: nr.
Pocket Goed 12mo pp.
Ooievaars 35, 36, 120, 121 en 71, I, beknopte biografieen van Bach tot Bartok, 208 pp. 1e druk, 1957. II, De grote zaal, 224 pp., 1e druk 1957. III, De kleine zaal, 168 pp., 1e druk, 1960. IV, Opera en Ballet224 pp., 1e druk, 1960. V, Klinkend geloof, 245 pp., 1e druk, 1958.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
5086 Bourniquel, Camille
Chopin
Utecht-Antwerpen Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12mo 186 pp.
Pictura- het geillustreerde pocketboek nr.3, z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
10050 BOUWMAN, FRANCIS
Hit Dossier 1939 -1994 6e editie
Amsterdam 1994 Becht 1e druk Serie: nr.
paperback goed 16,5 x 25 cm. 576 pp.
register, het voorplat is onderaan ingescheurd en daarna met cellotape gerepareerd, een kleine oneffenheid anders zeer goed/als nieuw.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 45 Euro
3897 Breman, Paul
Spirituals - Noordamerikaanse Geestelijke Volksliederen
Den Haag 1966 Servire 4e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 160 pp.
muziek en tekst met inleiding, vertaling en toelichting van Paul Breman, z.j. Nr. 1
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2586 Briat, Juri
De Trompet - De hoogste telg van het koper gevolumeerd in het symfonieorkest (de bijlage)
Leuven 1992 Lemmensinstituut Leuven 1e druk Serie: nr.
softcover goed folio 183 pp.
Deze bijlage geeft een globale, maar duidelijke evolutie weer van de symfonische evolutie van de trompet, via orkest partituren.Bladmuziek - soms moeilijk leesbaar.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
7549 Brink, J en W A B Koesen
Het “Gavioli”-orgel van het Nederlands Openluchtmuseum
Arnhem Vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 17 x 24 cm. 36 pp.
geill., z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
9962 BRUNING, Fr. ELISEUS O.F.M.
Het Gregoriaans - Handboek voor kerkzangers, koorleiders en organisten
Doornik 1952 Desclée, St. Jan de Evangelist 3ebijgewerkte druk Serie: nr.
softcover goed 8vo 267 pp.
Voorwoord: Dom Jos Gajard OSB, register, de papieren band is wat verkleurd en wat ezelsoortjes,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
2585 Cambre, Luc
Geschiedenis vande trompet
Brussel 1988 muziek conservatorium 1e druk Serie: nr.
softcover goed folio 28 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
9364 Clifford, Mike Rex Features Ltd.& Londen Features International L
New Kids on the Block
New York 1990 Mallard Press Serie: nr.
Hard Cover Good Good 23,5 x 30 Cm. pp.
Boordevol kleurenfoto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
6841 Coleman, Wanda
Blues : Erzõhlungen
Frankfurt, Germany 1991 Eichborn AG 1. Auflage Serie: nr.
Hard Cover Very Good Jacket Good+ 8vo pp.
157 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7735 Cooper, B Lee
A Resource Guide to Themes in Contemporary American Song Lyrics, 1950-1985
New York … 1986 Greenwood 1th. Ed Serie: nr.
hardback very good 8vo 458 pp.
Foreword by Wayne A Wiegland,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 55 Euro
8948 Corte, Jules De
Ik Zou Wel Eens Willen Weten
Amsterdam 2005 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Hard Cover Nieuw 352 pp.
´Pluche´
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
7658 Coster, Gust de en Geert de Bruycker
WIT-LOF from Belgium - 40 jaar popgeschiedenis in België
Brussel 1990 BRT-uitgave 1e druk Serie: nr.
paperback goed 13 x 21 cm. 379 pp.
… de eerste volledige inventaris van de Belgische muziek. Aan de hand van feiten en anekdotes loodsen de auteurs je in 33 hoofdstukken doorheen 40 jaar popgeschiedenis, van de jaren 50 tot en met de jaren 80. De unieke discigrafie, samengesteld door Kris Dierxkx, maakt het verhaal compleet. Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 70 Euro
6772 De Leeuwerk
De Leeuwerk: Nationale zangbundel voor Roomsch Nederland - eerste bundel
Amsterdam 1914 R.K. Boek-Centrale 2e druk Serie: nr.
softcover goed+ 14 x 21,5 cm. 222 pp.
100 liederen met notenschrift voor stem en piano.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6771 De Leeuwerk
De Leeuwerk: Nationale zangbundel voor Roomsch Nederland - Uitgave voor Grooten - tweede bundel
Amsterdam 1917 R.K. Boek-Centrale 1e druk Serie: nr.
softcover goed+ 14 x 21,5 cm. 222 pp.
100 liederen met notenschrift voor stem en piano.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9376 Diverse medewerkers
Oor's Eerste Nederlandse Pop-Encyclopedie 1990
's-Gravenhage 2006 BZZToH Eerste Druk Serie: nr.
Hard Cover Goed+ 21,5 x 28,5 Cm. 455 pp.
7e editie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1913 Douglas, Peter eo
Pelham pop annual
London 1970 Pelham 1st ed. Serie: nr.
hardback good 4to 119 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
4304 Dresden, Sam
Stromingen En Tegenstromingen in De Muziek
Haarlem 1953 Erven Bohn 1e Druk Serie: nr.
Pocket Redelijk 12mo 192 pp.
VUB- tweede reeks nr. 49, div. registers
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
5078 Duif, A
Hitters En Toppers - Hoe Wordt Ik Snel Wereld Beroemd?
Laren Blitz 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Matig 17,5 x 25,5 Cm. 86 pp.
z.j., (tijdindicatie in het boek is Elvis presley 30 jaar jong), geill. Alles over de jeudmuziek van nu!, scheefgelezen, beschermmica beschadigd, enige verkleuring
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
5082 Engelman, Jan
Matthaeus Passion Van Johan Sebastian Bach / Oorspronkelijke Duits Tekst En Vertaling in Het Nederlands
Utecht-Antwerpen 1973 Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Geniet Goed 8vo 24 pp.
Oorspronkelijke Duitse tekst naar het evangelie van Matthaeus met bijvoegingen van C F Henrici ( 1700-1764) - Nederlandse tekst iov Het Min. van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen gemaakt door Jan Engelman met een inleiding van Wouter Paap.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
4630 Erk, Ludwig
Erk's Deutscher Liederschatz - Eine Auswahl der beliebtesten Volks-, Vaterlands-, Sodaten-, Jager-, und Studenten-Lieder fur eine Singstimme mit Pianofortebegleitung
Leipzig Peters Serie: nr.
Hard Cover Good 19 x 27,5 cm. 213 pp.
Die Texte und Melodien rividirt und auf deren Qellen zuruckgefuhrt von Ludwig Erk, ( no publishdate, ca. 1925 or earlier) , 200 lieder, some pencilmarks, (rebound?),
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6426 Ferrier, Winifred
Kathleen Ferrier Door Haar Zuster Winifred Ferrier
Utecht-Antwerpen 1955 Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Pocket Redelijk 12mo 185 pp.
ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
5087 Figus, Claude
Edith Piaf
Utrecht 1962 Bruna 1e Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12mo 159 pp.
ZB nr. 496, met z/w foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
12728 Folmer, Kist, van Eeden,Koopman, van Veen, Marrie Bot. Fotogr. Ea
The Programme, Het Programma, le programme, das Programm ( The Amsterdam Baroque Orchestra - Ton Koopman)
Bussum The Amsterdam Baroque Orchestra/Harlelijk 1e druk Serie: nr.
softcover goed 19 x 19 cm. pp.
zj., 108 pp.,discography, b/w ill., naam geknipt uit eerste pagina, 4-talig Frand-Duits-Nederlands-Engels, voorwoord Herman van Veen,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10274 Forrai, Katalin
Miusical observations among children of one to three years of age
Kodaly Seminar, Budapest 1970 Kecskemet, 1 th ed. Serie: nr.
stampled good- 20 x 28,5 cm. 24 pp.
some foxing, text in English.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
9367 Foss, Michael, John White arr. And Gail Lewton ill. Lewton, Gail
The Children's Song Book
Londen 1979 The Rainbird Publishing Group Limited Serie: nr.
Gebonden Met Stofomslag Very Good Good 22 x 28,5 Cm. 128 pp.
Music arranged by John White.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
1912 Fulpen, Har van
Beatles dagboek
Amsterdam 1982 Loeb 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed folio 192 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
11808 Furtwaengler, Wilhelm
Musique et verbe
Paris 1963 Albin Michel 1st ed. Serie: nr.
softcover very good+ 15 x 20 cm. pp.
frontispice, b/w photo, 202 pp.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
10163 Gat, Jozsef
Die Technik des Klavierspiels
Budapest 1978 Corvina Verlag 4. Aufl. Serie: nr.
hardback with Dj good in good- dj. 20,5 x 28,5 cm. 292 pp.
360 foto's, 105 ab, 126 beispiel,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 200 Euro
6604 Geraedts, Henri
Bela Bartok
Haarlem 1951 Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 206 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 19
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
9839 GERRITSEN, LISELORE
Teksten
NL Pepijn 2e druk Serie: nr.
softcover redelijk 8vo 136 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
8955 Groenewoud, Raymond van Het
Je veux De L´amour
Amsterdam 2000 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Hard Cover Nieuw 256 pp.
Met een voorwoord van Boudewijn de Groot.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 28 Euro
8937 Groot, Arjen F.
Musici Over Muziek
Soes 2003 Kairos Tweede Druk Serie: nr.
Soft Cover Nieuw 47 pp.
Uitspraken verzameld door Arjen F. De Groot.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
4510 Groot, Jan H De Eva
Het Vrij Nederlands Liedboek - Stantvastich is Ghebleven Mijn Hert in Thegenspoet
Amsterdam 1960 De Bezige Bij 2e Druk Serie: nr.
Pocket Goed 12mo 157 pp.
Voor het eerst verschenen op 1 april 1944 in bezet Nederland en wederom uitgegeven op 5 mei 1960
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
4135 H W S , bijeenverzameld, muziekbewerk. C Pameijer
Nieuwe Liederenbundel voor Zondagschool en huisgezin
Amsterdam 1895 Egelink 3e druk Serie: nr.
half linn. goed 14,5 x 22 cm. 276 pp.
135 liederen, tekst / 2 notenbalken
Foto: GeenFotoBeschikbaar 45 Euro
10171 HARTNACK, Joachim W
Grosse Geiger unserer Zeit
Guterslow 1968 Bertelsmann 1. aufl. Serie: nr.
hardback with DJ very good in good- dj. 336 pp.
incl. 14 pp. b/w ph., Index, Schalplatten- und Literaturverzeichnis, about: Kubelik, Ysaye, Auer, Elman, Thibaud, Busch, Kreisler, Flesch, Prohoda, Kulenkampff, Huberman, Menuhin, Heifetz, Oistrach, Stern, Ferras, Szeryng, Schneiderhan, Peinemann, Kogan ua,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
2826 Haskins, James with Kate Benson
The Stevie Wonder Scrapbook
London 1979 Cassel Ltd First Edition Serie: nr.
Original Wraps Good- No Jacket 4to 159 pp.
backstrip a little damaged.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
5093 Heerkens, Adriaan
Jazz, Muziek Van Deze Tijd
Amsterdam 1955 St. Ivio 1e Druk Serie: nr.
Geniet Goed 12 x 18 Cm. 16 pp.
AO-reeks 542, 7-1-1955, 12e jaargang, nr.2, geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
11288 Hölderlin, F.
Lieder und Gesänge, Nach Dichtungen von Friedrich Hölderlin. Mit Einl. u. Erläut. hrsg. von K. M. Komma
Tübingen 1967 Mohr 1. Aufl. Serie: Schriften der Hölderlin-Gesellschaft nr.5
hardback good+ 21 x 29 cm. pp.
XXXVIII, 95, (5) S. Mit zahlr. Notenbeispielen. Original-Leinenband,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
5083 Hontele, Andre
Muziek Voor De Onderwijzersopleiding
's Hertogenbosch 1970 Malmberg 2e Druk Serie: nr.
Gebonden, Flexband Goed+ 15 x 23 Cm. 93 pp.
war roest op de sneden
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3297 Hubert, Karel Red.
25 Jaar Popmuziek in Woord, Beeld En geluid- De Jonge Supersterren
Rotterdam 1988 Lekturama 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed Stofomslag Goed 22 x 28,5 cm. 124 pp.
Geen cd of lp bijgevoegd. Geill. De superstart van Michael jackson, Nena's '99 luchtballonnen', het fenomeen Wham, index, geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
6843 Hübner, Abbi
Louis Armstrong: Sein Leben, Seine Musik, Seine Schallplatten
Waakirchen 2000 Oreas 2. Auflage Serie: nr.
Soft Cover As New 8vo pp.
220 pp., ill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
11809 HUNT, REGINALD
A second harmony book
London 1965 Herbert Jenkins 1st ed. Serie: nr.
hardback good+ 8vo pp.
270 p., index, ill., About Modulation and chromaticism is devoted to writing for strings,pianoforte and organ. With a lot of exercises and examples,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3850 Hutschenruijter, Wouter
De Geschiedenis Der Toonkunst - Twaalf Voordrachten in De Volksuniversiteit Te Rottedam
Amsterdam De Maatschappij Voor Goede En Goedkoope Lectuur 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Goudopdruk Goed 327 pp.
z.j. , Nederl. Bib. 393
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
4303 Ives, Burl Ill. : Lynn Sweat
More Burl Ives Songs
New York 1966 Ballantine 1th Ed. Serie: nr.
Pocket Fair+ 12mo 224 pp.
75 songs with complete piano arrangements and guitar chords, arranged by Albert Haque
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
11807 Jeppesen, Knud, Schultz, Julie ubers.
Kontrapunkt, Lehrbuch der klassischen Vokalpolyphony
Leipzich 1971 VEB BREITKOPF& HARTEL 4e druk Serie: nr.
hardback with DJ good+ in good dj. 8vo pp.
232 p, ill., Danische ub.Schultz, Julie, namenverzeichnis,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
6602 Kat, Dr. A I M
Palestrina
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 273 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 18
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
2353 Keyzer, Jan
Bij Den Ingang Der Concertzaal - wenken voor de concertbezoekers die geen muzikale opleiding hebben genoeten
Rotterdam 1946 W.L. & J. Brusse N.V. 2e druk Serie: nr.
Gebonden, half linnen goed 4to 95 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
12337 KNÖDLER, Luc( DEBUSSY)
Debussy
Haarlem 1989 Gottmer 1e druk Serie: Gottmer Componistenreeks nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed s.o. zeer goed 8vo 256 pp.
geill., bibliografie, register,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10172 Kodaly Zoltan
A Zene Mindenkie
Budapest 1954 Zenemukiado 1e druk Serie: nr.
softcover poor 8vo 128 pp.
Bibliografia,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
6599 Kuringer, Paul
Johan Strauss
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 240 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. (1952?)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
10290 LEMOINE, ENRIQUE & CARULLI G., A. Danhauser
SOLFEGE DES SOLFEGES, VOL 1a
Paris, Bruxelles 1918 Henry LEMOINE & Cie 1e druk Serie: nr.
stampled good- 8vo 78 pp.
75 and 3 p., SOLFEGE DES SOLFEGES, Nouvelle edition pour voix de soprano…194 lessons,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6601 Loeser, Norbert
Gustav Mahler
Haarlem 1950 Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 209 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 15
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
6603 Loeser, Norbert
Moussorgsky
Haarlem 1952 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 260 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 22
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
6614 Loeser, Norbert
Richard Wagner
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 315 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr. 3
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
6620 Loeser, Norbert
Verdi
Haarlem 1948 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Redelijk 16 x 22,5 Cm. 300 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, linnen tussen rug en platten gescheurd, Componisten-serie nr. 5
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
10173 Lorinc, Dr. Kesztler
Osszhangzattan a klasszikus zene osszhangrendjenek elmelete
Budapest 1952 Zenemukiado 1e druk Serie: nr.
poor+ 16 x 23,5 cm 342 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
6939 Machtelt, Gullielmus vander & Marie Therese Coucke, Alfons de Belie, Dr. Vedastus Verstegen
Goddelijcke Lofsanghen - Liederboek van de Boudelo-Abdij - samengesteld vóór 1661 door G. vander Machtelt, monnik van Boudelo 1645-1661
Belsele 1994 Culturele Kring Boudelo 1e druk Serie: Culturele Kring Boudelo nr.5
gebonden, kunstleer goudopdruk zeer goed 30 x 22 cm. pp.
Facsimile van de Goddelijcke Lofsanghen op geel papier, ongepagineerd maar ca. de helft van het boek + 203 pp. Zijnde: Diplomatieke transcriptie met muzieknotatie in hedendaagse vorm en verklarende woordenlijst, 182 pp., Bespreking van de "Goddelijcke Lofsanghen" en de auteur, 17 pp., Hoe ontstond dit boek?, 3 pp., De meeste lezers zullen, die niet thuis zijn in de liefdesmystiek, zullen verwonderd zijn over de inhoud van sommige liederen of van delen ervan. Deze liederen maakte in de 17e eeuw deel uit van de gedachten- en devotiewereld van de Cisterciënzers en zijn ontstaan in de tijd van Rubens. Van deze uitgave zijn slechts 200 exemplaren gedrukt.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 170 Euro
2252 Mann, William
James Galway's Music in Time
Bussum 1982 Van Holkema en Warendorf 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed Stofomslag Goed 4to 383 pp.
register, meer dan 350 illustraties. Music in Time is een schitterend boek over het ontstaan en de ontwikkeling van de Westerse muziek, vanaf de eerste primitieve klanken tot en met de moderne klassieken, de jazz en de pop.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14,95 Euro
4627 Mendelssohn Bartholdy, Felix
Mendelssohn - Duette ( Friedlaender)
Leipzig Peters Serie: nr.
Hard Cover Good 19 x 26 cm. 73 pp.
Ed. Peters, no 1747, Felix Mendelssohn Bartholdy's Samtliche Werke - Duette fur Zwei Singstimmen mit Pianoforte-Begleitung, herausgegeben von Max Friedlaender, cover a bit discoloured, ( no publishdate, ca. 1925)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4628 Mendelssohn Bartholdy, Felix
Mendelssohn - Samtliche Lieder - Mezzo-Sopran Oder Baritin
Leipzig Peters Serie: nr.
Hard Cover Good- 19 x 26 cm. 171 pp.
Ed. Peters, no 1774b, Felix Mendelssohn Bartholdy's Samtliche Werke - Lieder fur Eine Singstimme mit Pianoforte-Begleitung, revidiert von Max Friedlaender, Ausgabe fur mittlere Stimme, some pencilmarks inside. ( no publishdate, ca. 1925)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2553 Mens, Harry (ini.)
Pavarotti in Holland
Hillegom z.j. Mens Makelaars 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 4to 49 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
9987 MENUHIN, YEHUDI en WILLIAM PRIMROSE, Denis Stevens, Theo Olof
De Viool en Altviool, met bijdragen van Denis stevens over de geschiedenis van het instrument, onder begeleiding en met een voorwoord van Theo Olof
Naarden 1977 Strengholt 1e druk Serie: Yehudi Menuhin Reeks nr.2
Gebonden, linnen goudopdruk, Goed+ 258 pp.
ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9742 Michiels, Freddy, voorwoord
De Strangers, Al Ons Liekes
Halle-antwerpen 1982 EKSTRA prod. 1e druk Serie: nr.
Gebonden, linnen met bandtekening zeer goed 23 x 129,5 cm. 172 pp.
Rijk geillustreerde liedjesteksten/naslagwerk in het Antwerps dialekt, platenhoezen, aangevulde bewerking naar een idee van de vrouwen van de Strangers tgv het dertigjarig bestaan,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 75 Euro
6606 Monikkendam, Marius
Igor Strawinsky
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 228 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 17
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
4308 Monnikendam, Marius
Brieven Van Beroemde Componisten Verzameld, Verdiettst En Ingeleid Door De Auteur
Amsterdam Het Spectrum Serie: nr.
Pocket Goed- 12mo 198 pp.
Prisma 321, z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
6611 Muller, H J M
Johannes Brahms
Haarlem 1948 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 271 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
6616 Muller, H J M
Tsjaikofski
Haarlem 1949 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 267 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr. 9
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
7206 Muller, Hans Peter
Mit Saitenspiel Und Spitzer Feder: Ein Musikalisches Karikaturenkabinett
Berlin 1982 Neue Musik Berlin 1.Aufl. Serie: nr.
Hardback Gut 20,5 x 19, 5 Cm. Oblong 178 pp.
Spine a bit damaged - top, cartoons
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
2827 Munshower, Suzanne
John Travolta Over John Travolta
Haarlem 1978 Oberon 1e Druk Serie: nr.
Garenloos Redelijk 4to 121 pp.
Wat roestvlekkig
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
5081 Mus, M Tekeningen: Pieter Holstein
Ik Laat Je Achter in Een Tranenpoel - Zesentwintig Diep Doorvoelde Smartekreten, Op Muziek Gezet Door Ton
Amsterdam 1985 Bert Bakker 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Zeer Goed 8vo pp.
ongepagineerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 11 Euro
6610 NN
Paganini
Haarlem 1948 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 207 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 4
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
3934 NN
Psalmen - Opnieuw naar het Hebreeuws bewerkt op de oorspronkelijke melodieen der Reformatie
's Gravenhage 1948 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Papieren Omslag Goed + 12,5 x 17 cm. pp.
Herziening van de berijming 1936 aangeboden aan de gereformeerde kerken in Nederland en aan de gereformeerde kerken in Indonesie, Uitgever: Administratie Geestelijke liederen uit den schat van de kerk der eeuwen. 150 psalmen, tekst en muziek, Onderkant voorplat wat verkleurd.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
5076 Otterloo, G Van
Ik Heb Je Lief ( Jeg Elsker Dig ) Levensroman Van Edvard Grieg
Amsterdam Strengholt 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Goed 16,5 x 24,5 Cm. 163 pp.
z.j, (ca. 1945), kleine gebruiksporen, pagina',s met roetsvorming
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
8951 P., Drs.
Tante Constance En Tante Mathilda
Amsterdam 2006 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Hard Cover Nieuw 376 pp.
´Pluche´
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
6255 Paytress, Mark
The Rolling Stones Files: Exclusive! 400 Recently Discovered Photographs from the Daily Mirror Achiv!*
Surrey, UK 1999 CLB 1th ed. Serie: nr.
hardback new in very good dj. 27 x 29,5 cm. 159 pp.
Foreword: Chris Jagger
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
8943 Peters, Arjan
De Broodschrijver, Over De Herman Brood-biografie Van Bart Chabot
Amsterdam 2006 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Paperback Nieuw 79 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
8942 Peters, Arjan
De Broodschrijver, Over De Herman Brood-biografie Van Bart Chabot
Amsterdam 2006 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Paperback Nieuw 79 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9774 PISTON. - ARBAN, J.B
Grande méthode complète de Cornet à Pistons et de Saxhorn - Volständige Methode des CORNET Á PISTONS und des FLÜGELHORN
Berlin Ed. Brote & G. Bock 1th ed. Serie: nr.
hardback Fair 22.5 x 30 cm. 249 pp.
VI and 243 pp., text in French and german, N.D. ( around 1900?), must be rebound,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 120 Euro
6617 Pols, Andre M
Franz Liszt
Haarlem 1959 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 277 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr. 16
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10040 POROT, MAURICE ET MIERMONT, JACQUES
Beethoven et les malentendus, Etude médico-psychologique
Rueil-Malmaison 1988 Ciba-Geigy 1e druk Serie: nr.
softcover very good 16,5 X 23 CM. 248 pp.
ILL., TEXT IN FRENCH,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
4511 Praag, Henri C Van Ill.: Berserik
Dat Hoor Je Dan...
Den Haag 1961 Bert Bakker 1e Druk Serie: nr.
Pocket Goed- 12mo 136 pp.
Ooievaar nr. 145, Klein scheurtje onderaan in de verbinding rug -voorplat
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
6773 PRICK VAN WELY, MAX
Het Bloeitijdperk van het Nederlandse Volkslied: Van het Ontstaan tot de Zeventiende Eeuw
Z.P. De Toorts 1e druk Serie: nr.
Gebonden. Linnen goed 13,5 x 21 cm. 176 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
2114 Puijenbroek, Dr. Frans van
Tilburgse toonzettingen - 125 jaar gesubsidieerd muziekonderwijs een sociaal-culturele verkenning
Tilburg 1994 St. BTCT 1e druk Serie: THR nr.4
softcover als nieuw 8vo 192 pp.
Met foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
4631 Rennes, Catharina Van
Windekelken Zes Liedekes Voor Meisjesstemmen Met Begeleiding Van Piano-Forte
Utrecht 1897 Jac. Van Rennes 28e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 19 x 27 cm. 17 pp.
Partituur Op. 21 zangstem, Johanna Veth in hoogachting en vriendschap opgedragen, enige aantekeningen, voorplat enigzins verkleurd maar gaaf.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
9953 Rosenfeld, R. red.
The Police
Weesp 1984 Van Holkema en Warendorf 1e druk Serie: nr.
hardback zeer goed 20 x 27 cm. 54 pp.
Ill. Kleurenfoto's, discografie, vertaling: Thomas Wintner, boekje met veel fotos van deze popgroep
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
4508 Ruscoll, Herbert and Margalit Banai
Philarmonic
London 1973 NEw English Library 1th. Ed. Serie: nr.
Paperback Good+ 12mo 348 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
9363 Schaick, Mark Van & Dulfer, Candy
Candy Dulfer Gefotografeerd Door Topfotografen
Apeldoorn 1994 Bureau Voorlichting Foto Film Video Eerste Druk Serie: nr.
Paperback Good 21,5 x 28,5 Cm. 64 pp.
Selectie uit het werk van 22 fotografen die Candy Dulfer hebben gefotografeerd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
8854 Schat, Peter
Adem, een Vergelijking
Amsterdam 1989 Bert Bakker Eerste Druk Serie: nr.
Soft Cover As New 26 pp.
Huizing-Lezing 1988
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
4443 Schmidt, Leopold
Beethoven - Werke Und Leben
Berlin 1924 Wegweiser 1th. Ed. Serie: nr.
Half-Cloth Good- 14 x 19, 5 cm. 293 pp.
Mit 4 Beethoven-Bildernisse, von Scheffner/Stainhauser, gegen 1801, von Bollinger/Louis Letronne, 1814, Steinzeichung von Th Neu nach der Kreitzeichnung von A von Klober 1817/1819, E Eichens/F Schimon, 1818/1819, ill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
2908 Schneider, Bron En Reinard Rellitz
De geschiedenis van de popmuziek nr. 7. Disco
Z.P. 1979 Classics 1e druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 4to 63 pp.
Disco - Dit is disco...de supersterren, de mooiste meisjes, de gekste types, de dolste discotheken. Cesars Palace, Boney M. Village People, Bee Gees, Donna Summer, Studio 54, New York
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
6608 Schouwman, Hans
Sibelius
Haarlem 1949 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 222 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
4629 Schubert, Franz , E.v.a.
Liederkranz - Mezzo-Sopran Oder Bariton
Leipzig Peters Serie: nr.
Hard Cover Good- 19 x 26 cm. 260 pp.
Ed. Peters, no 2071b, Liederkranz - Samlung der beruhmtesten Lieder fur eine Singstimme mit Klavierbegleitung, herausgegeben von Alfred Dorffel, Mittlere Stimme, some pencilmarks. ( no publishdate, ca. 1925)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10170 SIEVERS, Prof. Dr. Heinrich
Die Musik in Hannover, Die musikalischen Strömungen in Niedersachsen vom Mittelalter bis zur Gegenwart unter besonderer Berücksichtigung der Musikgeschichte der Landeshauptstadt Hannover
Hannover 1961 Sponholtz 1. aufl. Serie: nr.
hardback with Dj good in good dj. 20 x 29 cm. 168 pp.
ill. and photo's in b/w, with a DGG single (Schallplatte) "Sonderveroffenlichung zum 325 jahrige Jubiaum des Opernhausorchesters Hannover, some foxing else very good,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 150 Euro
6607 Stam, Henk
Robert Schumann
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 329 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 12
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
12325 STENZ JÜRG.,Hirsbrunner, Lesure, Nectoux, Neuwirth, Puffeth, Stephan,Stuckenschmidt, Weber eo
Art Nouveau Jugendstil und Musi, Herausgegeben aus Anlass des 80.Geburtstages von Willy Schuh
Zürich & Freibur 1980 Atlantis 1. Aufl. Serie: nr.
hardback with DJ very good in good+dj. 8vo 217 pp.
Beitrage von: Abert, Abraham, Gahlhaus, Danuser, von Fischer, Hirsbrunner, Lesure, Nectoux, Neuwirth, Puffeth, Stephan,Stuckenschmidt, Weber
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
12702 STRAUSS - DEPPISCH, Walter
Richard Strauss
Amsterdam 1991 Contact 1e druk Serie: nr.
pocket als nieuw pp.
geill., 208 pp., registers,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
11305 STRIEN, LOU van en Anton Pieck
FRANZ SCHUBERT, BESCHOUWING OVER DE LIEDEREN VOORAFGEGAAN DOOR EEN BIOGRAFIE EN GEVOLGD DOOR EEN KEUZE UIT HET VOCALE WERK VAN DE COMPONIST, GEÏLLUSTREERD MET 16 AQUARELLEN VAN ANTON PIECK
Amsterdam Joost van den Vondel 1e druk Serie: nr.
linnen goed 25 x 31,5 x 5 cm. pp.
137, 112 + 4pag., z/w. ill.en 16 aquarellen (verso blanco) in kleur van A. Pieck, bloemlezing van 33 liederen muziekschrift / 3 balken, De band is wat sleets met vochtplekken, kleine beschadiging aan de onderkant van het boekblok. De inhoud is echter goed bewaard gebleven, z.j. (vermoedelijk begin W.O. II),
Foto: GeenFotoBeschikbaar 100 Euro
12663 THEODORAKIS MIKIS, George Giannaris
Music and Theater translated by George Giannaris
Athens 1983 Efstathiadis 1st ed. Serie: nr.
pocket very good 11,5 x 18,5 cm. pp.
180 pp., ill., index,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
6615 Thysse, W H
Jozef Haydn
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 327 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , rugje licht vervaald, Componisten-serie nr. 2
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
10279 TIPPETT, MICHAEL
String Quartet, No. 2 in F sharp
London Schott & Co. Ltd 1e druk Serie: Lea Pocket score nr.10209
stampled damaged-dirty 14 x 19,5 cm. 40 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
9955 TOSCHES, NICK and DARYL HALL and JOHN OATES
Dangerous Dances, the Authorized Biography of Daryl Hall and John Oates
London Sidgwick and Jackson 1e druk Serie: nr.
softcover 144 pp.
100 b/w ph. and drawings by Daryl Hall, 16 in colour,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 50 Euro
4461 Valerian, R
Wiener Musik - Ihr Wesen Und Werden
Wien 1947 Bruder Hollinek 1th. Ed. Serie: nr.
Half-Cloth Good+ Jacket Good- 8vo 248 pp.
Mit 10 Bildtafeln, Osterreichse Heimat band 3,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
10273 Vargyas, Dr. Lajos
Folk Song in Hungary
Kodaly Seminar, Budapest 1970 Kecskemet, Akademiai Nyomda 1 th ed. Serie: nr.
stampled good- 16,5 x 24 cm. 18 pp.
some foxing, text in English.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
12485 Veen, Herman van
Rode Wangen, in Vogelvlucht voor Kinderen, bewerkt voor pianobegeleiding met akkoordsymbolen voor gitaar
Westbroek 1989 Harlekijn 1e druk Serie: muziekreeks nr.17
geniet goed- 23 x 31 cm. 48 pp.
onderkant met beschadiging/ buts aan de onderzijde, liedjes oa: Opzij, Zo vrolijk,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
2426 Veen, Herman Van & Chrispijn, Rob
Dinges
Westbroek 1974 Harlekijn Holland 1e druk Serie: nr.
softcover redelijk 4to pp.
Geill. Ongepagineerd.
Foto: 2339 15 Euro
6600 Verbeke, Rik
Berlioz
Haarlem Gottmer Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 301 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 21
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
8945 Vleugel, Guus
Na De Seksuele Revolutie
Amsterdam 1999 Nijgh & Van Ditmar Eerste Druk Serie: nr.
Hard Cover Nieuw 408 pp.
´Pluche´
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
2342 Vollenhoven, Mr Pieter Van
Gevleugelde Vrienden
Kampen 1992 La Rivière & Voorhoeve 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 8vo 75 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
6609 Wagemans, Hans
Franz Schubert
Haarlem 1952 Gottmer 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 16 x 22,5 Cm. 271 pp.
Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 23
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
4490 Ward, Justine
Muziek in De School - Eerste Leerjaar
Doornik 1932 Johannes Evangelist / Desclee 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Goed 8vo 258 pp.
Geaut. vertaling:Rodolph Abbas, register, geill. met wenken voor de onderwijzer en overzicht der vingernotatie, geen rugletters aanwezig, klein stukje uit de eerste lege pagina
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7397 Wenner, Jann
John Lennon: interviews, met een levensloop en discografie door Mat Heffels
Utrecht-Aartselaar 1981 Bruna 2e aangevulde druk Serie: Bruna Informatief nr.1497
pocket goed+ 11 x 17,5 cm 191 pp.
60, ill,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
11984 WERUMEUS BUNING, J.W.F, J. van Krimpen
Maria Lécina - Een lied in honderd verzen met een zangwijs - gezte uit de Lutetia letter van J. van Krimpen
Amsterdam 1932 Querido 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 16,5 x 25 cm. pp.
33 pp., oplage 1025 expl., papier met watermerk deels onafgesneden, het rugje anders goed+ . heeft wat beschadigingen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
5075 Weyand, Joop
In Het Wonderland Van De Opera - Het Libretto Van 77 Opera's Naverteld Door Joop Weyand
Rotterdam 1949 Brusse 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Flexband Goed+ 8vo 219 pp.
met overzicht behandelde opera's, lichte verkleuring rug
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
4311 Willemze, Theo
Prisma Praktisch Muziekboek
Amsterdam 1960 Het Spectrum 1e Druk Serie: nr.
Pocket Redelijk 12mo 228 pp.
register, geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
10661 WITTEMAN, PAUL
Erfstukken
Amsterdam 2006 CPNB 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 1 x 19 cm. 64 pp.
geill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
4462 Zanten, Cornelie Van
Sport Naar Binnen in De Woordzangkunst
Amsterdam 1936 Alsbach 1e Druk Serie: nr.
Geniet Goed 16 x 24 cm. 32 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro