2880 Bakker, Piet
Storm Op De Kust - reddersvolk tussen de Grondzeeen
Amsterdam z.j. Van Holkema & Warendorf 2e Druk Serie: nr.
Gebonden Redelijk Geen Stofomslag Aanwezig 8vo pp.
1 katern los van de band.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
3603 Balk, Jaap
Shell-journaal Van Nederlandse Bruggen
Rotterdam 1980 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed+ 12mo 123 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3602 Balk, Jaap
Shell-journaal Van Nederlandse Bruggen
Rotterdam 1980 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed- 12mo 123 pp.
geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
613 Barton, Caroline
Moeders aan boord
Van Kampen 1e druk Serie: nr.
paperback goed 144 pp.
"Wee man, zeeman, die niet beseft dat een vrouwenhaar meer trekt dan een kabeltouw". De omslag is van Fiep Westendorp
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
4215 Beach, Edw. L
Koud is De Zee
Baarn 1980 De Kern 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed 8vo 296 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1845 Beecher, John
Een Schip Voer Uit - de geschiedenis van het ss Booker T. Washinton
Amsterdam 1948 Pegasus 1e druk Serie: nr.
Gebonden besch. Zonder Stofomslag / No DJ 12mo 240 pp.
Band scheef en besch.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
3404 Blewitt, Mary
Navigatie Voor Zeilers
Baarn 1969 Hollandia 2e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
5058 Blonk, Dr. A
Piet Pietersz. Heyn 1577-1629 - Admiraal En Kapitein-Generaal Der W.I.C Luitenant-Admiraal Van Holland
Rijswijk 1938 Kramers 1e Druk Serie: nr.
Ingenaaid, Papieren Band Goed 13,5 x 19,5 Cm. 52 pp.
Serie: Kramers'kleine biografieen - Grote Nederlanders,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
7826 BOONACKER, DR. H.J. M. E.A.
Geneeskundige hulp aan boord van zeeschepen van minder dan 500 registertonnen bruto inhoud en van zeevissersvaartuigen
Den Haag 1966 van Goor & zn 10e druk Serie: nr.
Gebonden 13,5 x 19 cm. 240 pp.
foto's , ill. En 6 gekleurde platen buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1046 Booy, H. Th. De
Tusschen mijnen en gronzeeen
Amsterdam ca. 1945 G. A. van Oorschot 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 124 pp.
Eerste druk maar jaartal ontbreekt. 20 x 26.5 cm. Met ill. Boek over en van de helden/redders/acties van de N.Z.H.R.M.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10991 BOSSCHER PH. M.
Een Nuchter Volk En De Zee, Beeldverhaal Van De Nederlandse Zeegeschiedenis
Bussum 1979 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
softcover zeer goed 20 x 29,5 cm. 152 pp.
geïllustreerd in z/w en kleur. Literatuuroverzicht, Illustratieverantwoording,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
930 Bosscher, Dr. Ph. M.
Vlootvoogden en zeeslagen
1985 Wever 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
5654 Bosscher, drs. Ph M
Zeegeschiedenis van de lage landen
Bussum 1975 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed znd s.o. 21,5 x 29,5 cm. 136 pp.
geill. Z/w foto's, chronologische lijst van een aantal van de belangrijkste gebeurrtenissen uit de Nederlandse maritieme geschiedenis, Op de lege begin en eindpagina's heeft de vorige eigenaar 4 (tijdschrift?) plaatjes geplakt
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
399 Bosscher, Ph. M. e.a
Het hard van Nederland: steden en dorpen rond de Zuiderzee
Bussum 1973 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
396 Botting, Douglas
Zeerovers
1980 Time-Life 3e druk Serie: De Zeevaart nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
3406 Bouws, E
Varen Met Motorboten
Alkmaar De Alk 4e Druk Serie: nr.
Hard Cover Goed 16mo - over 5¥" - 6¥" tall 64 pp.
W 4, geill., z.j.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
9860 BUDDINGH, C., DICKE, OTTO, DIJKHUIZEN, SIETZO & KAM, JAN VAN DE
Met de Anna onder zeil
Almere 1980 Zeilsportpromotion 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed s.o.licht besch. 22 x 32 cm. 208 pp.
produktie ism DE VARA, geill., klein scheurtje in de stofwikkel, KLIPPER
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
7750 CONSTANT, JAC. G. samst.
Waterstaatswerken verkend; infrastructuur van Rijkswaterstaat in overdracht
Amsterdam - Utrecht 1993 Pampus As. 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed 22 x 29 cm. 159 pp.
Ill.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
3401 Day, Cyrus L
Steken, Knopen En Splitsen
Baarn 1993 Hollandia 9e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 75 pp.
geill. met 200 foto's, register
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
1054 De Kok, G. A. red.
De Koninklijke Weg
Middelburg 1975 Den Boer 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 594 pp.
23 x 27.5 cm.De Koninklijke Weg; Honderd jaar geschiedenis Koningklijke Maatschappij DE SCHELDE te Vlissingen 1975-1975
Foto: GeenFotoBeschikbaar 60 Euro
6259 Dieleman, Gre
Afscheid van de boot: Herinneringen aan de Westerscheldeveren
Ljubljana 2003 His Story 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Kunstleer Restant, Nieuw 21,5 x 30 Cm. 95 pp.
met veel nostalgische foto´s uit de `oude doos´, uitgegeven nav het opheffen van de Westerschelde-veren,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
1044 Diwald, Hellmut
Strijd om de wereldzeeen;…politieke machtsfactor
Utrecht-Antwerpen 1981 Veen 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 368 pp.
Strijd om de wereldzeeen; de zee alspolitieke machtsfactor. Een verrassende kijk op tweeduizend jaar geschiedenis. Geill. Met 16 blz. foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3887 Duin, M van Der
Tierck Hiddes De Friesche Zeeheld
Kampen 1932 Kok 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Bedrukt Linnen Leesexplaar 8vo 296 pp.
ex. bibliotheek expl. in matige conditie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
6263 Eijsackers, Manuel en George Sponselee
Afscheid van Hontenisse
Ljubljana 2003 His Story 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Kunstleer Restant, Nieuw 21,5 x 30 Cm. 96 pp.
met veel nostalgische foto´s uit de `oude doos´, uitgeven nav de fusie met de gemeente Hulst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
6260 Eijsackers, Manuel en George Sponselee
Afscheid van Hontenisse
Ljubljana 2003 His Story 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Restant, Nieuw 21,5 x 30 Cm. 96 pp.
met veel nostalgische foto´s uit de `oude doos´, uitgeven nav de fusie met de gemeente Hulst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 30 Euro
1223 Fuchs, Dr. J.M.
Shell journaal van oude havensteden; van …
1967 Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band l. besch. 127 pp.
van Zierikzee tot Moddergat. Rug iets beschadigd
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
614 Fuchs, Dr. J.M. e.a
Shell journaal van Nederlans Scheepvaart
1972 Shell 1e druk Serie: nr.
gel. zachte band goed 126 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
5073 Geus, Willem De
Piet Heyn - Roman
's Gravenhage 1948 Leopold 2e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen Goudopdruk Goed 8vo 304 pp.
lichte slijtage band
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
5646 Giggal, Kenneth met schilderijen van Cornelis de Vries
De Klassieke Zeilschepen
Amsterdam 1989 Uniepers 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 27 x 25,5 cm. (oblong) 123 pp.
index, bibliografie, glossarium,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
2957 Gree, Alain
Zeilen Op Zee - De Beginselen Van Het Zeezeilen
Bussum 1979 De Boer Maritiem 1e Serie: nr.
Gebonden Goed 21 x 28 cm. 165 pp.
Geill. Hoekjes van de band iets beschadigd. PITCAIRN
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
10524 GROENEWEGEN, G.
Verzameling van vier en tachtig stuks Hollandsche Schepen geteekend en in koper gebragt door G. Groenewegen 1789 J. van den Brink
Rotterdam J. vd Brink Serie: nr.
Gebonden 21 x 18 cm. / oblong pp.
facsimile uitgave, ca. 1975, de pagina's zijn enkelzijdig bedrukt,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 19 Euro
3657 Hartog, Jan De
Hollands Glorie
Amsterdam-Brussel 1977 Elsevier 43e Druk Serie: nr.
Gebonden, Bedrukt Linnen Goed 8vo 377 pp.
Met foto's uit de TV-serie
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
7751 HEITLING, Willy H. & L.LENSEN
De Twenthekanalen: Succes van een mislukking
Zutphen 1984 Terra 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag restant, nieuw 20,5 x 27,54 cm. 183 pp.
rijk geillusteerd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 26 Euro
3399 Heuff, Jan
Toervaren Op De Wadden - Van Den Helder Tot Wesermonding
Baarn 1976 Hollandia 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed. 21 x 28 cm. 136 pp.
geill, kaartjes, foto's en register
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
7032 Hidde, C J M Van Der
S.O.S. Sleepboten Op Stations
Leiden 1944 Burgersdijk & Niermans 1e Druk Serie: nr.
Ingenaaid Redelijk+ 8vo 128 pp.
met wat foto's, band wat vervuild,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
5651 Hughes, Tom
De snelste oceaanreuzen - strijd om de blauwe wimpel
Bussum 1974 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed+ s.o. Goed 18 x 25 cm. 150 pp.
register, 65 foto's/afbeeldingen, De blauwe wimpel was de trofee voor het passagiersschip dat tijdens de overtochten over de Atlantische Oceaan de hoogste gemiddelde snelheid behaalde
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
2130 Jansen, J.G.
Sleepboten - Nederland en Belgie (2 delen)
Alkmaar 1978 De Alk 1e druk Serie: Grote Alken nr.
softcover zeer goed 12mo 252 pp.
Serienummers GA 702 en 703 , z/w foto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
3614 Kam, Jan Van De
Shell-journaal Van Het Waterlandschap
Rotterdam 1977 Shell Nederland BV 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Matig 12mo 123 pp.
enige vochtschade
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
2671 Kampen, Anthony van
Jungle, omnibus
Amsterdam 1954 de Boer Jr. 1e druk Serie: Bibliotheek de zeven zeeen nr.
Gebonden redelijk Zonder Stofomslag / No DJ 8vo 636 pp.
Jungle Pimpernel, Het laatste Bibvak, de verloren vallei
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1053 Koninklijke Maatschappij "De Schelde"
De schepen die wij bouwden (1875-1950)
1950 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed Zonder Stofomslag / No DJ pp.
21 x 30 cm. 4 talig en boordevol prachtige z/w foto's , Uitgegeven bij het 75 jarig bestaan van de scheepswerf.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 60 Euro
395 Lagendijk, A
Scheepvaart van de lage landen
Rotterdam 1976 Wyt 1e druk Serie: nr.
softcover goed 96 pp.
Passagiersschepen in het Noord-Atlantisch Vaargebied, Veel foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
393 Lindemann, F.
Koninklijk koopman
Assen Boot 2e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
5652 Macintyre, Donald & Basil W Bathe
Het oorlogsschip - een geillustreerde geschiedenis
Bussum 1976 De Boer Maritiem 1e druk Serie: nr.
gebonden, linnen goed+ znd s.o. 27 x 25 cm. ( onlong) 280 pp.
bibliografie, register, lijst van schepen, verantwoording van de illustraties, foto's/ tekeningen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 34 Euro
2405 Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En De Zeevaart
Amsterdam 1977 Amsterdam Boek B.V. 1e druk Serie: Geillustreerd verzamelwerk in 15 delen nr.10
geniet goed 21,5 x 27 cm. pp.
Blz. 253 t/m 280
Foto: GeenFotoBeschikbaar 6 Euro
2478 Maurenbrecher, A.A.
Het journaal van de Takebora
Baarn 1988 Hollandia 1e druk van deze uitgever Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo 204 pp.
geill. De dramatish verlopen eenmanstocht van generaal Hans Maurenbrecher 1964-1966
Foto: GeenFotoBeschikbaar 18 Euro
3407 Neve, J P De
Handleiding Tot Het Zeilen
De Bilt 1967 Patist 7e Druk Serie: nr.
Soft Cover Matig 8vo pp.
met lijntekeningen, woordenlijst
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
7335 Nicole, Christopher
Will Adams Heer van de Gouden Waaier
Leiden 1974 Sijthoff 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed 8vo 399 pp.
Levensverhaal van een engelse zeeman die als eerste voet op land zette ( 1600) in Japan, met klein woordenlijstje,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3651 Norel, K
S.O.S. -Omnibus
Zwolle La Riviere & Voorhoeve 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Linnen, Goudopdruk Goed+ 8vo 460 pp.
z.j. bestaand euit: S.O.S. 'Wij Komen", Loods aan boord, Ik worstel en kom boven.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1497 Pels, A.
Bootaanhangwagens
Alkmaar z.j. De Alk 1e druk Serie: W nr.7
ingenaaid goed 11 x 15 cm. 64 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 3,95 Euro
10938 POLO, MARCO
Het boek van Marco Polo of De wonderen van een wereldreis
Brussel & Den Haag 1978 Manteau 2e druk Serie: GMP nr.140
paperback Goed+ 8vo 280 pp.
opgetekend door Rustichello van Pisa, Nederlanse vertaling uit het Italiaans door Karel Jonckheere, dit is de eerste integrale vertaling in modern Nederlands,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
4805 Potgieter, E J Silhouetten : H D Voss
Marten Harpertsz. 1607-1609
Amsterdam-Antwerpen 1942 Wereld-Bibliotheek-Vereniging 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Zeer Goed 12,5 x 16, 5 Cm 71 pp.
Premieboek, bladzijden deels ongeopend
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9824 PRANGE, LEX
HET ZEILWEDSTRIJDREGLEMENT IN WOORD EN BEELD, definities, zeilvoorschriften en overige zeilregels met supplement uit 1966
Amsterdam 1963 L J Veen 1e druk Serie: Hobby-serie nr.
flexband zeer goed 8vo 143 pp.
met 90 illustraties, Het geillustreerde supplement telt 39 pp., en betreft de art. 39 en 42
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
3409 Pranger, Lex
Ken Uw Sport - Zeilen
Amsterdam Duwaer & Zonen Serie: nr.
Geniet Goed+ 19,5 x 13 cm. 30 pp.
z.j.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
2476 Richards, Joe
Princess
Baarn 1992 Holandia 2e druk Serie: nr.
paperback zeer goed 8vo 291 pp.
In het vroege voorjaar van 938 kocht ik een friendship sloep. Ze lag op een werf in Flushing, Long Island, en ze heete Princess. Geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 13 Euro
394 Roover, Piet de
Behouwe vaart
Wageningen Gebr. Zomer & Keuning's 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
5644 Rutland, Jonathan
Schepen van toen en nu
Baarn 1980 Market Books 1e druk Serie: nr.
Gebonden zeer goed 24 x30,5 cm. 104 pp.
register, geill.-kleur,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
5028 Schippers, W
De Sluiker
De Haag Voorhoeve Serie: nr.
Gebonden Goed- 14 x 19,5 Cm. 160 pp.
met 2 platen, boek laat aan achterzijde los van de band
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
5030 Schippers, W
Een Zeemansvrouw
Leiden Groen & Zoon Serie: nr.
Hard Cover Redelijk 157 pp.
z.j., De rug is losgescheurd van het achterplat en moet worden hersteld, iets scheefgelezen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
400 Schoonoord, Dr. D. C. L, red.
Honder jaargangen Marineblad
1990 Kon. Ver. van Marineofficieren 1e druk Serie: nr.
softcover zo goed als nieuw 270 pp.
militaria
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2956 Serafini, Dominique
Op De Zeilplank - Met Michel Garaudee
Baarn 1981 Hollandia 1e Druk Serie: nr.
Gebonden Goed+ 21 x 28,5 cm. 94 pp.
instructie in strip (vorm)
Foto: GeenFotoBeschikbaar 16 Euro
3402 Sijtema, J
Zeezeilen En Het Zeilen Op Stroom en Wad
Amsterdam Veen Serie: nr.
Gebonden, Flexband Goed 8vo 143 pp.
z.j., woordenlijst, register
Foto: GeenFotoBeschikbaar 9 Euro
3403 Sleightholme, Joyce
Zeilend Gezin - Het Boek Voor De Vrouw Aan Boord
Baarn 1970 Hollandia 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Redelijk+ 8vo 236 pp.
geill, verklaring enige nautische termen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3408 Stijger, Bob j F
Zeilen Met Plezier
Amsterdam-Antwerpen 1971 Kosmos 5e Druk Serie: nr.
Soft Cover Goed 8vo 75 pp.
register, 18 foto's en 80 tekeningen, Weten en Kunnen deel 249
Foto: GeenFotoBeschikbaar 7 Euro
3971 Strijbos, Jan P Ill: Rein Van Looy
De Noordvaarders
Amsterdam Veen 1e Druk Serie: nr.
Gebonden, Half Linnen Redelijk 8vo 163 pp.
trefw.: Hongerwinter, Rug vervaald en wat gaatjes
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
3405 Twiname, Eric En Adriaan Pels
Regels Wedstrijdzeilen 1985-1988*
Baarn 1985 Hollandia 1e Druk Serie: nr.
Soft Cover Restant, Nieuw 8vo 142 pp.
81 en 61 pp. zeilreg. IYRU en wedstrijdreg. voor zeilplanken. geill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 5 Euro
398 Van Wijck-Mason, F.
Ver is de haven
Kroonder 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 4 Euro
5643 Vandersmissen, Hams, Siep zeeman en Kees Brinkman
Redders: 175 jaar Koninklijke Nederlandse Reddingmaatschappij 1824-1999*
Ijmuiden 1999 KNMR 1e druk Serie: nr.
softcover nieuw 22 x 27,5 cm. 159 pp.
ill., summary, lit.,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
2104 Verhoog, P.
Korte geschiedenis van de scheepvaart
's Gravenhage-Rotterdam z.j. Nijgh & Van Ditmar 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 80 pp.
Ill.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 8 Euro
1052 Viksten, Albert
Berenjagers en robbenvangers
Amsterdam 1935 De Arbeiderspers 1e druk Serie: nr.
Gebonden goed 144 pp.
geill. 20 x 27 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
10617 Vroon Meo en Rob van Hoek
100.000 mijl Zeehaas
Groede 1987 Pieters 1e druk Serie: nr.
Gebonden 13,5 x 20 cm. 103 pp.
geill. En kleurenfoto´s buiten de tekst,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 34 Euro
5650 Wijnand, J H
Het Schipryck Amsterdam: een werk over de scheepvaart en den scheepsbouw van Amsterdam van de vroegste tijden tot het huidige tijdsbestek
Baarn 1946 De Boekerij 1e druk Serie: nr.
gebonden, linnen goudopdruk redelijk 20 x 27 cm. 177 pp.
Uitgegeven tgv het vijftigjarige bestaan van de Nederlandse Scheepvaart Maatschappij, Geill., fotopagina's buiten de tekst, Met lijst van door de maatschappij gebouwde schepen, dokken, enz., band vuilig en verkleurd,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 17 Euro
392 Woudstra, F.G.A.
Onze Konklijke Marine
Alkmaar 1982 De Alk 2e druk Serie: nr.
Gebonden zo goed als nieuw 208 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
1207 Zeemansgids
Zeemansgids voor de Nederlandse kust 1949
1949 Min. Van Marine afd. hydrografie 11e druk Serie: nr.
Gebonden l. besch. 202 pp.
rechterbovenhoekpunt voorplat nat geweest, verder goed exemplaar
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
9811 ZIJDENBOS, BERTUS
Zeilend Rond De Wereld
Laren 1969 A.J. Luitingh 1e druk Serie: nr.
Gebonden met stofomslag zeer goed s.o. goed 8vo 314 pp.
foto's, kaartjes, zeil- en - lijstplan met data van aankomst en vertrek, Santa Maria
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
1697 Krieger, Michael J. Photo's: Judy Howard
Tramp-Schiffe - legendes aus der Welt der alten Frachter
Suttgart 1988 Pietsch 1st ed. Serie: nr.
hardback very good in Very Good DJ 31 x 26 cm. (oblong) 143 pp.
In German . Transl. From - Tramp - sagas of High Adventure in the Varnishing World of the Old Tramp Freighters.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
402 Ransome-Wallis, O.
Eisenbahnfahren in Westeuropa
Orell Fussli Verlag Zurich 1e druk Serie: nr.
gel. harde band goed 299 pp.
Oorspronkelijk vetaald in het Duits uit het Engels van : Train Ferries of Western Europe, 1968, 252 foto's, 5 kaartkes en 20 tekeningen
Foto: GeenFotoBeschikbaar 28 Euro
2641 Adlard Coles, K.
The Shell pilot to The South Coast Harbours
London 1977 Faber & Faber 5th ed. Serie: nr.
hardback 192 pp.
Plans by Alan H. Irving
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
10187 ALEXANDER, CAROLINE
The Endurance, Shackleton's Legendary Antarctic Expedition
New York 1999 Knopf 1th d, Serie: nr.
softcover very good 20 x 23 cm. 214 pp.
ill., with unpubl. ph. of Frank Hurley,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 22 Euro
1049 Blackman, Raymond V.B. e.o.
Ships of the Royal Navy
1973 Macdonal and Jane's 1st ed. Serie: nr.
hardback good No Jacket 208 pp.
Op een pagina een foto van het type en op de andere pagina gegevens en namen van dat type. 22 x 15 cm.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 25 Euro
397 Blundeel, W.D.G.
Ships of the modern royal navy
1967 Model Aeronautical Press Ltd. 1e druk Serie: nr.
hardback good No Jacket 128 pp.
Veel z/w foto's
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
10233 CHATTERTON, E. KEBLE
Old Ship Prints
London 1967 Spring Books 2th impression Serie: nr.
hardback with DJ very good in good dj. 19 x 25 x 4 cm 251 pp.
First publ. By John Lane Tbhl, in 1927, XII, 182 pp. And 69 plates, 1 ill.in the text, (110 ill.) index, frontispice in color, Reprint of this well-known work in which the author traces the history of the sailing ship in art from the earliest woodcuts of the 15th century to delicate lithographs from the Victorian age, when sail was gradualy giving way to steam,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 35 Euro
3395 Elvstrom, Paul
Expert Dinghy Racing
London 1964 Adlard Coles 2th. Ed. Serie: nr.
Hard Cover Good+ DJ Poor 19 x 24 cm. 239 pp.
translated and add. mat.: Richard Chreagh-Osborne
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
3936 Franzen, Anders
VASA - the Strange Story Of a Swedisch Warship from 1628
Stockholm 1963 Bonniers Norsteds Serie: nr.
Soft Cover Good 14 x 10, 5 cm. Oblong pp.
Illustrated, no pagenumbers
Foto: GeenFotoBeschikbaar 14 Euro
7824 Hydrographer of the Navy
Nova Scotia and bay of Fundy Pilot, South-East coast of Nova Scotia and bay of Fundy including sSable Islands and outlying banks
London 1971 Hydrographer of the Navy 11th ed. Serie: nr.59
hardback good+ 21 x 30 cm. 188 pp.
Including Supplemetnt no 3 -1975,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
7823 Hydrographic Deptartment., Admiralty
Africa Pilot Vol. III, comprising the southern and eastern coasts of Africa from cape Hangklip to Ras Hafun
London 1967 Hydrographic Deptartment., Admiralty 12th ed. Serie: nr.3
hardback Fair 15 x 24,5 cm. 529 pp.
Including Supplemetnt no 8 -1977, Cloth discolored,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7822 Hydrographic Deptartment., Admiralty
Baltic Pilot vol. I, comprising the kattegat, sound and belts and the channels leading therefrom to the baltic
London 1959 Hydrographic Deptartment., Admiralty 8th ed. Serie: nr.18
hardback good 15 x 24,5 cm. 816 pp.
Cloth discolored,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7821 Hydrographic Deptartment., Admiralty
Baltic Pilot vol. III, comprising the gulfs of Finland and Bothnia, and the Akland Islands
London 1963 Hydrographic Deptartment., Admiralty 5th ed. Serie: nr.20
hardback good 15 x 24,5 cm. 746 pp.
Cloth discolored,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7818 Hydrographic Deptartment., Admiralty
Mediterranean Pilot Vol. IV, comprising the Islands of the Grecian Archipelo, with the adjacent coasts of Greece and Turkey from Akra Tainaron on the west to OLOBI Burnu on the East: including KRITI
London 1955 Hydrographic Deptartment., Admiralty 8th ed. Serie: nr.48
hardback a little damaged 15 x 24,5 cm. 594 pp.
Including Supplemte no 6 1967, Cloth discolored, some little holes in band,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7817 Hydrographic Deptartment., Admiralty
North Sea Pilot Vol. III, comprising the East cost of England, from Berwick to Noth Foreland, including the rivers Thames and Medway
London 1960 Hydrographic Deptartment., Admiralty 12th ed. Serie: nr.54
hardback good 15 x 24,5 cm. 435 pp.
Cloth discolored,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
7820 Hydrographic Deptartment., Admiralty
South America Pilot vol. III, comprising the Western coast of south america from cabo tres montes to punta mariato, including archipielago de colon and other outlying islands
London 1954 Hydrographic Deptartment., Admiralty 4th ed. Serie: nr.7
hardback Fair 15 x 24,5 cm. pp.
Including, Supplemetn no 6 1966, Cloth discolored,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
6987 Konings-van der Veen, Mia
Schepen op postzegels - Ships on stamps*
Amsterdam 1997 Van Soeren 1e druk, Serie: nr.
Gebonden new, nieuw with DJ / met stofomslag 17,5 x 24,5 cm 102 pp.
102 + 2 pp., text in Dutch and English, index of ships, with a selection out of her own collection of ships-on-stamps the writer describes the evolotion of the ship,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
5649 Maber, John M
North Star to Southern Cross
Prescot-Lancs. 1967 Stephenson & Sons 1th ed. Serie: nr.
hardback good no dj. 16 x 24 cm. 335 pp.
XIII , 335 pp. and 96 photo's (outside text) , 2 b/w photographs on a single page, biblography, index of shipping companies, index og ships' names, A few pp. With photo's are 'repaired' to stay in,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
5645 Martin, J H & Geoffrey Bennett
Pictorial History of Ships
London 1977 Octopus 1th ed. Serie: nr.
hardback good- 24 x 32 cm. 192 pp.
ill., color, index, no jacket, boards somewhat worn at the edges,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
10183 MCGOWAN, ALAN
Sailor, A Pictorial History - Life aboard the world's fighting ships 1840-1976 (from the beginning of the photography to the present day)
London 1977 Macdonald and Jane's 1 th ed. Serie: nr.
Hardback with DJ good+ in good dj. 22 x 29 cm. 176 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 15 Euro
5648 McNarry, Donals with phothographs by the author
Ship Models in miniature
Nweton Abbot 1975 Davis& Charles 1th Ed. Serie: nr.
hardback good no dj. 16,5 x 24,5 cm. 176 pp.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 20 Euro
5647 Miller, William H jr.
Modern Cruise Ships, 1965-1990 a phothographic record
New York 1992 Dover 1th ed, Serie: nr.
softcover good+ 22 x 30 cm. 130 pp.
Alphabetical List of Ships Illustrated,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 32 Euro
5130 Rahn Philips, Carla
Life at Sea in the Sixteenth Century: The Landlubber's Lament of Eugenio De Salazar
1987 University of Minnesota & Ass. J F Bell Libr. 1th. Ed. Serie: nr.
Stampled Very Good 13 x 19, 5 Cm. 24 pp.
The James Ford Bell lectures nr. 24
Foto: GeenFotoBeschikbaar 12 Euro
1045 Schat, A.P.
Paying out the boat falls (where and how)
London-Utrecht 1931 Schat 1st ed. Serie: nr.
hardback very good 88 pp.
24.5 x 31 cm. Engelstalig. Een boek met veel informatie en foto's over rampen en reddingsboten. En uiteraard uitleg over "the "Schat"self-braking lower block (from within the boat). Heel mooi met o.a foto's van de schepen Baloeran,Tjibadak, Johannes van Oldenbarneveld, Bremen, Sibajak, Simon Bolivar, Eurupa, Farmsum, Leto, belgian gulf, City of Honolulu, Volturno e.a.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 40 Euro
5653 Kemp, Peter
Histoire des NAVIRES
Paris 1979 Atlas 1th ed. Serie: nr.
hardback good no dj. 23 x 29,5 cm. 287 pp.
Ill., bibiographie, index,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 24 Euro
1048 Ansaldo-Genova
Almanacco del centenario (1853-1953)
1953 Eigen beheer 1e druk Serie: nr.
losbladig goed 10 pp.
24 blz. oblong. Bijeengehouden door een koordje. Data en foto's.
Foto: GeenFotoBeschikbaar 10 Euro
10084 MATHERS, EDWARD P. , bewerking H. Tiedeman
Naar Zuid-Afrika met de Castle-lijn. Volgens den Engslschen tekst voor Nederland bewerkt door H. Tiedeman
Rotterdam 1889 Nijgh & Van Ditmar - 1e druk Serie: nr.
Gebonden redelijk 13 x 18 cm. 234 pp.
frontispice (R.M.S. Norham Castle) in color, ill. Buiten de tekst, met gekleurde gevouwen kaart van de korste route naar de goudvelden van Zuid-Afrika, helaas zit er een flinke scheur in de kaart, vlootlijst etc., Veel informatie als in een reisgids, mailboten, Castle stoomvaartmaatschapy, Kaapkolonie,
Foto: GeenFotoBeschikbaar 75 Euro