Klik op boeknummer of titel om dit boek te bestellen


1193  Abspoel, Mr. J.J.   
Tralies zijn geen medicijn; bespiegelingen van een strafrechter
Utrecht-Antwerpen  1985  Veen  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   zo goed als nieuw          224 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


7150  Aschaffenburg, G.   
Das Verbrechen Und Seine Bekampfung, Einleitung in Die Kriminalpsychologie Fur Mediziner, Juristen Und Soziologen; Ein Beitrag Zur Reform Der Strafgesetzgebung
Heidelberg  1933  Carl Winters  Herausgegeben, 2. Abdruck
 Serie:     nr. 
Leinen   Redelijk+   Gut   17x23 Cm  367 pp.
Mit einige Illustrationen, Tabelle. Mit Vorwort, Inhalt, Schriftstellerverzeichnis, Stichworte, Einleitung, met potlood aantekeningen,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


1195  Belin, Jean commissaris   
Geheimen van de Surete; 30 jaar speurderwerk te Parijs
   1950  Enum  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   besch.          293 pp.
geill met 19 afbeeldingen. Papieren band ligt los en is beschadigd, scheefgelezen en roestvlekkig.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  13 Euro


2986  Bergsma, R.L.   
In Verzekerde Bewaring
Amsterdam  1977  Boom -Meppel  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   goed       8vo  157 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


1179  Beveridge, Peter (Ex-Chief Superintendant)   
Inside the C.I.D.
London  1959  Pan  1e druk
 Serie:     nr. 
pocket   good          183 pp.
ill. With a glossary for the benefit of students of Criminology        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  4 Euro


4104  Birkenhead, Earl of   
Famous Trials - By the First Earl of Birkenhead - Lord Chancellor of England 1919- 1922
London     Hutchinson & Co   
 Serie:     nr. 
Hard Cover   Good-       8vo  567 pp.
With 41 Illustrations, 36th thousand, some foxing, backstrip a little discolored        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  45 Euro


4001  Borelli, Don Mario En Anthony Thorne   
De Straatlantaarn En de Sterren - De Autobiografie Van Don Borelli Van Napels
Bilthoven  1964  Nelissen  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Linnen   Goed +   Stofomslag Licht Beschadigd   8vo  199 pp.
Met z/w foto's        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


1176  Boxtel, H.J.G. van H.I.P.   
Op vingers gevangen
Delft     Elmar  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   l. besch.          248 pp.
Chef van de Dactyoscopische Dienst te Amsterdam. Rugletters vervaagd- aan voorkant bijna los van band.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


11912  D'ARC, JEANNE.Raymond Oursel   
Le procès de condamnation de Jeanne d'Arc, Traduit, présenté et annoté par Raymond Oursel
Paris  1953  Club du meilleur livre   
 Serie:     nr. 
hardback   damaged       17 x 20 cm.    pp.
Ex. no. 3582 de 6000 hors commerce.. 233 et XLIV pp.,ill., No Spine        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


2985  Dijk, J.J.M. Van   
Dominantiegedrag En Geweld - Een multidisciplinaire visie op de veroorzaking van geweldmisdrijven
Nijmegen  1977  Dekker & Van De Vegt  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   goed       8vo  165 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


5786  Dura, Lex   
De wet is hard*
Amsterdam  1984  Raamgracht  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback           8vo  158 pp.
Artikelen eerder verschene in VN, Scoop en Advocatenblad,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


2107  Eger, Rudolf   
Beruhmte Kriminalfalle aus vier Jahrhunderten
   1949  Albert Nauck & Co  1e druk
 Serie:     nr. 
hardback   Fair       12mo  269 pp.
Der Abbe der Gange 1667, Die Marquise von Brinvillier 1676, Winckelmans Ermordung 1768, Der Halsbandprozess 1785, Jack the Ripper 1888, Die affaire Dreyfus 1984, Grete Beier 1907, Der Fall Steinhell1908, Hofrichter 1909, Der raub der Mona Lisa 1911.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


7125  ES&E, Peter Klerks, Marcel Scholtes, Carla Van Meurs   
Particuliere Recherche in Nederland, Werkwijzen en Informatiestromen
Lelystad  2001  Koninklijke Vermande  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed+       16x24 Cm  118 pp.
Goed, met enkele stiftmarkeringen        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


1188  Fabian, Robert   
Fabian of the Yard
   1956  The Worlds Work  2nd ed.
 Serie:  Cedar book  nr.36
pocket   a little damaged          187 pp.
with a glossary of thieve's jargon. Klein stukje vab bovenkant rug. An intimate record of ex-superintendent R. Fabian        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


1237  Fetherstonhaugh, R.C.   
De politie der wildernis
Utrecht  z.j.  Kemink  7e druk
 Serie:     nr. 
half linn.   l. besch.   Zonder Stofomslag / No DJ      288 pp.
met kaarten. The royal Canadian Mounted Police - vertaald door K.H. Broekhoff. Rechterhoek voorplat beschadigd.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


3865  Habe Hans   
Mijne Heren Van De jury - in De Doolhof van De Misdaad
Den Haag     Forum Boekerij/Stock  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   Goed +   Stofomslag Redelijk   8vo  322 pp.
z.j.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  11 Euro


1175  Habe, Hans   
Mijne heren, leden van de jury
      Stok  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed          322 pp.
in de doolhof van de misdaad        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


2610  Heijden, E.J.J. van der   
Natuurlijke normen in het positieve recht - Rede uitgesproken tgv den tiende jaardag der R.K. universiteit te Nijmegen op 17/10/1933 door de rector magnificus
Nijmegen-Utrecht  1933  Dekker & van Vegt ea  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   redelijk+       8vo  32 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


1180  Hodge, H. ed.   
Famous Trials 4
   1955  Penguin  2nd ed.
 Serie:     nr.983
pocket   good          221 pp.
Harold Greenwood by W. Duke, William Joyce by J.W. Hall, Ley and Smith by F. Tennyson Jesse, Dr. Pritchard by William Roughed and Rober Wood by Basil Hogarh.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


1685  Jacobs, Victor   
Uit het verleden van de Antwerpsche Balie
Antwerpen  1905  Buschmann, J.E.  1e druk
 Serie:     nr. 
ingenaaid   Beschadigd       28 x 35 cm.  48 pp.
Deze studie werd geschreven voor het "Gedenkalbum" uitgegeven door de Vlaamse Conferentie der Balie van Antwerpen tgv haar 20-jarig bestaan. Band/omslag beschadigd en verkleurd. .Omslag bevat naas de titel een portret van Ivo - kampridder der benadeelden. De omslag verkleuring heeft ook wat sporen achtergelaten op de onderliggende bladzijde. Gedrukt op dik papier soms in twee kleuren. Geillustreerd. Met handtekening en opdracht aan medewerker J. Posenaer, Voorwoord van Edward Janssens los bijgevoegd evenals het nawoord van Hector Lebon. Beide documenten zijn sterk roestvlekkig. Vermits gerestaureerd uniek werk.      St. IVO, 
Foto: GeenFotoBeschikbaar  65 Euro


2987  Jong, Paul de red.   
Het Blauwe Recht - Op weg naar een beroepscode van de politie
Den Haag  1986  Koninklijke Vermande  1e druk
 Serie:     nr. 
    redelijk       8vo  179 pp.
Onder redactie van de commisie Binnenspiegel.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


1192  Kalff, J. Fremery   
Met gesloten deuren
   1956  Daamen  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed   Zonder Stofomslag / No DJ      276 pp.
Kalff, J. Fremery (oud-commissaris der zedenpolitie te Amsterdam)        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


2991  Kielich, Wolf   
Anatomie Van De Gummiknuppel - De politie houdt het establishment instand…wat doen we daaraa
Leiden  1973  Sijthoff  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   goed       8vo  156 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


1177  Kohlbrugge, J.H.F.   
Het zieleleven van den misdadiger
   1922  Wolters  1e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   goed          196 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  30 Euro


2984  Kok, drs G.J. (red.) , dr A, van Knippenberg, Prof.dr.H.Wilke  Vries, Janke De
Vooroordeel En Discriminatie
Alphen aan de Rijn-Brussel  1979  Samsom  1e druk
 Serie:     nr. 
    goed+       8vo  206 pp.
Samsom- reeks psychologie en samenleving        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


3021  Kok, drs G.J. e n Dr. A. Van Knippenberg  Vries, Janke De
Vooroordeel En Discriminatie
Alphen aan de Rijn-Brussel  1979  Samsom   
 Serie:  Samsom reeks psychologie en samenleving  nr. 
               206 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


7227  Lakeman, Pieter   
Het Gaat Uitstekend: Zwendel En Wanbeleid in Het Nederlandse Bedrijfsleven
Weesp  1984  De Haan  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed+       8vo  185 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  8 Euro


2874  Landgrebe, Erich   
Misdaad in Frankrijk - het gerechtsarchief Onthult
Utrecht-Antwerpen  1964  Prisma   
 Serie:     nr. 
Pocket   Goed       12mo  160 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  5 Euro


1178  Ledden Hulsebosch, C.J. van   
Veertig jaren speurderswerk
Utrecht  1946  Kemink  3e druk
 Serie:     nr. 
Gebonden   l. besch.          320 pp.
Aan een kant los van band.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


1187  Logan, Guy B.H.   
Great murder mysteries
N.Y.  1931  Duffield & Green  1st ed.
 Serie:     nr. 
hardback   good   No Jacket      288 pp.
ill. Roestvlekkig. 1 foto los.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  25 Euro


1191  Marjoribanks, Edward   
Famous trials of Marshall Hall
   1951  Penguin  2nd ed.
 Serie:     nr.778
pocket   good          405 pp.
a condensation of The Life of Sir Edward Marshall Hall        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


8727  Miller, Hugh   
Sporen Van Schuld, De Technische Recherche en haar Strijd tegen De Misdaad
De Bilt  1997  Bosch & Keuning  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Nieuw       13,5 x 21,5 Cm.  192 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


8726  Miller, Hugh   
Sporen Van Schuld, de Technische Recherche En haar strijd Tegen de Misdaad
De Bilt  1997  Bosch & Keuning  Eerste Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Nieuw       13,5 x 21,5 Cm.  192 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  14 Euro


6178  Miller, Hugh   
Sporen Van Schuld: De Technische Recherche En Haar Strijd Tegen De Misdaad
Den Bilt  1997  Bosch & Keuning  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Restant, Nieuw       8vo  192 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  12 Euro


2440  Moir, Anne en David Jessel   
Geboren Misdadigers - fascinerende speurtocht naar de biologische oorsprong van gewelddadigheid en criminaliteit
Utrecht  1996  Kosmos  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  400 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


1189  Morland, Nigel   
Background to murder
   1955  Werner  1e druk
 Serie:     nr. 
hardback   a little damaged   No Jacket      222 pp.
ill. Stukje uit onderkant rug        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  20 Euro


3915  NN   
Gruwelen, Diefstallen En Wreedheden Van De Duitsche Legers in Frankrijk Gedurende Den Oorlog 1870 En 1871 - Verzameling Van Officiele En Particuliere Bescheiden
Zwolle  1871  Van Hoogstraten & Gorter  1e Druk
 Serie:     nr. 
Gebonden, Papieren Omslag   Redelijk       8vo  70 pp.
naar het Fransch, rug beschadigd, voorplat met lith. enigzins vervuild maar compleet.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  70 Euro


1652  Polak, Nico samenst.   
Geillustreerd Politie Nieuws 1873-1883 - een fascinerende selectie uit de jaargangen 1873-1883
Laren  1973  Skarabee  1e druk
 Serie:  Skarabee Facsimile  nr. 
Gebonden   zeer goed   Stofomslag Redelijk/rug l. verkl.   22 30 cm.,  160 pp.
geill,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  27 Euro


2988  Punch, Maurice   
Fout is Fout! - Gesprekken met de politie in de binnenstad van Amsterdam
Meppel  1976  Boom  1e druk
 Serie:  BP  nr.80
softcover   goed       8vo  200 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


2612  Sassen, D. Ferd.   
Het recht tot "opstand"
Nijmegen-Utrecht  1936  Dekker & van Vegt  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   goed       8vo  31 pp.
Hoogleraar te Nijmegen        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  9 Euro


1181  Scot, Sir Harold   
Scotland Yard
   1957  Penguin  2nd ed.
 Serie:     nr.1212
pocket   good          288 pp.
ill. Scot was Commisioner of the Metropolitan Police 1945-'53        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  10 Euro


1185  Traver, Robert   
Anatomy of a murder
   1959  Dell  2nd ed.
 Serie:     nr. 
pocket   good          512 pp.
Bestseller that lays bare the passions behind an explosive murder trial, as only a judge could write it.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


9619  VERWERFTGUS   
Is het niet zo, meneer Jespers?
Lier  1978  Van IN  1e druk
 Serie:     nr. 
paperback   goed       8vo  157 pp.
met 16 foto's buiten de tekst,        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  24 Euro


2978  Vijver, C.D. van Der   
Geweldgebruik Door De Politie
Zwolle  1980  Tjeenk Willink  1e druk
 Serie:  Studiepockets strafrecht  nr.5
    redelijk       8vo  146 pp.
een juridische beschouwing, vouw in voorplat        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


7124  Wils, Jeroen   
Betrapt op Fraude
Leuven  2001  Van Halewyck  1e Druk
 Serie:     nr. 
Paperback   Goed+       12,5 x 20 Cm  343 pp.
Met enkele stiftmarkeringen        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


1182  Wilson, Herbert Emerson   
I stole $116.000.000
   1956  Signet  1e druk
 Serie:     nr. 
pocket   good          141 pp.
The amazing confessions of the kin of the safe-crackers        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  15 Euro


1194  Witt Huberts, Fr. De   
De beul en zijn werk
   1937  Blitz  1e druk
 Serie:     nr. 
softcover   besch.          229 pp.
geill. 18 x 24.5 cm. De papierenomslag en rug zijn los/beschadigd. Ondanks dat een boeiende studie over ambt en methoden van de scherprechter.        
Foto: GeenFotoBeschikbaar  85 Euro


2979  Wolk, E Van Der   
De Bedreigde Burger
Utrecht -Amsterdam  1977  Het Spectrum  1e druk
 Serie:  Aula  nr.43
    redelijk       8vo  456 pp.
         
Foto: GeenFotoBeschikbaar  7 Euro


Naar Boven

HOME